Пролетен Фотошоп и рамки 52

  • 32 849
  • 470
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 743
Фън, единственото условие е да си регистриран потребител на фото форум.И може би качена поне една снимка , но за това не съм 100 %  сигурна  Embarassed  Аз скоро рабрах, че всъщност доста често се организират такива мероприятия от фото форум, фото култ, фотосинтезис ...Лулу беше на пленер от Фотосинтезис на остров Тасос за три дни и беше също адски доволна - там беше под егидата на Никон  Grinning Просто трябва да следиш и да се запишеш на време, макар, че ние на този в последния момент се класирахме и имаше и още места - то много зависи какво място са запазили, с какъв капацитет...

Мимивал, може би да закачиш нейде подкова, да сложиш надпис или нещо такова ...То и аз не знам точно, така като стане започвам да ровя елементите си и то накрая идва някаква подходяща идея  Laughing

По повод елементите, да ви се оплача  Mr. Green Вчера подреждах папките си и реших да погледна папката ми със скрапове,  фонове, картинки и елементи които съм събирала, какво количество е станала - и мъж ми щеше да припадне , защото се оказа, че е 56 ГИГА байта  Shocked #Crazy Уж все разчиствам, а като Плюшкин не ми се изхвърля нищо  Embarassed Как е при вас?

Мад, рамката е много стилна.Аз лично бих опитала на това "графично" изпълнение, да направя черно-бяла снимка и евентуално цветен акцент на цветето ако искам да оставя и оранжевата рамка, ако ли не, просто изцяло ч/б  Hug

# 421
  • Мнения: 2 616
Емче, от къде черпиш идеи за тези красоти, невероятна е рамката.
Иве, всичко около форума звучи страхотно, имаш невероятни кадри.  Hug
Малко грозно, ама колко струваше цялото удоволствие? Искам и аз, другия път  Embarassed

# 422
  • София
  • Мнения: 6 743
Е, що да е грозно бре  Laughing Ами аз, мъж ми и малкия с пътя, спането и храната за 6 дни - към 500 лева  Hug

Хайде да бодна един мой портрет, който ми направиха професионалисти, в квадратна рамка  Laughing Sunglasses

# 423
  • София
  • Мнения: 2 082
Благодаря ви на всички за положителните коментари.
Дам, това "me" си "плаче" да е  долу до снимката. Там както е сложено е твърде голямо и тежко и всеки миг ще падне на главата ти.
Снимката е прекрасна и ти си много хубава на нея.

# 424
  • София
  • Мнения: 6 743
Еми, бях го сложила там, но панделката, цветето....става много тегаво, а така рамката не изглежда толкова сериозна - т.е. така реших като леко комичен ефект  Laughing  Hug , но ти благодаря за коментара   bouquet

# 425
  • Мнения: 196
Здравейте,запалих се и аз да правя рамки от вашата тема:)към кого да се обърна за парола към общия фонт с елементите.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 426
  • Мнения: 6 444
Момичета,помагайте!Имаме нужда от вас!
Става дума за Проект Мулти мама!
Темата за него е ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290868.0

Трябва ето това да се преправи.
http://www.twinstuff.com/store/catalog/images/twinsonboard_2004.jpg

Да пише на Бг Близнаци в колата и на мястото на надписът на производителят да пише Проект"Мулти-мама".

Понеже това са стикери и от печатницата имат следните изисквания: пдф файл или tiff, eps, psd, crd, 300 dpi, 3 мм раздувки за рязане

Благодаря ви предварително!

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 18:55 от GrOzNoTo^_^PaTe

# 427
  • София
  • Мнения: 6 743
Пате, що погледна...срок?

Да не сте ме забравили днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil



Снимката е на Лулу  Heart Eyes

# 428
  • Мнения: 6 444
Дамаянти,няма някакъв определен срок.Хубаво е да станат колкото се може по-скоро,за да задвижим нещата  Peace Hug

# 429
  • Мнения: 1 084
Дамаянти, много са ти хубави квадратите! Поздравления на Лулу за снимката!

# 430
  • София
  • Мнения: 2 173
Еееее  sage , направо ме разби . Супер са !!!

# 431
  • София
  • Мнения: 7 242
sage, не че разбирам много, но втората е може би една от най-хубавите и въздействащи рамки, които съм виждала изобщо. Страхотни са и двете!

Дамаянти, много са ти красиви портретните  Grinning Втората особено много ми допада.

# 432
  • Мнения: 2 270
Сейдж-показа класа.Страхотни  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 433
  • София
  • Мнения: 6 743
Sage, и двете са наистина невероятни, но втората рамка и снимка , цялата подредба, смесването на фоновете, елементите които си избрала - приказна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes БРАВО!   bouquet

# 434
  • Мнения: 985
Mad,харесва ми рамката Peace
Дам,и твоите са готини,особено втората. Peace
Сейдж,приказни са.Не мога да откъсна очи от снимката на втората рамка,страхотна е! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт