ВМ НВХ Щом си хапна от прасето, бърже топи ми се шкембето-32част

  • 15 853
  • 379
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 331
На мен много ми помогна ето този линк, който Г-ца Димитрова е дала:http://spidersport.com/15-nutrition-tips.php+основните групи храни, които е изброила и линкът, който Небесната е пуснала-Форумът на спайдърите.Просто иска време да изчетеш нещата.
И от мен- здравей!

# 16
  • Мнения: 469
Добре заварила! Много ще ми е приятно тук! Все чета майчета да се поздравяват за добре дошли много драго ми стана Hug Прочетох първия пост Blush Аз преди малко копирах толкова за тази диета че и това съм го копирала ам то проблема ми е точно в съставянето на меню! Embarassed хич няма да мога да се справя! Ако някоя от вас и се иска моля да сподели или да нахвърля няколко примера! Hug Много ще съм благодарна!  bouquet

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 17:01 от magig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
Цоп и аз тук!
Дечко е болна и нямам  много време да пиша и смятам, но общо взето съм на ВМ-НВД без изцепки.
Нямам кантар у нас, но вече се нацеждам в едни стари дънки, пък и огледалото показва леки, много леки разлики  Flutter Сигурно съм преборила към 2 кила.
Хайде, успех и до скоро писане.

# 18
  • Мнения: 2 331
magig ,можеш да си избираш от тук или да видиш в стари теми-пишем си менютата често.
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=10

# 19
  • Мнения: 469
magig ,можеш да си избираш от тук или да видиш в стари теми-пишем си менютата често.
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=10

искрени благодарности  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 469
Искрено се надявам да не ставам нахална и ако е така моля за извинение, но май никъде не видях режим или нещо такова на хранене, може ли някой друг пример? Hug

# 21
  • Мнения: 1 488
Драс драс
Относно петъка!Както кажете.Аз направих резервация,но мога ако е хубаво времето да отида пак и да пробвам да направя нова,но хич не ми стана хубаво както се досещате!
На новите добре дошли.Успех с нашият режим,а на лутащите се в менюто веднага едни примерни хапвания.За рефрешване
Закуска-кис.мляко 200гр+2с.л.ленено семе
Обяд-пил.бутче 250гр+1коф.сметана 30%
Вечеря-салата марули+1л.зехтин+1л.майонеза+30гр свинско пушено месо-бут

Калории 1318/70%мазнини/7%въглх/23%белтъци


Закуска-2варени яйца+150гр кис.мляко+1с.л.лен.семе
Обяд-още 2варени яйца+100гр сметана 30%, 20гр кашкавал
Вечеря-салата от 2марули+1/2 лимон+90гр риба тон-беше във вода в консервата, 50гр пушено свинско месо

1020кал/66%мазнини/7%въглх/27%белтъци

Закуска-150гр кис.мляко+2л.ленено семе
Обяд-филе толстолоб- 200гр на фурна+салата от 150гр марули, зехтин-2с.л, лимон,1 стрък пресен лук
После-млечен бъркоч от 200гр кис.мляко+1с.л.мед+2с.л.какао
След послето-20гр кашкавал
Вечеря-салата от домат 150гр+краставица 150гр+малка глава лук 30гр+зехтин+25гр сирене,
50гр пушено свинско филе и 1варено яйце

1338кал/65%мазнини/15%въгл/20%белтъци

Закуска-кис.мляко 200гр+2с.л.ленено семе+орехи-3-4ядки
Обяд-1коф.заквасена сметана 30%-200гр+1домат+1свинско шишче
Вечеря-30гр свинско пушено месо,салата-1домат+1краставица+2с.л.зехтин+30гр сирене, 2 кюфтета свинско/телешка кайма

1410кал/72%мазнини/19%протеини/8%въглх.


Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе 2с.л., орехи 15гр
Обяд-пил.шишче 114гр, катък 130гр, домат

Към 16.30- остатъка от катъка-100гр

Вечеря-сирене по шопски в гювече-сиренето беше 120гр, домат 30, масло 20гр, сушеница 20гр, яйце

1414/72%мазнини/5%въглх(26гр)23%белтъци(77гр)6гр фибри

Закуска кис.мляко 200гр, лен семе 1л, орехи 20гр
Втора закуска-35гр кашу
Обяд-кебапчета 150гр, домат,краставица
Вечеря-2 бъркани яйца с масло 15гр, 1/2 домат, накълцано пушено свинско филе 60гр, сушеница 25гр, 20гр кашкавал

1421/67%мазнини/7%въглх(29гр)/26%белтъци/5гр фибри




Закуска-200гр кис.мляко+2с.л. лен.семе
Обяд-пил.пържола 150гр, 2 кюфтета от свинска кайма-120гр+1краставица
Вечеря-150гр марули+2варени яйца+100гр пушено свинско филе+3л.майонеза, 1/2лимон
1шок.бонбон-беше към 10 сутринта

1531кал/58%азнини/6%въгх/36%белтъци

Закуска-200гр кис.мляко+2л лен.семе
Обяд-пил.шишче 100гр+2кюфтета+краставица 120гр
Вечеря-марули 150гр+2варени яйца+3л.майонеза+50гр пушен свински бут

Ккал 1359/62%мазнини/7%въглх(30гр)/31%белтъци
Първа закуска-2варени яйца, 18гр масло, 20гр кашкавал,1 зелена пиперка
Втора закуска-80гр цедено мляко, 1л лен
Обяд-миш-маш от 350гр домат, 150гр печен пипер, 60гр дунавия, 2яйца, 20гр масло
Трета закуска 50гр цедено мляко, 10гр сусам
Вечеря-шопска салата-30гр Дунавия, кашкавал 20гр

1406/72%мазнини/9%въгл(37гр)/19%белтък/5гр фибри

Първа закуска-70гр цедено мляко, 30гр сметана, 1л. лен
Втора закуска-2 варени яйца с 10гр масло, 1 зелена пиперка
Обяд-салата от домати, краставици,
сирене 30гр, зехтин 2с.л
Следобедна-1варено яйце, 10гр масло
Вечеря-миш-маш-домат, пиперка, лук,сирене 30гр, яйце и 20гр масло

1354/80%мазнини/6%карбс(22гр)/15%белтъци/4гр фибри

Закуска-150гр цедено мляко, 40гр сметана, 1л.лен, 2л сусам
Обяд-готвено зеле 300гр, 1 зелена пиперка
Час преди вечерята -2 варени яйца, 30гр кашкавал
Вечеря-салата с 40гр Дунавия, поръсих с още 20гр сусам, 4 маслини, зехтин

1396/76%мазнини/8%въгл(43гр)/16%белтък/15гр фибри

Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе, орехи 20гр
Към 10-Натурално какао-12гр
Обяд-варени яйца 3, фришкезе с пипер- 170гр
Вечеря-шопска салата(сирене 50гр), кашкавал 20гр, сушеница 30гр, маслини

1322/75%мазнини, 7%въгл(27гр)/28%белтъци

Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе, орехи 10гр,краставица
Обяд-пил.шишче 110гр, катък 204гр, домат 200гр
Следобед-сурови ядки микс-лешник, бадем и орехи-30гр
Вечеря-шопска салата, кашкавал 10гр, маслини

1310/68%мазнини(90гр)/15%въглх(51гр)/18%белтъци(53гр)

# 22
  • Мнения: 2 331
magig , писах ти на лични.

ПП:Тя и Щъкчо ти е дала примери...
 
 

# 23
  • Мнения: 1 280
Небесна,аз знам,4е  започваш с кардио,например 5-10 мин. за загрявка...после вдигаш щайгите, и накрая завършваш пак с кардио,но 30-40 минути,например пътека,кростренажор..и пр.
Минааааааааа..ела да разкажеш какво и как да правим с Небесна и другите спортуващи малини,да не се излагаме по фитнесите....а и резултат да има,че идва лятоскъ,къси полета,голи крачета...малки дупета,искаме всички екстри,защото сме скромни.. Blush

# 24
  • Мнения: 469
magig , писах ти на лични.

ПП:Тя и Щъкчо ти е дала примери...
 
 

благодарско от сърце Heart Eyes Hug

# 25
  • Мнения: 673
Закуска: прясно мляко с 4 с. л. овесени трици. 4-те лъжици си казаха думата и огладнях едва към 11 часа и в 11:30 хапнах обяд малка купичка доматена супа с 2 парченца сирене, изпечени във фолио с няколко капки зехтин и подправки. Следобяд 1 чай с малка каничка мляко и към 19 часа вечеря 1 домат и 2 малки парченца пържен в брашно шаран. Знам, че не трябва пържено и брашно, но трябваше да се дояжда, досвидя ми да хвърля риба. Успокоявам се, че количеството брашно, полепнало по рибката едва ли е било повече от щипка, а и обелих кожата едно че беше малко мазна, второ заради брашното. Ми това е, чувствам се леко гладна, но гледам да пия повечко вода. Днес пробвах вода с изцеден малко лимон, наистина е по-свежо и вкусно.
Движение днес никакво не правих, цял ден валя и плановете ми се сгромолясаха, а си бях изчистила още в петък. Снощи за сметка на това правих едни упражнения за дупе та днес имам мускулна треска на бедрата.
Купих си и ленено семе, но установих, че мелачката ми е счупена Sad и не съм си го мляла, ще отида утре в свекито да я помоля да ми го смели. Другото, което нямам е кухненска везна и хич никаква представа нямам колко грама поглъщам от храните. Съответно не мога да си смятам калориите точно.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Буболечо?!
Закуската защо е такава оскъдна? Поне в омлет да беше турил тия трици или в кисело мляко с още някой добавка.
Обедът - всичко ти е миниатюра. Защо бе, къзъм? Домати две с лъжица зехтин и малко плочка сиренце, 30 грама да го изброим, някой яйце или месо сложи...
Следобедна закуска  си яж няакви сурови ядки, омлети, месо с някой къшей зеленчук, какъв той чай с мляко? Каква каничка по следобедите? Колко е голяма тая кана?
Я пак прочети какво се яде и по колко при тоз режим. Ще свикнеш, бъди упорит!
Вечерята - добре си я коментирала. Ама калкан непържен не съществува. Много малко ядеш. Много малко.
Сметни си 5 хранения, подготвяй манджарето предварително. Ако трябва направи си тематични дни . Единия ден ще имаш 5 яйца с повече зехтин или масло и зеленчук, на другия пилешки пържоли сутрин, обед вечер, за да ти е лесно и за смятане, и за готвене...
Млечните са до следобяд, ама прясното го ограничи много доста. Съдържа повече въглехидрат, затуй.
В тоя диет се яде месо и зеленчуци, ама със зехтин.
Може и маслин.
Пиши, пиши и ний ще помагаме.
Броколи, спанак, пълно е със зелени салати, лук и чесън пресен, репички, господа!! рЕПИЧКИ! Яжте, яжте! Crazy

# 27
  • Мнения: 673
Каничката е баш каничка, от онези дето ги сервират по заведенията, около 30-50 гр. да е.
Наистина сякаш днес погладувах, но ми е странно как така ще се яде да си сит и ще отслабваш... Много лесно ми се вижда  Laughing
Утре ще сготвя едни агнешки кокали на супичка с лапад. Закуската пак ще ми е трици с прясно мляко, че много ми се услажда. Чудя се втората закуска как да си пренеса до работа, май ще си направя палачинките без брашно с белъци.
И да, зехтин си слагам на всички салати. Само че си мисля, че тоз дето го купувам е от най-евтиния че ме съмнява да има нещо зехтиново в него.... Ядки сякаш не ми се ядат, че много калории има в тях и човек като се отплесне и поглъща много.
И друго щях да питам, само бели и немазни меса ли се ядат? Например утре тез агнешки кокали имат и мазничко. Ще го заделям, ама едва ли ще успея всичко.
Наистина това ми е първия опит с диетата. Преди 2 години бях станала 51 кг само с ограничаване на калориите. Тогава ядях овесени ядки с кис. мляко за закуска, месо+салата наобяд и вечер само салата или таратор. Доста бавно възстанових килограмите, но ей ме на пак 57 и то след бързо смъкване на 3.

# 28
  • Мнения: 1 488
Опиляяяя
Пиша пиша драс драс
Ей ме на в този час!
Буболече каква е тази закусчица,с тез трици и прясно мляко, я така просвети ме!
Останалото няма да коментирам небесната казала ХаУ
Уф боли ме корем надута съм оциклих се и ази значи!Ама утре трябва да отида на тренировка,защото ми останаха 3 ходения от картата до 11 ми е валидна и ще ми изгори една тренировчица,пък и не само,така си ми е хубаво като поспортувам.Вдига ми се настроението и тонуса!Лека от мени   bouquet Успешна седмица на всички пожелавам

# 29
  • Мнения: 110
защо ленът не трябва термично да се обработва?



четох на 1ва страница линка за лена и там отричат че топлинната обработка пречи.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 22:07 от dudy

Общи условия

Активация на акаунт