Лесно ли се обиждате и засягате?

  • 4 491
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 119
Да, много съм чувствителна в това отношение.
А съм и много злопаметна....  Confused
Това често ми пречи, но уви.  Rolling Eyes

# 46
  • софия
  • Мнения: 636
да, признавам си напълно откровено. Лесно се обиждам и се засягам, защото в повечето случаи не давам основания за обиди. Но като ме обидят умея да отвръщам така, че не повтарят. #Crazy #Cussing out Joy

# 47
  • Мнения: 219
Да,много лесно се обиждам,без значение от кого и какво и лесно се паля,след това може да съжалявам,но за в момента и го преживявам.
thumbsup и освен това не забравям Simple Smile към хората,които са ме обидили променям отношението си веднага Wink

# 48
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Яхвам метлата за секунди.И съм неудържима.на никой не оставам длъжна. Whistling
И аз го имам това качество Mr. Green + злопаметност, помня като слон Mr. Green
Игнорирам всички дразнители и не общувам с тях. Ако някой ме е наранил веднъж, няма да има втори шанс, т.е., повече няма да ме види.

# 49
  • Мнения: 606
След едно определено количество обиди човек получава имунитет.
Сега само отбелязвам, че някой се е опитал да ме обиди, но до там.

  И аз така, само се жегвам ако ме боцнат по неимунизирано местенце. Иначе само констатирам.

# 50
  • Мнения: 134
Да лесно се обиждам и лесно избухван, но и бързо ми минава. Даже се и извинявам като прекаля. Близките ме познават, но понякога усещам че ги е страх как ще реагирам #2gunfire #2gunfire понякога и на мен ми е трудно да се разбера newsm78 Joy

# 51
  • Мнения: 393
  и аз в тънкообидните Blush-и ревящите....а пък как се самосъжалявам и навивям ooooh!не е истина!!!

# 52
  • Мнения: 2 015
За жалост, да Embarassed

# 53
  • Мнения: 17 546
Не! Явно съм перде.

# 54
Да, много лесно. Най-много ме боли от близки хора, което ме държи дни. За тях не мога да бъда зла и да отвърна, а се затварям и го преживявам. Към чуждите понякога не обръщам внимание, но ако обидата е по-солена, не знае с кого си има работа. smile3516 bambam

# 55
  • София
  • Мнения: 1 529
Да, много лесно. Най-много ме боли от близки хора, което ме държи дни. За тях не мога да бъда зла и да отвърна, а се затварям и го преживявам. Към чуждите понякога не обръщам внимание, но ако обидата е по-солена, не знае с кого си има работа. smile3516 bambam
Много боли обидата от вече пораснали деца ,ама за това се самообвинявам сама. От странични хора с годините все повече не ми пука.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 735
Доста съм обидчива,ранима,злопаметна Mr. Green,мисля и си спомням с дни разни обиди и за съжаление понякога от хора,на които въобще не си заслужава човек да обръща внимание и да отделя време.С близките бързо се разбирам

# 57
  • Мнения: 4 965
Обикновено се усмихвам широко, пуша 2 цигари и ми минава. Даже колегите ми се чудят как успявам да се владея толкова добре, но пък скоро гледах снимки от подобна ситуация - усмивката ми беше невероятно ведра, но ръцете ми бяха така стиснати и мускулите толкова стегнати, че снимката е уникална /как не съм си пробила кожата на дланите с нокти - още се чудя/...

# 58
  • Мнения: 3 611
Много съм докачлива и сръдлива по принцип. smile3516

И аz сьм такава...
Бьрzо паля, но пьк и бьрzо ми минава...
Като цяло не сьм zлопаметна

# 59
Много лесно се обиждам Blush
Понякога дори се ядосвам на себе си  за това.
Бързо се паля ,но бавно ми минава!
!

Общи условия

Активация на акаунт