Лесно ли се обиждате и засягате?

  • 4 509
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
По принцип съм доста чувствителна и зависи от настроението ми. Понякога от малко паля и се засягам, но това е рядко общо взето. Иначе съм разбрана  Wink Wink

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много съм докачлива и сръдлива по принцип. smile3516

# 17
  • Мнения: 582
Не, изобщо не съм от обидчивите  Naughty

# 18
  • Мнения: 378
Ужасно бързо,повечето неща от близките ми ги приемам много на сериозно,но знам че не трябва да е така и от мъжа ми не търпя на базици което е много лошо,а той като ме гледа как се хващам и му доставя голямо удоволствие,но какво да правя такава сам си.

# 19
  • Мнения: 24 467
Дебелокожа съм до безчувственост.  Laughing Ами че тоя, който се опитва да ме засегне просто не разбира от хора, що да му се връзвам! Stuck Out Tongue Winking Eye
Като малка бях от тези, дето се закачат с околния свят, та от опит знам, че най- ти е кеф да се заяждаш с тоя, дето пали от малко, да засегнеш и постъпчеш самочувствието на този, който редовно демонстрира раними чувства. "Дебилният" направо не е интересен.

# 20
  • Мнения: 4 753
Зависи от кого идва "обидата". От близък човек се засягам понякога доста повече, отколкото трябва. От непознати или слабо познати индивиди в повечето случаи не ми пука.

 Peace
Зависи и дали съм си изпила хапчетата.  Crazy Ако не съм, никой не може да ме засегне, а ако съм предозирала съм много ранима.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 388
За съжаление да. Доста бързо много неща ми докарват душевен дискомфорт, което изобщо не е добре основно за мен.

# 22
  • Мнения: 71
За съжаление да. Доста бързо много неща ми докарват душевен дискомфорт, което изобщо не е добре основно за мен.
Това все едно аз съм го писала.

# 23
  • Мнения: 4 792
 Не съм тънкообидна, по-скоро чувствителна. Думите ме нараняват, да.

# 24
  • Мнения: 318
За съжаление да. Доста бързо много неща ми докарват душевен дискомфорт, което изобщо не е добре основно за мен.
Това все едно аз съм го писала.
И аз така  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Лесно, много лесно. От малко мога да се обидя. Чувствителна съм.

# 26
  • Мнения: 166
На близките се обиждам, на далечните се нервя. В резултат: на първите не говоря, а на вторите им се иска да не говоря. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 607
  Аз съм пълен непукист. Нищо не е в състояние да ме засегне и обиди. Мъжът ми чак се дразни и често ми повтаря една поговорка:` Те я плюят, тя пък си мисли че дъждец я вали.`

# 28
  • Мнения: 3 929
Обикновено отвръщам с апатия, но не с апатия към конкретната обида, а към човека, който ме е обидил или наранил.

# 29
  • Мнения: 446
С най-близките ми дори и да спорим винаги намираме компромиса и се разбираме.Там место за обида и засягане няма, става с говорене и доверие по между ни. А на останалите не им спестявам нищо, ама нищичко ако ме засегнат.Иначе съм  разбрана , но може само аз така да си мисля Joy

Общи условия

Активация на акаунт