E-bay тема 5

  • 32 641
  • 923
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 260
Сигурно продавача си е дал банковата сметка, по тоя начин ще стане. Ако приятелката може да направи превода, ще е по-лесно и по-евтино

# 76
  • Мнения: 414
Сигурно продавача си е дал банковата сметка, по тоя начин ще стане. Ако приятелката може да направи превода, ще е по-лесно и по-евтино
mamahrisi щом и излиза 
WON-NEED TO LEAVE FEEDBACK ,би трябвало вече да е платила или ...не? Thinking

# 77
  • Мнения: 617
Тя може да го направи, но като се прибере в Германия, сега е нейде в командировка. Стискам палци днес да се прибере и да решим въпроса.  Praynig
А как да разбера дали вече не съм платила или щом не приема преводи от пей пал няма начин да съм платила.
И още нещо преди имах бутон pay now сега го няма къде трябва да отида ако искам да платя не намирам никъде нещо което да говори за плащане.  Praynig
Благодаря ви, че се отзовавате на питанията ми. Извинявам се ако съм досадна, ама наистина се оплетох доста, а го искам това чудо.
Eй не съм се молила така да ми изтеглят пари от сметката никога Simple Smile

# 78
  • Мнения: X
Продавачът ти не приема пейпал. Кофти.

Аз затова чета много внимателно особено в немския ибей, където масово не приемат пейпал.

# 79
  • Мнения: 617
Има ли друг начин да платя щом не приема пей пал?

# 80
  • Мнения: X
С банков превод, който е доста скъп до Германия Cry

# 81
  • Мнения: 260
В тоя случай Не е платено, просто го е маркирала като платено, а през PayPal като се плати, тогава вече е платено реално, защото си влизаш в акаунта и правиш плащането. В случая няма никакво плащане, лошите германци не обичат PayPal  #2gunfire

mimi_mimi бутона е изчезнал, защото ти си го натиснала и след това  си завършила плащането, в случая си завършила маркирането. Трябва и двамата да имате PayPal акаунт за да стане плащането.

# 82
  • Мнения: 617
Благодаря!
Ще стискам палци приятелката ми днес да се върне.
А след като го няма бутона pay now къде да отида да платя, по точно на приятелката ми да обясня като дойде, аз разбрах, че няма да мога.

# 83
  • Мнения: 260
В банката да отиде със сметката която ти трябва да вземеш от продавача  Wink

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 95
да попитам и аз по-опитните  Flutter
в английския и австрийския е-бай  редовно виждам надпис To Bulgaria -- Not specified
според вас има ли смисъл да ги питам дали ще го доставят до Бг ?

# 85
  • Мнения: 5 255
Питай  Peace, аз "прескачам" тези надписи и питам  Mr. Green
Имам няколко артикула така закупени - с "прескачане"  Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 787
да попитам и аз по-опитните  Flutter
в английския и австрийския е-бай  редовно виждам надпис To Bulgaria -- Not specified
според вас има ли смисъл да ги питам дали ще го доставят до Бг ?

Аз питам и доста често се навиват да доставят Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 95
благодаря ви   bouquet
много сладки роклички харесвам за щерката, само надписа ми спираше  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 260
Мацки, до сега доста неща накупих, платих, но чак сега обръщам внимание на писмото от PayPal, и по точно какво пише под адреса ми Address status: Unconfirmed Да ме притеснява ли това?  newsm78

# 89
  • Мнения: 1 030
Няма начин БГ адрес да е confirmed

Общи условия

Активация на акаунт