Как децата прояждат от храната на "големите"?

  • 1 371
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Аз от 11 месечна не правя домашни или не купувам пюрета готови.Тя яде цяла седмица на кухня,само събота и неделя готвя за нас и всички ядем.Нейното само леко го намачквам-до сега имаше проблеми с дъвкането,но го преудоляхме с упоритост и търпение.Откакто тръгна на кухня(тя тръгна на 6 месеца),не искаше купени пюрета,а и моите манджи не ги уважава много,но яде с неухота.Пък и в кухнята не готвят нещо по-различно от домашно направено... Rolling Eyesсамо различни групи и по-дребно или едро намачкано.

# 16
  • Мнения: 4 447
Мисля, че децата да ядат всичко от трапезата, което да не е приготвено специално за тях, е нормално да започне след 1г. и 6м. да не кажа 2г.  Peace

# 17
  • Мнения: 8 229
Моят син пък така и не прояде от бебешките пюрета. Как не хареса поне едно от тях. Така по принуда събота и неделя, когато нямаше кухня, мина на нашите манджи доста малък. Гледах да готвя неща, които и той да може да ги яде и ги пасирах докато стана на 8-9м (тогава реши че иска да дъвче). Много харесваше манджите от кухнята и домашните. Нямаше значение дали аз съм готвила или е бил при баба си и яде от нейните манджи. Беше доволен на всичко само да не е готово пюре.

# 18
  • Мнения: 2 897
С детската кухня съм нямала проблеми, а пък за нашите манджи не съм го и карала да опитва, без да го поиска сам. Той си решаваше кога. Даже все още има неща, които не е изявявал желание да вкуси.

И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт