Великден наближава, БУРГАС с яйца се запасява - 52

  • 12 218
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 100
adelphia частна ясла чувала съм че има някъде до детския егоист. В някои от темичките го пишеше

# 271
  • На морето!
  • Мнения: 5 771
Ама какво е това затишие в темата?Не съм влизала от доста време (тази събота и неделя бяхме "младоженци", Симеон беше при баба си  Crazy) и си мислех че сега ще съм пропуснала поне една тема, пък то.... ooooh!Срамота!Я кажете сега къде се спотайвате  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 100
Добро утро дано днес е хубав ден за разходки.
 1stroller

# 273
  • Мнения: 1 030
Вече преборихме варицелата! Обаче гъбичната инфекция, която шарката провокира, трябва да я лекува май кожен лекар, та днес ще ходя да искам направление от личната. Иначе не знам доколко ментоловият спирт облекчава, обаче да знаете при нужда: Фенистил гел много облекчава дразненето и сърбежа. Иначе за обривът в памперс-зоната се наложи да мажа кортикостероиден крем + лидокаин и така детето можеше да спи спокойно.

# 274
  • Мнения: 1 030
Частна ясла има на ъгъла на ул. Доктор Нидер и Антим І - казва се "Надежда". Другата частна ясла е на ул. Македония - зад РДВР - казва се "Защо? Защо?"

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 891
Частна ясла има на ъгъла на ул. Доктор Нидер и Антим І - казва се "Надежда". Другата частна ясла е на ул. Македония - зад РДВР - казва се "Защо? Защо?"

Мерси  bouquet

# 276
  • Мнения: 648
    Искам да похваля клуб "Тити Тайс", в събота празнувахме там рожденния ден на Александра и съм много доволна. Знам, че е полезна информация, за това споделям Peace

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ехоо, къде сте всички?
Голямо затишие тук!!!

# 278
  • На морето!
  • Мнения: 5 771
    Искам да похваля клуб "Тити Тайс", в събота празнувахме там рожденния ден на Александра и съм много доволна. Знам, че е полезна информация, за това споделям Peace
Супер! Аз тази седмица вече трябва да отида да резервирам за 24ти май.

# 279
  • Мнения: 2 577
ох, ами на мен ми се размина отпуската, а бях си пуснала молбата още мин.месец  Cry

та на работа съм  Rolling Eyes 

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 225
    Искам да похваля клуб "Тити Тайс", в събота празнувахме там рожденния ден на Александра и съм много доволна. Знам, че е полезна информация, за това споделям Peace
И ние празнувахме там рождения ден на Алекс в петък. Беше страхотно! И на мен ми се прииска да съм детенце.  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 100
Къде се намира този клуб Тити Тайс

# 282
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
ехоо гугтки спите никви ви нямаааа
аз съм у градо за една седмица
мерси шушонче за телефона
Джиджи-ми душа никога ме съм ходила при професионалист и искам да ме гримират за РД то ще е като сватба и за това.Какви сребърни токчета си харесах малеее  ooooh!

# 283
  • Мнения: 648
Къде се намира този клуб Тити Тайс

"Цар Асен" 25.

# 284
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Къде се намира този клуб Тити Тайс

"Цар Асен" 25.

а какви са условията там - цени, колко деца минимум. Дайте малко подробности Praynig

Общи условия

Активация на акаунт