Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 52
Как сте дружина?
Аман от болести,дано дечицата ви прескочат и тази гадост.Уж вече времето се оправя,ама аз си мисля че целогодишно броди по някоя вирусна гад да мори народа(щото са му малко проблемите).

Лека нощ ви желая и дано утре се радваме на също толкова топъл ден Praynig

# 46
  • Мнения: 41
добро утро момичета!!!да сложа сутрешното кафе  food010  food010 cook cookи закуска.весел и приятен ден желая на всички

# 47
  • Мнения: 166
Добро утро
Хриси мерси за кафенцето беше супер.
Лек и спорен ден.

# 48
  • Мнения: 166
Побууууууууууууут,че темата на трета страница почти.

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 52
Айде и аз да побутна и да пожелая хубав слънчев ден!

# 50
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро, момичета от Добрич! Хайде на по кафенце. Днес времето малко се мръщи, но пак става за разходки!  newsm03

# 51
  • Мнения: 1 095
поздрави на добричката агитка от мен, добричката бъдеща мама, временно пребиваваща в София !!!

# 52
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ от нас! Одавна не съм писала Hug Hug Hug Отпразнувахме 1-я РД на Андриян, вече ходи от 3 седмици и нямам мн време за писане. Добре, че не сте мн активни, че поне сварвам да ви чета Peace  Леко раждане на Doroty_d- успех мила и да родиш най-здравичкото и най-послушничкото детенце на света!  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 0
Вижте къде се разхождахме предния уикенд

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235958                                       feel_u това познато ли ти е?

# 54
  • Мнения: 166
Момичета искам да ви питам нещо.
Днес намерих едно хубаво и голямо помещение което да става за платен детски кът където да можем да си оставяме децата за няколко часа,за какъвто нашия град има нужда.
Искам да попитам всички ви дали има слисъл да го правя или не ?
Готова съм да го направя имам готовност,но първо искам вас да попитам дали си струва.
И колко смятате,че е разумно да се плаща на час,колко бихте дали вие?

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 16:37 от ani_ji

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета искам да ви питам нещо.
Днес намерих едно хубаво и голямо помещение което да става за платен детски кът където да можем да си оставяме децата за няколко часа,за какъвто нашия град има нужда.
Искам да попитам всички ви дали има слисъл да го правя или не ?
Готова съм да го направя имам готовност,но първо искам вас да попитам дали си струва.

Това ме вълнуваше много преди 3-4 години. Имахме подобна идея, по- точно идеята беше на майка ми. Но така и не успяхме да я реализираме по хиляди причини.
Начинанието си е съвсем ново за нашия град, но не смятам, че е обречено на провал. Wink
Според мен, смело напред. Peace

# 56
  • Мнения: 774
Ани,аз съм ще съм от редовните посетители Laughing
Толкова често ми се налага да оставя Ивка за час -два някъде,за да свърша нещо важно,но няма къде.
Аз съм за!

# 57
  • Мнения: 2 821
Да, има нужда нашия град от такова място.
В Сити МОЛ видях детския им кът. Там цената беше 5лв на час, ако не се лъжа.
Не искам да сравнявам със Сф....
Цената зависи от няколко неща. От персонала, който ще се грижи за децата, от съоръженията за игра, помощни материали, като боички, пластилини и др. занимателни игри.
Със сигурност цената не трябва да е под 2лв на час.
Ани, браво за инициативата!
Наскоро една мацка беше пускала анкета за детски парти-център, сещате ли се? Тя повече не се е появявала, де....

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 17:04 от МамиБлю

# 58
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета искам да ви питам нещо.
Днес намерих едно хубаво и голямо помещение което да става за платен детски кът където да можем да си оставяме децата за няколко часа,за какъвто нашия град има нужда.
Искам да попитам всички ви дали има слисъл да го правя или не ?
Готова съм да го направя имам готовност,но първо искам вас да попитам дали си струва.
И колко смятате,че е разумно да се плаща на час,колко бихте дали вие?
Страхотна идея, макар и още да не съм родила. Предпочитм нещо подобно пред това да оставям детето при свекито. А и 3-4 лв на час са напълно разумна сума! Смело напред!

# 59
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Вижте къде се разхождахме предния уикенд

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235958                                       feel_u това познато ли ти е?
Малък въпрос, това къде е? На мен ми прилича на Калиакра, но сигурно греша!Мястото е прекрасно!

Общи условия

Активация на акаунт