НОВИТЕ DISCREET

  • 5 284
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 372
Е и за последно да пиша-аз утре ще ги потърся и ако ги намеря ще ги пробвам и ще кажа дали съм доволна, защото все пак пък може новите да са ги развалили и да са по лоши от старите Cry Ако наистина са ги развалили тогава вече ще пробвам керфри LaughingОдеве казах, че не можете да ме разубедите ама ако не ми харесат новите дискрийт ще можете Laughing Laughing Laughing

Добре, понеже си нямаме друга работа, непременно ще се опитаме пак да те разубедим (?!), в случай,че новите не ти харесат... но иначе в никакъв случай няма да се хЪбя отново напразно... Tired

# 31
  • Мнения: 412
И ароматизираните и неароматизираните са едни и същи боклуци  ooooh!
Аз именно от неароматизираните получих сърбежи  ooooh!
Явно си много чувствителна и така се е получило-какво от тампони може да се получи някаква инфекция или сърбеж така и от превръзките може!Но при мен не се получават тези работи при неароматизираните-щм като вече 1-2 години нищо не ми  се е получило от неароматизираните и ми харасват нищо не ми пречи да си продължа да ги използвам Simple SmileПросто не можете да ме разубедите бе мацки Laughing

# 32
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели ...
Не разбрах - за тези ли говорим newsm78

# 33
  • Мнения: 4 435
Божееееееееееееее  ooooh!  ooooh!  ooooh!,че кой пък те разубеждава бе дете.Хората си казват тяхното мнение.Аз пък не мога да разбера какъв е проблема да идеш да ги вземеш (като е нямало където си търсила,ще потърсиш още малко,аз съм в по-малък град от пловдив и ги има в супермаркета под блока ми дори) и да пробваш.Егати,все едно кола ще купуваш,така се чудиш.

# 34
  • Мнения: 3 459
Просто не можете да ме разубедите бе мацки Laughing
Аз не съм се опитвала да те разубеждавам, няма да ти обяснвам колко ми дреме дали ще ги използваш или не  Tired

# 35
  • Мнения: 412
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели ...
Не разбрах - за тези ли говорим newsm78
Да за дисктийт говорим-те нали в средата имат едно леко елепсовидно изпъкнало Simple Smile Ама то преди имаше едни дискрийт плюс, които са цели и са без изпъкнало Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 211
Не е истина просто  Shocked

# 37
  • Мнения: 412
Та
Божееееееееееееее  ooooh!  ooooh!  ooooh!,че кой пък те разубеждава бе дете.Хората си казват тяхното мнение.Аз пък не мога да разбера какъв е проблема да идеш да ги вземеш (като е нямало където си търсила,ще потърсиш още малко,аз съм в по-малък град от пловдив и ги има в супермаркета под блока ми дори) и да пробваш.Егати,все едно кола ще купуваш,така се чудиш.
Ок разбрах, че не искате да ме разубеждавате-нещо вече полудявам и сивтълпявам глупости Laughing А и ще ги потърся в понеделник-щом като при теб ги има значи няма как и в Пловдив да ги има Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 459
Не е истина просто  Shocked
doh doh doh
Петя, защо просто не отидеш да си ги купиш  Rolling Eyes
Какво е това чудене и вайкане все едно че ще взимаш решението на живота си  ooooh!

# 39
  • Мнения: 412
Не е истина просто  Shocked
doh doh doh
Петя, защо просто не отидеш да си ги купиш  Rolling Eyes
Какво е това чудене и вайкане все едно че ще взимаш решението на живота си  ooooh!
Да ще си ги купя утре ОБЕЩАВАМ!Верно е, че много се вайкам и чудя-нз кво ми става  Rolling Eyes !А аз сега ги гледах на рекламата - е те ги дават как изглеждат-същите са си като старите - такива с изпъкналко по средата newsm44 То толкова вайкане и кво ли не, а се оказаха същите  hahaha Ама все пак съм доволна, че поне ако бяха други можеха да не ми харесат Simple Smile

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели ...
Не разбрах - за тези ли говорим newsm78
Да за дисктийт говорим-те нали в средата имат едно леко елепсовидно изпъкнало Simple Smile Ама то преди имаше едни дискрийт плюс, които са цели и са без изпъкнало Simple Smile
И преди и сега има с изпъкнало и без Peace Струват около 1,50 лв. 20 бр.

Петя, ще те посъветвам най-учтиво да ограничиш темите си само до форума на teenproblems.bg, за да не се получават някои недоразумения! Естествено при добро желание от твоя страна
Peace

# 41
  • Мнения: 2 211
Няма ли кой да информира модератор?

# 42
  • Мнения: 412
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели ...
Не разбрах - за тези ли говорим newsm78
Да за дисктийт говорим-те нали в средата имат едно леко елепсовидно изпъкнало Simple Smile Ама то преди имаше едни дискрийт плюс, които са цели и са без изпъкнало Simple Smile
И преди и сега има с изпъкнало и без Peace Струват около 1,50 лв. 20 бр.

Петя, ще те посъветвам най-учтиво да ограничиш темите си само до форума на teenproblems.bg, за да не се получават някои недоразумения! Естествено при добро желание от твоя страна
Peace
Е моите тези в teenproblem не са много за да гиограничавам-в момента са 3 и са в различни раздели.Иначе ще се постарая да си използвам търсачката без да пиша теми Close

# 43
  • Мнения: 412
Темата вече е приключена моля модераторите да я заключат Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 723
Няма ли кой да информира модератор?
Има копче- долу в дясно... Whistling

Темата вече е приключена моля модераторите да я заключат Simple Smile
...а не е зле и да я изтрият направо... Whistling
...

Общи условия

Активация на акаунт