Педиатрите във Варна 2

  • 284 792
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Варна
  • Мнения: 691
леле мале.....-ние ходим при Поликсени Паскова във Вл-во но ми се искаше да се запишем при педиатър. Доколкото разбирам Балтиева не е педиатър а JP Точно това исках да избегна. Миналата събота децата ги прегледа Пламенка Атанасова /на частно/ -доволна съм но исках наблизо лекар. аз не карам кола и разходките с двете деца са ми ограничени.

# 1 171
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аааааа Милагрос не правилно си разбрала, тя е педиатър и ДжиПи, преди да стане общо практикуващ лекар изцяло е работила с деца в детско интензивно отделение.

# 1 172
  • Мнения: 2 096
Тъй като имам късмета да познавам и двете лекарки - Пламенка Атанасова и Балтиева, и виждам че си доволна от Атанасова.. бих ти казала да се запишете при Балтиева.. незнам как ще стане обаче след като смените на лични лекари бяха през юни..
Вярно е това че преди да стане ДжиПи Балтиева беше педиатър..

# 1 173
  • Варна
  • Мнения: 691
искаш да кажеш че Балтиева е по добра от Атанасова ли?

# 1 174
  • Мнения: 1 555
Момичета помогнете със съвет Praynig Трябва да сменя педиатъра на детето,става въпрос за Възраждане. Нямам представа, къде да отида така че събирам съвети и препоръки.

# 1 175
  • Мнения: 131
 Peace д-р Нели Костадинова -хомеопат!бл.41

# 1 176
  • Мнения: 2 096
Не мисля че някоя е по-добра от другата.. но ако ти допада Атанасова, подходът на Балтиева е сходен...

# 1 177
  • Мнения: 1 427
Момичета помогнете със съвет Praynig Трябва да сменя педиатъра на детето,става въпрос за Възраждане. Нямам представа, къде да отида така че събирам съвети и препоръки.
ние сме при д-р гюрецова,в бл.6 е кабинета. като лекар е много готина, с модерни схващания, адекватно реагира, не бърза с антибиотиците... единственото неприятно е, че доста се чака при консултациите, но май навсякъде е така.

# 1 178
  • Мнения: 232
Наскоро водих дъщеря си при д-р Харитонова (педатър ни е д-р Харитонов),но го нямаше и се наложи при нея!То няма такова висене ,направо ми идваше да  #2gunfire след 3часа чакане!!!!!!!!Наложи се  да храня малката в болницата дори!Бяхме за контролен преглед и след това се разболя наново  #Cussing outТам имаше толкова болни деца,че и за консултация взеха да идват и да влизат направо!Не ме питайте как съм я озаптила малката 3часа на едно място,накрая повиках мъжа ми!
ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!!!!!!!Прегледа беше точно,ама точно 2мин!И след това чакане се прибрахме с куп други вируси!
Изобщо не смятам,че чакането си заслужава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 1 179
  • Мнения: 23
Момичета помогнете ми Sad Трябва да запиша малката на педиатър. Живея до окъжна, препоръчайте ми някой

# 1 180
  • Мнения: 448
Кажете си мнението за Доктор Братоева и Доктор Петкова в поликлиниката на Аспарухово.

# 1 181
  • Варна
  • Мнения: 2 576
За д-р Братоева нямам наблюдения, д-р Петкова изписва редовно антибиотик.

# 1 182
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Peace д-р Нели Костадинова -хомеопат!бл.41


Подкрепям с две ръце.  Peace

# 1 183
  • Мнения: 106
Момичета помогнете ми Sad Трябва да запиша малката на педиатър. Живея до окъжна, препоръчайте ми някой
Д-р Янкова, педиатър преди да стане личен лекар.
Намира се в ъгловата сграда до светофара на ул. "Ген. Колев" и бул. "Цар Освободител"

# 1 184
  • Мнения: 448
За д-р Братоева нямам наблюдения, д-р Петкова изписва редовно антибиотик.
  А диагнозите и? Може ли да се вярва?

Общи условия

Активация на акаунт