Отговори
# 15
  • Мнения: 908
Момичета,ние тръгваме за Израел,за другата операция.
На Велик ден ни е ЯМР,помолете се с нас да се потвърди хубавия резултат "няма тумор" Praynig

Успех на всички PeaceДано имаме добри новини Praynig

Ще имате, мила  Hug

# 16
  • Мнения: 3 540
Mari^,лек път и ще стискаме палци ,да се приберете с добри новини! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Praynig

# 17
Mari^, лек път, дано всичко бъде наред!!! Моля се за добрия резултат от ЯМР и за успешната операция. Praynig Praynig Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 152
Успех!Всичко ще е наред!

# 19
Неда..., Hug сега виждам от пофила ти - preggo... Hug. Казват, че лошото нещо никога не идва само, но явно и за хубавите важи  Wink. Много се радвам да видя това, желая ви мнооооого и само хубави моменти от тук натам  Peace!!!

# 20
  • Мнения: 908
Малииии, Недааааааааа  Hug Hug Hug juli_et, страхотна си. Аз изобщо нямаше да забележа  Laughing Миличка Неда  Heart Eyes
juli_et, ами с вас какво става?  newsm78

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover за всички ви  Hug

# 21
  • Мнения: 152
Благодаря!

# 22
Ние, живи и здрави след майските празници пак нарамваме дисагите   car003. Стискайте палци, този път всичко да е наред и да мине успешно операцията.

# 23
  • Мнения: 908
Ние, живи и здрави след майските празници пак нарамваме дисагите   car003. Стискайте палци, този път всичко да е наред и да мине успешно операцията.

Айде, тъкмо става време за море...  Hug Сега се напразнувайте и навеселете, за да имате сили после  Peace

# 24
  • Мнения: 353
Неда честито HugСлед всичко лошо идва най после и хубавото.Ето Цвети вече е здрава,а сега ще стане и кака.
Ние си продължаваме с чакането и на парите и на датата за лъче...надявам се че нещата ще се ускорят защото скоро ще станат три месеца от операцията.
Жулиет стискам палци всичко да мине успешно  bouquetАко имаш нужда от нещо знаеш насреща сме. Hug

# 25
 Hug Успех и на вас, Иве  Peace !!!

# 26
  • Мнения: 172
Здравей Иве,
Аз знам, че в много редки случаи се прави химиотерапия при тумор в мозъка, особено при деца.
Но щом са преценили... newsm78...
Неможе ли да не са успоредно, т.е. да се види първо ефекта от лъчето и ако не е достатъчен да пуснат химиотерапията.. Rolling Eyes
 Охх...съчувствам ви и знам какво ви е... Консултирайте се и с наши патоанатоми. Имаме лекари с богат опит в това отношение...  Дори  наистина да се наложи, ако унищожи остатъка си заслужава да се стиснат зъби. Марти ще се възстанови после, все пак млад организъм.
 Моля се да вземете най-правилното решение  Praynig Praynig Praynig


Не съм много съгласна с жули.На моя син,който едва преди 15 дена стана на 4 годинки му направиха доста тежък курс химиотерапия-по 5 дена всеки курс,с 2 лекарства.За щастие,остатъчният тумор ,който остана след операцията(1см/0,5см) изчезна напълно.синът ми е с медулобластом на малкия мозък.Сега сме на изтощителна лъчетерапия,която е към края си.Подозирам,че ще има още 2-3 химии.Милото ме клечкаво детенце-няма сили да бяга,а така му се иска.Но знам,че химията му помогна много(вероятно му е навредила не по-малко).И се надявам да оздравее напълно,както и всички дечица.Стискам палци на всички мами,сили,търпение и кураж  само. Simple SmileБог ни помага,вярвайте в това.

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили майки,не ви пиша често но ви чета, защото вие и вашите деца сте в сърцето ми
надявам се Господ да прати изцеление на децата ви
нека след празниците завалят хубави новини

МАрти милия да му пращат вече дати и дано после се похвали...

# 28
Здравей Иве,
Аз знам, че в много редки случаи се прави химиотерапия при тумор в мозъка, особено при деца.
Но щом са преценили... newsm78...
Неможе ли да не са успоредно, т.е. да се види първо ефекта от лъчето и ако не е достатъчен да пуснат химиотерапията.. Rolling Eyes
 Охх...съчувствам ви и знам какво ви е... Консултирайте се и с наши патоанатоми. Имаме лекари с богат опит в това отношение...  Дори  наистина да се наложи, ако унищожи остатъка си заслужава да се стиснат зъби. Марти ще се възстанови после, все пак млад организъм.
 Моля се да вземете най-правилното решение  Praynig Praynig Praynig


Не съм много съгласна с жули.На моя син,който едва преди 15 дена стана на 4 годинки му направиха доста тежък курс химиотерапия-по 5 дена всеки курс,с 2 лекарства.За щастие,остатъчният тумор ,който остана след операцията(1см/0,5см) изчезна напълно.синът ми е с медулобластом на малкия мозък.Сега сме на изтощителна лъчетерапия,която е към края си.Подозирам,че ще има още 2-3 химии.Милото ме клечкаво детенце-няма сили да бяга,а така му се иска.Но знам,че химията му помогна много(вероятно му е навредила не по-малко).И се надявам да оздравее напълно,както и всички дечица.Стискам палци на всички мами,сили,търпение и кураж  само. Simple SmileБог ни помага,вярвайте в това.
Maiabee, това може само да ме радва  Hug. Може би зависи от вида на тумора, при нас е фибрилен астроцитом. Химията е абсолютно безпредметна, както и лъчетерапията, но като цяло знам, че химиотерапия се прилага много по-рядко при ТУ в мозъка, отколкото при тумори по други части на тялото. В крайна сметка щом го правят, значи има защо. А ето и вие сте доказателство за това. Наистина голям успех сте постигнали , поздравления за малкото юначе  Peace. Желая ви да издържите докрай изпитанието и да забравите лошото завинаги!  bouquet

# 29
  • Мнения: 672
Здравейте, момичета! Hug
Отдавна не съм влизала в темичката.
Милето е добре. Имаше много лоши изследвания на черния дроб (най-вероятно от химиотерапиите), но сега вече са в норма. Оплаква се много често от болки в коремчето, но иначе е добре. Отново е палав до безумие и много жизнен.
 Много се зарадвах, че Цвети ще става кака. Неда, леко бременеене  !:bouquet:  bouquet  bouquet
Джули, Иве, стискам палци при вас по-бързо да се развиват нещата и скорошно оздравяване. Praynig
Мари, надявам се, че при вас всичко е наред. Ще чакам да се включиш скоро, а до тогава стискам палци. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт