МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР РАДКА КИРЧЕВА-ПЛОВДИВ

  • 32 160
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Ще съм сигурно 2 или 3 момиче,което ще пише нещо хубаво за Кирчева.
Е,факт е ,че забременях 2месеца от пиенето на тези чайчета от бърлогата на тази вещица.
За всеки влак си има пътници.
Доста ме бяха тъпкали с хормони и си правеха експерименти и вдигаха рамене лекарите и казваха-,,Нищо Ви няма,само трябва да се успокоите и бебето ще дойде,,
Едва ли не бяхме с лабилна психика и за това не ставаше. Twisted Evil
Пожелавам на всички да намерят разрешение на здравните си проблеми,независимо къде и кога.  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 306
Почти всички си тръгват с една диагноза - жените с кисти, мъжете с леки проблеми в спермограмата. Като пият незнайните бъркочи уж се оправят. Бебета се появяват при някои при някои не. Но личното ми мнение е, че едва ли е от бъркочите.
Загуба на време, пари, надежда е най-точното определение, както е казала Лали.

# 17
  • Мнения: 1 226
Pulna 6arlatanka.

# 18
  • Мнения: 4 700
То ако ставаШе с бъркочите нямаШе да има клиники по стерилитет. Не губете ценно време, ама се обръЩайте навреме към специалист.

# 19
  • Мнения: 262
На мен ,,добре,, ми дойдоха 7г  чакане.
Но дано на никого не се налага да се хваща някъде като удавник за сламка.
Писала съм по темата на друго място във форума,даже ме обвиниха,че рекламирам. newsm78  bouquet
Аз също не агитирам,само споделям факти а и нали за това е темата-за писане. Laughing

И знаете ли,не ме интересува дали и как е станало с чая,интересуваме,че и аз станах майка.
Ако ще да е и чрез непорочното зачатие. Laughing Laughing Laughing
Момичета,които копнеете за рожба.
Знам от личен опит как се чувствате и ви желая късмет и вяра.
Късмет да попаднете на своя лекар и вяра ,че ще бъдете майки.

# 20
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Кирчева и на мен и на моя приятелка каза, че със сигурност след като изпием бъркочите ще забременеем. Не забременяхме ,нито една от нас. На съпруга ми каза, че от него цял град може да има деца, а се оказа, че точно при него е проблема - лоша спермограма. Изследването направихме в клиника по стерилитет. На мен ми каза ,че имам хормонален дисбаланс, а от изследвания на хормоните се оказа, че нямам такива проблеми.
Мисля, че тези ,които имат бебета след посещения при нея са забременели не от нейните илачи, а просто така си е дошло.

# 21
  • Мнения: 262
Аз пък мисля,че е важно,че ги има тези дечица!
А за случайността-за всеки влак си има пътници!
Хубава случка.....за толкова години.
Ето,виждаш ли,не е била тя точно твоя лекар.

Много хора отричаха и хомеопатията и фитотерапията ,но след като децата им изпият 2-3 антибиотика в рамките на 1м. започват да търсят алтернативи.
От чудо.......

# 22
  • Мнения: 65
В отчаянието си преди години ходих няколко пъти при нея докато не видях как налива от "отварите" си едно и също на хора със съвсем различни проблеми.Едва ли не ми се кълнеше,че следващият месец ще съм бременна.просто си намери компетентен лекар и не се занимавай с напразни надежди.Билколечението е добро като спомагателно средство,но не и изписано от тази жена.

Общи условия

Активация на акаунт