Отговори
# 60
  • Мнения: 908
Мари, току що една позната ми каза за един доктор, който е оперирал сина й от херния - Шейтанов. Практикува в Окръжна болница - "Света Анна" и бил шеф на отделението. Виж този линк, има и телефони:
http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=147&s=226

Намерих и за Кокенски в нет-а, предполагам е този:
http://med.hit.bg/vn/kokenski.htm

# 61
  • Мнения: 774
Теди,благодаря  bouquet
Май се ориентирах вече Laughing

# 62
  • Мнения: 353
Ние в събота заминаваме за Хановер.Ще се върнем посред лято за плаж Mr. Green
Стискайте ни  палци  да преодлоеем и това изпитание Praynig

# 63
  • Мнения: 3 540
Иве,с вас сме!
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Бог да ви закриля! Praynig
Всичко да мине както си му е реда и да се завърнете здрави!

# 64
  • Мнения: 774
Иве,моля се от сърце това да е последното изпитание Praynig
Хайде,ще  чакаме Марти здрав за морето!

# 65
  • Мнения: 24
Иве стискам   палци и се моля  Praynig дано всичко да е наред и нашия /Юксел Кадриев/ Марти да се възстанови бързо . Бъдете силни и не се съмнявам че нещата ще тръгнат във добрата посока . Гледай на нещата оптимистично и мисли само добро . Цункай Марти от нас:Даниела и Цветомир  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 540
Здравейте,в събота Ети ще се прибират вече в София!
Вяра е смело дете и се опитва да върви ,но все още има болки и ще й трябва време да се възтановят мускулите.
Пожелах им да идват във Варна само за почивка и море!

# 67
  • Мнения: 774
Пожелах им да идват във Варна само за почивка и море!
Присъединявам се към твоето пожелание,Ваня!

# 68
  • Мнения: 353
Дани благодаря HugЩе предам на Марти непременно поздравите.
Аз вече стегнах наново багажериите,станала съм шампион направо по бързо стягане на багаж.
Марти е много притеснен милия...обаче няма как трябва да  преодолеем и това.
Ваня и аз се присъединявам към твоите пожелания.Вяра е малка героиня,сигурна съм че скоро  ще възстанови мускулите и отново ще тича на воля.

# 69
  • Мнения: 774
Лек път,Иве и много,много УСПЕХ Peace

# 70
  • Мнения: 672
Иве, стискам и аз палци! Леко преодоляване на поредното тежко изпитание и дано то е последно за Марти!!!!!!! Hug
Поздрави и на малката Вяра! Бързо да се възстановя и да почва да палува;).


Аз имам добри новини;). Бяхме на поредното контролно изследване. Точно една година след операцията- няма тумор!

# 71
  • Мнения: 774
Аз имам добри новини;). Бяхме на поредното контролно изследване. Точно една година след операцията- няма тумор!
HugСкоро се чудих какво става с вас newsm78Не си писала отдавна,но новината е страхотна Hug

# 72
  • Мнения: 908
diemma - страхотна новина  Hug Hug Hug

Изпратихме Марти и Ива. Марти беше много тъжен, но няма как. На Ива... доста сили ще й трябват!!! Ще се справят, сигурна съм, и август месец ще се върнат здрави и много, много щастливи  Hug

# 73
  • Мнения: 774
Ох,как няма да е тъжен,милия като знае какво го чака Sad
Той е голямо момче и разбира,но е и силен и ще се справи Peace

# 74
  • Мнения: 908
Вече са там, настанили са се в апартамента, а току що Ива ми се похвали, че дори са и напазарили сами  Hug Hug Hug Дано Марти вече да се е оправил и да даде всичко от себе си, за да оздравее бързо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт