Фризьори - Пловдив

  • 243 366
  • 814
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 224
А за ТЦените нещо да кажете? ТЦкъпо ли е?

# 17
  • Мнения: 246
Ами зависи какво искаш да си направиш,но не повече от 50лв(говорим за ПРИЧЕСКА) newsm26

# 18
  • Мнения: 277
къде точно се намира този пешо?
Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!

Тц тц тц. Пропиляни часове в училище.
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
За подстригване как са цените?

# 19
  • Мнения: 142
къде точно се намира този пешо?
Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!

Тц тц тц. Пропиляни часове в училище.
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
За подстригване как са цените?

Зависи при кого си запазиш час- от 7 до 15 ако не се лъжа

# 20
  • Мнения: 418
Мила,иди в Арлет на "отец паисий" при Иван...запази си час предварително...ще останеш очарована...
тел-032651105...търсиш иван и искаш свободен час... Hug
успех!и после пиши...

# 21
  • Мнения: 223
Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!

има един салон до новотела ... Албена се казва фрзиьорката и винаги прави чудеса с косата ми ... като седна не ми се налага да казвам как да ме подстриже или какъв цвят да ми направи .. тя просто има много набито око и е страшна ... винаги оставам възхитена   bouquet

# 22
Цитат
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .

Да попитам за този Арлет, той е до големия "стар" салон и ми дадоха визитка на Арлет (нямаха свободен час в деня, в който отидох). Но цените изписани на визитката, както и  на стъклената врата на салона са много по-ниски (4 лв. подстригване, 6 лв. -изсушаване). Да няма някаква уловка там? Какви всъщност са цените и каква е връзката между двата салона, ако някой знае.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 86
аз съм доволна от салон Маниа след мостттта на Герджика

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Люба от фризьорския салон в х-л "Санкт Петербург"  Peace Рядко препоръчвам някого, но тя си го заслужава.

# 25
  • Мнения: 216
Люба е найстина много добра Peace!Страшно съм доволна от нея!

# 26
  • Мнения: 362
Лоша,неграмотна реклама на салона на Петьо Confused Всъщност той има доста повече от 2 грамоти,работи супер...обаче,само когато му се работи.Голям мързел го е налегнал.Добре,че е колежката му,да спасява положението.

# 27
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!

има един салон до новотела ... Албена се казва фрзиьорката и винаги прави чудеса с косата ми ... като седна не ми се налага да казвам как да ме подстриже или какъв цвят да ми направи .. тя просто има много набито око и е страшна ... винаги оставам възхитена   bouquet

Аз също от доста време ходя при нея и винаги съм била доволна Grinning докато в малкия Арлет ме....  #2gunfire ужас!!!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Как се казва този салон до новотела?

# 29
  • Мнения: 624
Аз да похваля Нели,фризьорският и салон е в хотел"Марица".

Общи условия

Активация на акаунт