Плащате ли редовно кредитите си?

  • 4 690
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370

Даже 6-ти, че и неделя  Laughing Peace
Eeeeee, а кажете сега, че не си оправдавам напълно новото екранно амплоа. ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 401
Какъв е точно замисъла на темата, Красавице?

# 17
  • Мнения: 502
   Брей,всички сте много коректни платци,браво!Аз пък да ви кажа,че напоследък изнемогвам и започнах да закъснявам с вноските!Не е нарочно,просто майчинството ми идва с два- три месеца закъснение,бизнеса на мъжа ми не върви и ...просрочваме датите за плащане.Затова пък ни взимат и лихва после!
Това,разбира се,много ме притеснява,винаги съм била коректен платец и сегашната ситуация ми тежи... ooooh! ooooh! ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 226
В последния момент плащам, но никога по-късно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
Обикновено 10-14 дни преди датата, не обичам да върша всичко в последния момент!!!

# 20
  • Мнения: 14
плащам ги редовно, понякога преди крайният срок, понякога в последния момент, зависи от възможностите, но винаги с голямо прискърбие се разделям със сумата

# 21
  • Мнения: 872
В последния момент обикновенно... Embarassed Най-много ден по-рано.

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
До момента сме се издължавали коректно по кредитите, без да забавяме вноските.  Това си оказва влияние и върху кредитния ни лимит. Той се покачва всяка година, въпреки че доходите при стартиране на картата са били по-високи, отколкото сега.
Не чакаме последния ден, за да направим вноската. Обикновено това се случва на близка дата преди падежа - в първия момент, в който се видим с налични пари.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Гледам да внасям в сметката си винаги по още една вноска, та да не се притеснявам, ако закъснея ....
Плащам редовно.  Peace
В срок.  Peace
Теглят си от сметката ми толкова, колкото им трябва за погасяването на кредита.  Peace

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обикновено 10-14 дни преди датата, не обичам да върша всичко в последния момент!!!
Ехеее, ние за 10-14 дни тези пари ще ги направим за още една вноска. Чак пък толкова рано. Предпочитам да ги завъртя и да ми носят печалба, преди да ги дам на банката.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 179
Винаги гледам да съм с една - две вноски напред, защото не се знае какво може да се случи..

# 26
  • Мнения: 3 459
Винаги  Peace

# 27
  • Мнения: 419
Винаги точно на датата или ден-два преди нея. Как защо точно тогава? Защото тогава трябва да се плаща.
Peace Не харча и една стотинка от заплатите, преди да съм оправила всички сметки  Naughty.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 074
Даааа, плащам ги навреме и ми се вдига кредитния рейтинг  hahaha
Имам си две кредитни карти и си ги въртя - като в рекламата на незнам коя си банка Joy Joy Joy
Тегля, внасям - тегля, внасям bowuu

# 29
  • Мнения: 1 447
Имаме два кредита и винаги плащаме 2-3 дни по-рано

Общи условия

Активация на акаунт