Въпрос за прохождането

  • 1 404
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Ортопедът ще кажа кое е най-правилно. 
Дано всичко е наред. Peace

 Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 610
Ако искаш заведи детето при този лекар. Ние поне сме доволни от него. Ходихме, когато бебката беше на два месеца по съвет на педиатърката - тя каза, че и неините деца води при него. Лошото е, че от януари тази година не работи със здравната каса вече, но прегледа е 20лв. Давам ти координати пък ти ще си прецениш какво да правиш.


д-р НИКОЛАЙ ДРАГАНОВ
ортопед - травматолог
телефон за записване: 0898 50 30 10
поликлиника ВМА   кабинет 111



Аз също водих моята бебка при Драганов.Много съм доволна.Като мой съвет не лошо за твое успокоение е да отидеш при специалист. Peace

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Заведи детето на ортопед.
И аз съм на същото мнение
  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 296
За какво точно стъпяне на навътре говориш? -
такова или такова

Ако е първата картинка-не е страшно при повечето деца докъм 3-4 години са така глезените.
При дъщеря ми беше така,оправи се от самосебеси.
За Драганов и аз ще ти кажа само хубави неща.
Малко е особен,но е готин,с чувство за хумор.
Ние само при него ходим. Peace

# 19
  • Мнения: 473
мерси много на всички, но за съжаление не ме успокоихте много: моята дъщеря спи от няколко месеца по корем, стои върху крачетата си под форма w и ходи като на втората картинка. като малка съм я водила при Драганов, който не откри навреме проблем който имахме, и Горна баня се справиха добре, сега пък оттам ми казват, че е ок, а на мен не ми изглежда... така че незнам какво да правя.... мерси все пак.

# 20
  • Мнения: 22 908
Е, точно това обсъждахме наскоро. Казаха, че се получавало ако детето спи надупено, и ако често стои в поза "W". Консултирай се с ортопед.
Това ни казаха и на нас,с времето се коригираха крачетата,но аз много следях да не сяда така.

# 21
  • Мнения: 1 666
мерси много на всички, но за съжаление не ме успокоихте много: моята дъщеря спи от няколко месеца по корем, стои върху крачетата си под форма w и ходи като на втората картинка. като малка съм я водила при Драганов, който не откри навреме проблем който имахме, и Горна баня се справиха добре, сега пък оттам ми казват, че е ок, а на мен не ми изглежда... така че незнам какво да правя.... мерси все пак.

Не бързай чак толкова да се притесняваш! Заведи детето при друг ортопед! Има един, който е много в час със съвременната ортопедия и който пише във форума на предаването Часът на мама!

И за да те успокоя, да ти кажа, че това изкривяване също е поправимо. Най-вероятно ще ти препоръчат детето да носи разменени обувките си - лявата на десния крак, дясната на левия крак. Но при всички случаи, детето ти е малко, така че имате време за корекция!

# 22
  • Мнения: 1 447

 Най-добре го заведи на ортопед и дано всичко е на ред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт