Педиатрите във Варна 2

  • 284 594
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Мерси Айви, но нали не работили след 20 4аса  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 595
Не работят след 20 в центъра да. Ако е нещо супер спешно в Окръжна поне има някой, но като цяло не може да разчиташ на мнението им. Аз още не съм открила вярната комбинация  Tired за почивни дни е поносимо, но за вечер досега свестен вариант нямам.
За спешни случаи освен Кирязов се сещам, че към Ружа Панчева и д-р Хариева можеш да се обърнеш.

# 47
  • Мнения: 7 605
Много ти благодаря   bouquet  Малко съм притеснена, zаЩото днес една мама сподели, 4е предупредили zа вирусна гнойна ангина във Варна  Tired  Как е положението, върлуват ли много болести иz града?

# 48
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много ти благодаря   bouquet  Малко съм притеснена, zаЩото днес една мама сподели, 4е предупредили zа вирусна гнойна ангина във Варна  Tired  Как е положението, върлуват ли много болести иz града?

За мен това са паники, поне около нас дечицата са здравички и нямам наблюдение за повишено боледуване. Ние обече не сме представителна извадка, защото нито е на ясла, нито на градина, но пък шетаме из площадките, където е пълно с всякакви деца. newsm78

# 49
  • Мнения: 3 595
За градините незнам, а в 4 ясли, които се посещават от близки деца има вируси разни, но ако нямате контакт директно с болни дечица няма какво да се притесняваш. Моята не се е разболяла.

# 50
  • Мнения: 1 312
Д-р Харитонов преглежда на частно,на същият принцип като Кирязов,но е с много по-голям опит и познания.
Доктор от старата школа,търси причинно-следствената връзка и никога не претупва нещата.
Мен ме разпитва 30 минути преди да прегледа малкия.

# 51
  • Мнения: 7 605
Д-р Харитонов преглежда на частно,на същият принцип като Кирязов,но е с много по-голям опит и познания.
Доктор от старата школа,търси причинно-следствената връзка и никога не претупва нещата.
Мен ме разпитва 30 минути преди да прегледа малкия.

Ау, супер, благодаря ти, това ми харесва  Peace
Много ви благодаря, моми4ета, ве4е zнам какво да направя, сега остава само да сме zдрави  Wink

# 52
  • Мнения: 1 312
Ето ти телефон за връзка с Харитонов-0888/34 89 48
Все пак дано не ти се налага да му ползваш услугите Wink

# 53
Какви отзиви сте чували за д-р Бойка Тунчева и за д-р Марияна Профирова?Някои има ли по-преки наблюдения?
И между другото,кажете ми как става записването при педиатър?Вярно ли е,че първо се ходи до НЗОК и се подава някакво заявление,дават ти номерче и с него отиваш при избрания педиатър да запишеш детето като се роди? Ще ви бъда много благодарна,ако ме светнете по въпроса,че терминът наближава!

# 54
  • Мнения: 2 096
д-р Профирова има много пациенти и не може да обърне внимание на всички.. чака се много и е станала леко нехайна. не изписва хомеопатични.. антибиотици ако до 3 дни не се подобри състоянието.. това е което знам аз..

# 55
Не препоръчвам Тунчева. Дъщеря ми е записана при нея. При първото посещение след изписването си поиска 10 или 15 лв, а при преглед си прави устата за двата лева потребителска каса. Децата не дължат такава. До втората година всяко неразположение, сополи, кашлица или температура отдаваше на зъби...педписва винаги калциев глюконат и витамин Ц.
Иначе е за късното захранване, не назначава лесно АБ, но и не проявявя сериозна ангажираност да следи дали детето оздравява след назначеното лечение. След като не "позна" херпангина, а отдаде налепите на изпито преди повече от четири часа мляко, предпочитам да водя дъщеря си на частно.
Умишлено пиша нерегистрирана, за да не ме "познае".

# 56
  • Мнения: 695
ето служебния тел. на Др. Зидарова, Градска болница: 603 802

# 57
  • Мнения: 42
Записвам се да следя темата. Благодаря на авторката за прегледната информация   bouquet
След 3 сменени педиатърки /някой може да го отдаде на моите претенции, но аз си имам обяснение, тъй като имахме доста здравословни проблеми с дъщеря ми/ сега сме при д-р Александрова в Терапия и съм доволна, мисля и бебчето при нея да запиша. На частно я водя при д-р Соколова. За нея на първо място мога да кажа, че е Човек и професионалист и в никакъв случай не се е превърнала в бизнесмен за разлика от повечето доктори практикуващи на частно!
Пожелавам на всички дечица да са много здрави   bouquet

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 17:35 от .:PATE:.

# 58
  • Мнения: 94
ех..

Тунчева няма да избера, ясно..
ама коя бре... до Окръжна съм наблизо и искам някоя в района..
 в списъка ми остават:

1.катя димова
2.донка костова
3.татяна бакалова
4.татяна добрева
6....драганова - Варна медика

Моля ви за отзиви?? newsm78 #Crazy

# 59
  • Мнения: 5 500
Внимавайте със Соколова, изписва хомеопатия, в краен случай Аб, но използва боаронския метод, който е месене на 5 вида лекарства и абсолютно неправилен!
После да не кажете, че на вас Хомеопатията не ви повлияла добре! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт