подарък за новодомци

  • 4 575
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 378
някаква свещ то сега какви има...,много яки

# 16
  • Мнения: 1 666
Много ти е трудна задачата щом хем не познаваш обстановката,нито пък тях ги познаваш достатъчно добре, за да ги питаш направо.
Бих заложила на ваучер за подарък, цвете в саксия, картина, свещници, вази, сувенири.

# 17
  • Мнения: 3 423
Стига бе хора,как картина,ценните са адски скъпи.
Икона е хубав подарък за нов дом.
Аз обикновено отивам в Крео и от там избирам интересни подноси,купи,вази.... ,като ме поканят на нова къща.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Подарявала съм картини, свещи и свищници, икони. Друго- кошница с вина, шоколади и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 74
Според мен щом са новодомци разбира се, че нещо за дома. Макар и да не го познаваш добре вземи нещо, което на теб би свършило работа.

# 20
  • Мнения: 81
Купим им  подкова да им носи късмет и щастие в новия дом ,и букет  за домакинята .приятно прекарване

# 21
  • София
  • Мнения: 114
Един от най-хубавите подаръци, които съм получавала за нова къща, е луксозна готварска книга - ето тази:

http://www.books.bg/book.php?ISBN=954649772

# 22
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Осветена икона

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Подарък за дома - много хубави идеи има вече написани.
Арома лампа също бих добавила - става за успокояване, освежаване, че и лекуване.
Цветето е класика, но какво харесват е трудно да се предвиди, за това гледай да е лесно за гледане - офис цветята, орхидея/фаленопсис/, папрати май са добри идеи.
Аз бих подарила и мелничка, ръкохватки + престилка - неща които никога не са излишни, а могат да са много красиви /освен това са и полезни/.

# 24
  • Мнения: 173
Ваучер,цвете и подаръци за децата.

# 25
  • Мнения: 3 770
Момичета, много хубави идеи давате ,но явно на авторката нещо не й допадат?!Нито си е погледнала темата , нито е благодарила на някой за мнението!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт