Имате ли табела на входната си врата?

  • 11 743
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Имаме табела, обаче на вътрешната врата Sunglasses

На пощенската кутия, също. Simple Smile

И въобще, не е селско.  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 799
Имаме си табели. И на домофона, и на пощенската кутия, и на входната врата. Разпечатани на принтер върху самозалепващо се фолио. 10 години не са мръднали.

# 17
Имаме, разбира се. Имаме и табелка на пощенската кутия.
Големи сме селяни.

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
На всички табели пише само името на собственичката.
Ако почнем да се изреждаме цялата котерия, голям ферман ще стане - има само двама (мъжът ми и щерката) с еднаква фамилия.
Обаче имаме табелка "Образцов дом"! smile3534

# 19
  • Мнения: 0
Преди 5-6години аз лично ламинирах на  целия вход фамилиите и ги сложихме на званците на всеки апартамент и на таблото за домофоните. Все още си стоят. Миналата година ми се наложи да работя около месец като куриер и да ви споделя така се изнервих когато на много места се налагаше да доставя важни и очаквани от гражданите писма, а нямаше как да открия получателя. Още по неприятно ми ставаше, когато случайно попадах на получателя и го питам: "Коя е твоята кутия за да зная за следващия път", а той ми отговаря: "Ами аз нямам кутия". Тогава аз немога да си отговоря на въпроса колко хора очакват писма, а не се замислят, че куриерите няма как да ги открият. Аз малко изместих темата за табела на входната врата, но това ме вълнуваше много и исках да го споделя с вас. А на пощенската си кутия съм си залепила напечатано малко листче със фамилия, апартамент и етаж, защото другите табелки ми ги крадът.

# 20
  • Мнения: 212
Нямаме табелка. Нямаме и обща фамилия.


И ние така.

На пощенската кутия, обаче има имена. Всеки с фамилията си  Grinning

Това да не е някаква нова мода всеки член на семейството с различна фамилия... Нашето семейство е много изостанало значи.
Нямаме табелка щото ми се видя много скъпо но затова пък написах имената с фулмастер на вратата. Става супер а и никой не може да ви ги открадне така за разлика от някоя скъпа табелка...

# 21
  • Мнения: 122
Нямаме табели никъде...  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 108
и ние нямаме,а са толкова хубави и удобни   Rolling Eyes
Сега като се замислям,ще взема да поръчам някъде и аз

# 23
  • Мнения: 1 418
И ние нямаме.

# 24
  • Мнения: 1 447

 И ние нямаме табела,но пък не е лошо като идея да си сложим

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нямаме

# 26
  • Мнения: 6 993
Нямаме табелка. Нямаме и обща фамилия.
И ние така.
На пощенската кутия, обаче има имена. Всеки с фамилията си  Grinning
Хохо, а ние и пощенска кутия нямаме.  Закачат писмата на желязната порта.  Joy

# 27
  • Мнения: 474
Нямаме табела, защото нямаме обща фамилия.... иначе и аз не смятам наличието на табела за селско  Peace

# 28
  • Мнения: 35 968
имам табелка на пощенската кутия, но все още не съм поръчала нова и с името на второто дете
на вратата имам само номер на апартамента

пп ние също нямаме обща фамилия Simple Smile

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След като си сложихме масивна дървена врата, един приятел художник ни направи дървена табелка с фамилията. Уникат, така да се каже. Всеки път, когато се прибирам вкъщи и я погледна, ми става хубаво.
Не се замислям за сигурността - обраха ни, когато нямахме табелка.

Общи условия

Активация на акаунт