Пролетен Фотошоп и рамки 52

  • 32 815
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Хахахаа, не е на Слави Трифонов. На Слави от фотографската тема. И наистина е много красива. Голямо удоволствие е да правиш рамка на добра снимка, която направо ползваш, без да се мъчиш с обработка.
Кош, много си хубава на тази снимка! Че и птичка ти пее на уше  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Дам, благодаря за новата тема Hug

Петя, рамката ти е жестока просто Hug

Тед, снимките са станали страхотни, рамките също ми  допадат.

Мишолина, Млечко,  Peace

# 17
  • Мнения: 2 270
мишолина-страхотна рамка.Напоследък този стил ,започна много да ми харесва
Петя-нямам какво да кажа.Безмълвна съм  bouquet
Млечко-Новия ти стил на рамкиране ми харесва ,но предишния по ме кефеше
Теди-страхотно дете ,но и страхотни рамки-Особено втората.Искам и аз да рамкирам тази хубавица
Кош-Рамката ти е прекрасна.Семпла изчистена.Браво.може да кропнеш леко отгоре самата снимка и да я увеличиш-в смисъл ти да си по голяма

# 18
# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Теди рамките и модела са страхотни  bouquet

# 20
  • Мнения: 458
ЗДравейте, момичета!
Темата започва с невероятни рамки! Толкова сте вдигнали летвата, че сякаш аз и Г-жа Дизайнерката сме на милиони години след вас  Laughing
Дам, честита ти работа! Дано ти носи само положителни емоции и удовлетворение!
Емето, честит рожден ден на Лили със закъснение. Да е жива и здрава и винаги щастлива!
Кош, Млечко, Мишолина, Тед Hug, страхотни рамки!
Тед, момиченцето е невероятно красиво!
Димика, честито ти фото. Много весели моменти да уловиш и прекрасни рамки да сътвориш!!!
Айде, от мен нещо скромно  Blush и леко недообмислено  Rolling Eyes


http://images.gstaykova.multiply.com/image/4/photos/18/orig/104/ … amp;nmid=46722264

Ползотворна седмица на всички!

# 21
  • Мнения: 623
Фън  Hug мнооого ни хареса!
най-накрая някой да оцени таланта ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

всички рамки, показани в новата тема са невероятни!!!!красотааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Петя отново ми отряза главата!!!!нямам думи ......   bouquet

# 22
  • Мнения: 377
Теди, скоро не беше пускала рамки, но с тези направо "изби рибата"!Страхотни са -и малката сладурана и рамките!
Петя, невероятна е просто!  bouquet
Кош, отново красота!
gabby, хубава е-нежна и бебешка  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 025
Фантастични рамки!!!Но Тед направо изби рибата с тази красавица!Страхотни снимки, и чудесни рамки, но пък детето е просто прелест!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Уауууууууууу  Shocked онемях направо до като разглеждах и не преуваличавам грам  Hug Hug Започвам ви по ред на номерата  Laughing
Млечко, чудна е!Много нежна и красива!
Мишолина, старата-нова Laughing квадратна рамка е чудесна!Много свежа идея, а и чичко-тревичковците от яйца са невероятни -предполагам сте ги правили сами  Grinning За колко време порастна тревичката?
Петя, рамката ти за Лили е невероятна - наиситна си неповторима в съчетанията и изпълненията  Heart Eyes БРАВО! (скоро и аз имам РД  Mr. Green Laughing )
Теди, направо ме смая този път.Гледайко Зори и рамките ти вече пак започвам да се чудя дали да не караме до момиченце  Laughing Снимките са страхотни наиситна, но и ти си се справила перфектно - поздравления!Харесват ми и трите!!! Grinning
Кош, твоята рамка е така слънчева , а си много хубава на тази снимка   bouquet
Габи, на мен ми допада рамката ти  Hug Вики е много различен като бебе   Grinning 
Фън, Димика, Ели, надявам се, че ще се включвате по-честичко  Grinning
Наистина страхотна тема, страхотни рамки, много настроение  Hug
Надявам се и аз да успея да се включа с нещичко  Laughing
Желая ви ползотворна седмица момичета   bouquet

# 25
  • Мнения: 948
чичко-тревичковците от яйца са невероятни -предполагам сте ги правили сами  Grinning За колко време порастна тревичката?

На Мариана много и хареса "процеса" - за два дни покълнаха, и за по-малко от седмица имаха коса "до кръста"  Simple Smile Семенцата са "cress salad" - ама предполагам всякакъв бързо-растящ треволяк ще свърши работа.

Петя и Тед - много вдъхновяващи красоти  Simple Smile

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!

Поздравявам ви за прекрасните рамки...
Кош, много се смях на мнението ти за дизайнерката-лелка от Северна Дакота... Много добре си го казала...

# 27
  • Мнения: 4 116
Благодаря ви, момичета!
Радвам се, че са ви харесали!
Ани, ще ти пратя тези дни на майла някоя снимка на госпожицата, или направо майка й ще ти я прати. Да си твариш на воля  Hug Пък ние после с нея идваме да снимаме твойте дечурлига  Mr. Green
Дам, и аз се замислям за мома  гледайки Зори, ама ще го отложим за няколко години  Whistling Засега ще се радвам на  чуждите.

# 28
  • Мнения: 1 873
Мишолина в Пловдив ли сте си?

Петя, Кош  страшни сте еееййй!  Hug



# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Мишолина, мерси - може и ние да се пробваме, но се чудя с какво да украся черупките  Crazy
Теди, с тия мъже на квадрат  Laughing , нормално е да си мислим разни такива работи  Joy

Хайде да се разпиша с рамка в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт