бял шум

  • 27 610
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Имам позната която е на 28 години и все още заспива със сешоара. Crazy
Но,веднъж го беше збравила включен...заспала...и той малко гръмнал в лицето и! Confused

Моята бебка заспиваше само когато пусна сушилнята.Въртях по пет перални на ден.Дрехите скърцаха от чистота! Mr. Green
Аз също заспивам само на 'духалка' зимата,а лятото същата печка я пускам на вентилатор.
Мразя тишината!

# 16
  • Мнения: 5 622

А аз обратно- не мога да заспя ако ми цъка нещо на главата   Stop Също мразя ако някъде се прокрадва светлина- например среднощна светната лампа по балконите наоколо или забравена лампа в другата стая, като светлината се промъква под вратата..Откачам направо  ooooh!

# 17
  • Мнения: 331
Леле, видях линковете, свалих и... направо щях да лудна! Аз по принцип мога да спя на шумно, ама на това нервите ми направо няма да издържат. Т'ва да ми блъска съседа с чука по стената, някой да пробива с бормашината към 12 вечерта, трети да си надува музиката на купона до сред нощ - неа проблеми, ама ей на - белият шум да ми пречи... Срамота...

# 18
  • Мнения: 1 282

А аз обратно- не мога да заспя ако ми цъка нещо на главата   Stop Също мразя ако някъде се прокрадва светлина- например среднощна светната лампа по балконите наоколо или забравена лампа в другата стая, като светлината се промъква под вратата..Откачам направо  ooooh!


От зодията е, да знаеш.  Crazy

# 19
  • Мнения: 592
Ако проблема е в коликите - INFACOL , тук го няма, но го вземахме от балдъзата от братска Англия - бързо пристига и ефектът е 99% - на доста семейства оправихме съня. В София един идиот го продава на тройна цена. Признавам - за белия шум сега чувам, но процентът му на успеваемост едва ли е голям. Пробвай!

# 20
  • Мнения: 781
Заспиваме и спим само на шума от сешоара, аспиратора, прахосмукачката а днес го бях занесла в кухнята и си правех фреш та като пуснах сокоизстисквачката да бучи и познайте  fiuuuuuu
Ще сваля и аз White noise, чудесна темичка  smile3521

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз за първи път чувам за този 'бял шум'  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 603
Понеже и аз за пръв път чувам  Embarassed, прочетох това, което знаещите са написали и ми стана интересно. Ееее няма такъв шум - хич не мога да си представя да спя така.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Ъ?
Бял шум по принцип е... ... ... Хм, ще се опитам да дам по-разбираемо обяснение. Представи си сигнал с пик. Представи си го сега равномерно накъдрен. Бял шум изобщо не означава акустика, означава ... хм, равномерно, случайно смущение на сигнала.

# 24
  • Мнения: 95
Аз да ви кажа изтеглих една програма казва се  natura  има я тук http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=393921 при нас върши чудеса  Shocked докато пусна шум на рекичка моренце и птички  и вече сме заспали  Joy.проблема е,че и на мен така ми действа.

# 25
  • Мнения: 37
Не знам за белия шум, но една приятелка има супер играчка, с която не съм чула бебето й да плаче. Тя има копче за регулиране-май беше до 6 месеца и след това. До 6 месеца издава звуци, които били като тези в корема на майката-шумът от минаването на кръвта по артериите и вените, някакви такива штуротии.След 6 месеца се пуска някаква мелодийка, която се повтаря. Звукът е приятен и тихичък, самото устройство е скрито в плюшена играчка с цип и може да се сложи навсякъде. Сега обаче идва тънкостта - тази играчка досега съм я виждала само в Premaman и се бях засилила да я купя, обаче цената й преди няколко месеца беше 90 лв.  #CrazyТук за мен възникна и въпросът доколко е ефективна, защото бебето на приятелката ми и по принцип си е по-спокойно и не знам тази инвестиция дали си заслужава.  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 746
Сега да  ви  кажа и аз какво знам за "белия шум".Всички сте чували, че на някои места се явяват духове.Правени са опити да се запишат шумовете, издавани от виденията.След това специалисти са определили записаното като т. нар. "бял шум".Това явление е добре известно на хората, занимаващи се с радиотехника и прочие звукови неща.
Като прочетох заглавието на темата, направо потреперих ......бррррр.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
тук можеш много неща да научиш  Laughing и да чуеш за първи път  Embarassed

# 28
  • Мнения: 210
Белият шум според мен не може да успокои колики на бебе ... Дори се спори върху този успокоителен ефект върху хората ...
 

# 29
  • Мнения: 2 660
Намерих това http://youtube.com/watch?v=lATx_c1aepU
Честно казано на мен ми се струва ужасно дразнещо.

Общи условия

Активация на акаунт