Педиатрите във Варна 2

  • 284 568
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 94
Привет от мен  Party

Терминът ми е след месец и пред мен стои въпроса с избор на педиатър..

мойта бабетка, дето ми води ЖК , ми препоръча Папазова и Профирова... обачеее.. прочетох отрицателни отзиви за тях във вашите темиии ..

Иии.. тъй като аз живея близо до Окръжна / т.е. до спирка ЕЛЕКТРОН/, ще се радвам някой да даде жокер.. видях в табличката някаква Жанета/Женета???/ Стелиянова - какви са отзивите за нея?

Мерси предварително!

Лека нощ и ще ви следя   bouquet

# 31
  • Мнения: 5 178
Това е нашето педи Стилянова, добра е, но много се чака защото е и GP
A в ОБ в поликлиниката има доста педиатри

# 32
  • Варна
  • Мнения: 418
Аз търся отзиви за д-р Донка Костова. Препоръча ми я една позната, но ми се иска да чуя още мнения.

# 33
  • Мнения: 1 992
Благодаря, valen74!
Нали юни месец се сменят лекарите, има ли някакви промени?

# 34
  • Мнения: 112
 Регистър на лекарите-хомеопати според местоположението на практиката


Като даваш линкове поясни, че става въпрос за хомеопатията на Боарон, която няма нищо общо с класическата хомеопатия и с истинските лекари хомеопати, които практикуват Peace


smile3505 smile3505 smile3505

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 08:56 от valen74

# 35
  • Мнения: 493
д-р Иванка Стоянова педиатър и хомеопатия в м.к. Младост работи и в Окръжна Болница - частен прием
моб. 0888 407 637
052 / 555697

# 36
  • Мнения: 7 605
Здравейте, Варненки   bouquet

След 2 седмици Ще си дойдем във Варна и искам оЩе от сега да имам координати на педиатър, който, ако се налага (дано не  Praynig ) би прегледал дъЩеря ми на 4астно, и то и в по4ивен ден, ако трябва. Просто не zнам ако ни потрябва мед. помоЩ къде да я потърся  newsm78

4етох и старата тема, раzбрах zа Киряzов 4е преглежда на 4астно, но покрай негативните отzиви не съм убедена, 4е той е правилния иzбор zа нас  Thinking. Хареса ми написаното zа др Гецкова, но не ми стана ясно дали преглежда само в цитираните 4асове, или дали преглежда и на 4астно иzвън това работно време?

Ако някой може да ми помогне, Ще съм много благодарна   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 595

Като даваш линкове поясни, че става въпрос за хомеопатията на Боарон, която няма нищо общо с класическата хомеопатия и с истинските лекари хомеопати, които практикуват Peace

# 38
  • Мнения: 2 096

Като даваш линкове поясни, че става въпрос за хомеопатията на Боарон, която няма нищо общо с класическата хомеопатия и с истинските лекари хомеопати, които практикуват Peace
точно това исках и аз да кажа
Tatjana кажи какво очакваш от линият си лекар че да знаем на къде да те насочим

# 39
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък разбрах, че Татяна идва за кратко във Варна и просто иска да има идея за педиатър, ако недай си боже й се наложи да води детето на такъв.

Гецкова не зная дали преглежда на частно, но бих могла да я питам, предполагам, че не би отказала преглед на дете.
Като цяло от Кирязов много хора са доволни, аз лично не съм, по-точно от отношението, че не сме му постоянни пациенти, мълчи, не обяснява, държи се кофти, но пък той преглежда когато и да е и да му звъннеш късно по телефона, няма да ти откаже консултация.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 567
Малкия е при Кирязов и съм доволна!
Работи и събота и неделя по цял ден, и винаги можеш да му звъннеш!

# 41
  • Мнения: 7 605
То4но така, идваме само zа 10 дена сега, лятото zа 20 максимум  Sunglasses
Мерси много Марулка, мисля 4е е най добре да се насо4им към Киряzов, пък дано не ни потрябва  Praynig

А преz ноЩта ако има неЩо, къде се ходи?  Blush

# 42
  • Мнения: 290
Аз бих препоръчала Детския медицински център на Ген. Гурко(тел. 611116). Работи всеки ден от 8 до 8. Добър вариант е за вашето гости във Варна. По специално доц. Върбанова - тя преглежда понеделник, четвъртък и събота.
А за през ноща - спешния център на Окръжна Болница. Това се сещам

# 43
  • Мнения: 7 605
Мерси много, Ели   bouquet  Добре е 4овек да е подготвен, да не ги мисли тия неЩа когато му дойдат на главата...  Tired

# 44
  • Мнения: 3 595
На спешния по-добре не разчитай...редуват се разни лекари, тези които сме случвали са кой от кой по некадърни. Едната от вратата каза ангина, дори не и погледна гърлото  ooooh! Центъра на Гурко с две ръце "за"

Общи условия

Активация на акаунт