Педиатрите във Варна 2

  • 295 286
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 695
А какво ще кажете да направим списък и на хомеопатите във Варна (класически хомеопати)? Мисля, че ще е полезно, аз лично не знам нито един  Embarassed Е, знам кого да попитам за координати, ако ми се наложи, но все пак...

# 61
  • Мнения: 5 499
В Хомеопатския форум има доста инфо!

# 62
  • Мнения: 112
А какво ще кажете да направим списък и на хомеопатите във Варна (класически хомеопати)? Мисля, че ще е полезно, аз лично не знам нито един  Embarassed Е, знам кого да попитам за координати, ако ми се наложи, но все пак...

Идеята ми допада, с удоволствие ще включа информация  за хомеопати в таблицата стига някой да даде такава. Аз също не разполагам с такива данни, за това разчитам на вас. Нека да добавим, това което ще е полезно на всички.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 968
Имам и аз няколко въпроса.Какво се води медисцинският център (или каквото е ) срещу Макдрайв (малко по- нагоре е де, срещу детската кухня)? И ако има педиатри там, бихте ли ми препоръчали някой?
Също искам да попитам за тази  др. Янева от Темелков?Отзиви? Работи ли със здравна каса?Понеже ми е доста близко
Благодаря предварително  bouquet

# 64
  • Мнения: 317
AFRODDITA да те питам  доктор Хариева - това младата педиатърка от Майчин дом ли е? Ако е тя - работи ли със ЗК?
Мерси   bouquet

# 65
  • Мнения: 518
AFRODDITA да те питам  доктор Хариева - това младата педиатърка от Майчин дом ли е? Ако е тя - работи ли със ЗК?
Мерси   bouquet
Хариева е младата педиатърка в Майчин дом да, но не знам дали работи със ЗК newsm78

# 66
  • Варна
  • Мнения: 28
AFRODDITA да те питам  доктор Хариева - това младата педиатърка от Майчин дом ли е? Ако е тя - работи ли със ЗК?
Мерси   bouquet

Не съм Афродита, ама да ти кажа Wink. Аз се уговорих с нея да е лекаря за бебка. Каза, че вариантите са два- единия абонамент към МД, който струва не знам колко и включва скрининг на тазобедрена става и нещо на главата, но не запомних точно и по ЗК, като там прегледите са веднъж месечно и се доплаща 60 лв за скринингите от абонамента. Каза ми чеима договор с касата като педиатър и по ЗК работи с колега терапевт, който давал направленията. Дано съм била полезна  bouquet

# 67
  • Мнения: 237
Кажете ми ,моля ви д-р Тунчева или д-р Харитонов да избера!Моля ви за мнения!Благодаря ви! Peace

# 68
  • Мнения: 131
 HugЗдравейте и от нас,мили мамчета и сладки бебоци! За съжаление не можах да открия информация от предишната  и от тази тема за д-р Йочева,която знам ,че преглежда в МЦ "Санита". Много ви моля,ако някой има иформация и мнение за нея да ми пише-може и на лични. Ще ви бъда благодарна Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 5 499
Извинете, не съм влизала скоро в темата и не съм видяла питането, но kraspro правилно ви е написала.
Вече въпрос на избор дали да изсипете един куп пари в МД или по ЗК! По каса отделно пак може да се направят ехографиите на таз. става и главата при д-р Райков, Желев. Лекарката, която прави ехото на главата забравих името й, но тя също приема в МД. Прегледите им са по 30 лв.

# 70
  • Мнения: 317
Мерси много на Афродита и Краспро   bouquet  bouquet
Ще си запиша час при нея и ще преценя на място Thinking

# 71
  • Мнения: 8 765
А какво ще кажете да направим списък и на хомеопатите във Варна (класически хомеопати)? Мисля, че ще е полезно, аз лично не знам нито един  Embarassed Е, знам кого да попитам за координати, ако ми се наложи, но все пак...

Идеята ми допада, с удоволствие ще включа информация  за хомеопати в таблицата стига някой да даде такава. Аз също не разполагам с такива данни, за това разчитам на вас. Нека да добавим, това което ще е полезно на всички.
Класическите хомеопати във Варна се броят на пръсти...Каква таблица ще правите? Grinning Големи сте ентусиасти Grinning

# 72
  • Мнения: 112
Класическите хомеопати във Варна се броят на пръсти...Каква таблица ще правите? Grinning Големи сте ентусиасти Grinning

Таблицата вече съществува и е на 1-ва страница, в нея са записани имената на много педиатри към нея мога да добавя и имената на класически хомеопати стига някой да ми даде инфо за тях.

таблица

# 73
  • Мнения: 237
Ако имате някакви впечатления лични или не,добри или лоши за д-р Тунчева и за д-р Харитонов,много моля,споделете ги с мен!БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 74
  • Мнения: 950
А някой има ли впечатления от д-р Атанаска Желязкова от Курортна поликлиника?

Общи условия

Активация на акаунт