Великден наближава, БУРГАС с яйца се запасява - 52

  • 12 178
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
wish  преди време бях почти пред същата дилема, но на време успях да взема мерки и предотвратих за известно време появата на така "мечтаната" портокалова кожа...  попаднах на едни много ефикасни кремчета (както за стрии така и за целулит)  тия дни ще ходя до майка ми и ако ми пази опаковките ще мога да ти кажа марката (ако те интересува, разбира се)

Майтап ли си направи?

Естествено, че ме интересува... Simple Smile
Ако майка ти не пази опаковките, може да те подложа на хипноза за да се сетиш... Wink

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
Джиджиии  ма много сте гадни що ще юркате детето ми то зъбче да ти порасне че и да падне си е събитие .Защо на 12 няма да си на среща -те свекър ми и свекърва ми имат РД ама ще ме прежалят

# 17
  • Мнения: 1 111
  Не мога.Ти нали каза, че ще си в Б-с, можем да си направим дневна среща, аз така или иначе след сряда съм с децата, как ще си уплътнявам деня.Ей я Катка и тя ми е тука под ръка, ще се уговорим нещо.

# 18
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
ок отивам да чистя и да мия прозорци  Blush

# 19
  • Мнения: 1 280
         newsm28 1ironing wash hang
         Прозорците вчера ги измих, ама то май си пролича  Embarassed пак развалих времето  Mr. Green

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Пууууу ни тъй срам, ние с татито решихме да излезем пък тя времето развал  Crossing Arms Ти знайш ли от кога не съм излизала  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 111
Абе вие нямате ли майки, свекърви, мъже, че прозорците ги миете вие? Laughing Аз тая дейност не я практикувам, отказвам, много ми е гадна. Crossing Arms

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мацки, колко дни ще почивате по Великден?

# 23
  • Мнения: 1 111
Жаки, ти работиш ли бе? Simple Smile

# 24
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
.... Аз тая дейност не я практикувам, отказвам, много ми е гадна. Crossing Arms
Джи,много тъмно ще стане ,беее Joy

# 25
  • Мнения: 1 111
Ааа, за лятото е добре, тъкмо нема ти пече. Laughing

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 675
Щеше днес слънце да грее, щяхме да ходим на разходка, ама някой прозорци мили  newsm53 Аз затуй не  мия, мъжо да се спасява, пък не стигам навсякъде и си кротувам. Сега да не си помислите, че съм ниска, те прозорците са "нависоко".  Grinning

За 12, бройте и мен, само да сме здрави  Praynig

# 27
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Айде да ви помоля да престанете с миенето на прозорци, че да пекне малко слънчице  Crossing Arms
Пък аз снощи до 2ч висях във форума и ми беше супер скучно, без да видя че вече има нова тема и че в нея има и будни  doh

# 28
  • Мнения: 1 813
Пък аз снощи до 2ч висях във форума и ми беше супер скучно, без да видя че вече има нова тема и че в нея има и будни  doh

Браво,ве .  Crossing Arms И на мен знаеш ли колко ми беше скучно.  Confused

# 29
  • Мнения: 1 111
За вас няма ли Елмаз, Аха и т.н?В Бг-мама ще ми висите. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт