E-bay тема 5

  • 32 654
  • 923
  •   1
Отговори
# 825
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  nad_tab,aнцунга е супер,давай смело,няма да пипаме. Mr. Green

# 826
  • София
  • Мнения: 4 078
Хайдее, аз заложих за пръв път!  newsm68 Дано да станат нещата, макар че се съмнявам. По-скоро ще е за проба. Ето тези сандалки набелязах: http://i23.ebayimg.com/01/i/000/ea/5a/d3dd_2.JPG
Да видим.

А как се ползва снайпер? Тук бяхте пуснали линкове , трябва да се инсталират ли някакви програмки? А някой беше казал,че има проблеми с тях-защо?

# 827
  • Мнения: 6 644
nad_tab страхотен е !Успех !

# 828
  • Мнения: 3 576
Виза Електрон не е ли дебитна??
Аз съм с Виза на ОББ, не знам дали е Класик, никъде не пише, обикновена кредитна карта, с която досега не съм имала проблеми с онлайн плащания.
Вчера се регистрирах в Пейпал, не ми даде грешка, добавих я и в момента си чакам кода.
Ако е имало проблем на коя стъпка щеше да ми покаже?

# 829
  • София
  • Мнения: 10 344
Наде,каква е цената на анцуга,от любопитство питам?

Засега е £8, но като гледам какъв интерес има сигурно доста ще се вдигне... мисля поче от £20(50лв.) да не давам  newsm78

# 830
  • Мнения: 3 219
Моята Виза Електрон си е дебитна, разбира се, захранвам си я на касата в банката когато ми трябва пари в нея.

# 831
  • Мнения: 1 207
Не се нуждаеш от инсталиране на програми.
Ето сайта и там се регистрираш с името и паролата с които си регистрирана в ибей и като искаш да залошиж даваш add snipe
www.goofbay.com

# 832
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Виза Електрон не е ли дебитна??
Аз съм с Виза на ОББ, не знам дали е Класик, никъде не пише, обикновена кредитна карта, с която досега не съм имала проблеми с онлайн плащания.
Вчера се регистрирах в Пейпал, не ми даде грешка, добавих я и в момента си чакам кода.
Ако е имало проблем на коя стъпка щеше да ми покаже?
Дебитна е,Да
Точно с нея имах предвид,че не става ако е от ОББ

# 833
  • Мнения: 1 140
ОББ имат и кредитна Виза Електрон, но за съжаление с нея също не става. Казвам за съжаление, защото моят мъж има такава и няма как да му я източа Mr. Green

# 834
  • Мнения: 5 790
ОББ имат и кредитна Виза Електрон, но за съжаление с нея също не става. Казвам за съжаление, защото моят мъж има такава и няма как да му я източа Mr. Green

И аз се опитах на моя мъж да му я източа, ама тц... Затова се принудих да си извадя собствена Мастъркард.  Mr. Green

# 835
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря ви за разяснениеят за картите. В крайна сметка днес ще пусна документи за Виза Електрон в ЦКБ или в ПИБ.Засилих се за виза класик в ОББ ама щом другите 2 стават предпочитам да изхарча въпросните 150 лв който ми искат за виза класик, вместо да си стоят в банката  Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:34 от Alabala

# 836
  • Мнения: 1 207
Можеш да си я поръчаш он лаин:
http://www.ccb.bg/display.php?page=orderд
И след това само отиваш да си я вземеш и зареждаш Whistling

# 837
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Страхотни сте  Hug
Много благодаря tasi   bouquet

# 838
  • София
  • Мнения: 10 344
Благодаря ви за разяснениеят за картите. В крайна сметка днес ще пусна документи за Виза Електрон в ЦКБ или в ПИБ.Засилих се за виза класик в ОББ ама щом другите 2 стават предпочитам да изхарча въпросните 150 лв който ми искат за виза класик, вместо да си стоят в банката  Mr. Green

Какви са тези 150лв., никой никакви пари не ми е искал като си подадох документите  миналата година  Shocked

# 839
  • Мнения: 1 111
maiche гледам,че си на балкона Laughing
Можеш ли да ми обясниш как се пуска диспут.

Общи условия

Активация на акаунт