Имате ли табела на входната си врата?

  • 11 763
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
нямаме,незнам защо....

# 76
  • Мнения: 27 524
Вкъщи родителите ми имат. Тук нямаме, защото няма такава практика, нито някой има достъп до входната ни врата, а ние да си я гледаме, няма смисъл  Grinning

# 77
  • Мнения: 1 152
Имаме табела "Образцов дом", защото сме образцови собственици. Mr. Green

Но за по-голяма достоверност и номера на образцовия дом сме провесили.

# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имаме, но тя остана на вътрешната врата. Хубава е, дърворезба, обаче сме големи мързели да си я преместим на външната, която е метална. На нея има само лепенка на СОТ.

# 79
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не е.Котката избяга от РОТвайлерКАТА. Joy

 hahaha - жестоко  Joy

# 80
# 81
  • в баира
  • Мнения: 861
Да, имаме.

# 82
сега нямаме, но комшията на свекито си е сложил велика табелка, ще я снимам, но сега само ще ви я напиша: Семейство д-р Джонов:/ доктора е психиатър Confused - има и жена и дъщеря, ама защо е сам семейство на табелката newsm78/

А ние като живеехме като студенти на квартира с моя бъдещ мъж, бяхме си сложили табелка на вратата на апратамента: семество Каръкови Mr. Green/ не сме с тази фамилия/


Ахаха ами докторът явно говори за себе си в множествено число, това си е уважение  Mr. Green
Аз исках да направя табелката за подарък на едно приятелско семейство, но в крайна сметка още не съм я подарила. Намерих едно място за печати и табели всякакви на Дондуков почти срещу операта, и си бях направила модел как да изглежда и шрифт по- засукан, всичко точно, трябваше да е от метал. Но в крайна сметка се оказа, че в момента нямало метални плакети и ми я направиха от плексиглас, но не ми хареса много...друго си е метална. И сега ще правя втори опит.

# 83
  • на село
  • Мнения: 3 964
Табелка със сем. - нямаме, имаме само номер  Mr. Green
за уточнение живеем в къща.

# 84
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Имаме ама не е наша  Whistling Wink

# 85
  • Мнения: 34
Омръзна ми да ми казват, че като ми идвали на гости незнаели на коя врата да позвънят. Ами доре де, сложих номерче. После обаче се оказа, че и номерчето не било достатъчно, защото ни знаели фамилията, е тогава трябваше да си сложа и табелка. Вече имаме пълен комплект.

# 86
  • Мнения: 95
az sum muninka o6te..i si jiveq s na6te,no si imame...mestili sme se v 7-8 grada i vinagi si e bila s nas...i nezavisimo dali vhodnata vrata se zatvarq ili ne..tabelkata pokazva 4e tova apartament4e si e na6eto Simple Smile semeinoto gnezdence na mama i tate Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 708
В стария апартамент си имахме табела с родителите ми. Сега няма табела нито при тях, нито на вратата на моя приятел  Sad

# 88
  • Мнения: 1 495
Аз поръчах табелка като подарък за съпруга ми на сватбата Simple Smile. Той се радва много , защото взех фамилията му. На мен ми става мило като я погледна  Grinning
Моята беше 12 лв. , от един сайт в интернет намерих адреса.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 11:17 от gingerina

# 89
  • Мнения: 1 520
Табели правят в един безистен при Женския пазар. Точно на спирката на 20 и 22 трамвайте. То мисля имаше и до тротоара реклама сложена, за да не го подминете.

Преди 2-3 години последно поръчвах за подарък на една сватба - беше 6 лева. И за десетина дни ставаше май.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт