Фризьори - Пловдив

  • 243 936
  • 814
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 72

Това цена с издухване ли е, защото аз последно платих 35 за подстригване без измиване и с изсушаване накрая  Shocked И на всичкото отгоре при една фризьорка, която започна да си прави каквото иска и не останах доволна. Иначе съм доволна от Миро от Дива, може би пак ще отида при него.

Без изухване!

# 166
  • Мнения: 72
19 лв. за подстригване и измиване според мен е много. прекаляват с тези цени. затова съм обявила бойкот и не им ползвам услугите.

На мен лично не ми се виждат много, защото се подстригвам веднъж на 4 месеца. Като вземем предвид, че и косата ми е много дълга и гъста и подстригването трае около час, съм съгласна с цената. Но както казах по-горе, когато си давам парите някъде, искам да съм доволна.

# 167
  • Мнения: 408
талисман, при теб да, аз пък се подстригвам веднъж на 3 седмици и определено не съм склонна на сумата Simple Smile

# 168
  • Мнения: 72
Еми да! То зависи на колко време ги даваш!

# 169
  • Мнения: 2
момичета искам да похваля един салон защото останох супер доволна-в хотел Норис на 2ет./до завода на Каменица/салона е на няколко дена и аз реших да се пробвам че бях за постригване- първо ме измиха на масажен стол които ти масажира тялото докато те мият шампуана с които ме изми момичето беше на Селектив/на едно ниво с Лореал е/после ме пострига и накрая ме подсуши но така че направо бях с прическа и за всичко това ми взеха 9лв направо не можах да повярвам-за такова обслужване и ниво на салона е направо без пари / Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning  мисля че са на прав път че така се печелят клиенти

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 231
a от самото подстригване доволна ли си?

Търся си и аз нов фризьор. ОТзиви за арлет? Гледам в сайта много фризьори-при кого да отида, ако реша?

# 171

    Здравейте,какви са цените при Антон на пл.Шахбазян - подстригване,изсушаване?

# 172
  • Мнения: 38
Записала съм час при Златка в Арлет и ще съм благодарна за мнение как работи.

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.За да мини с машинка 2 номер синът ми и за да  подстриже мен  (подстрига ме с машинка за мъжко  Shocked подстригване )  без да ме подсуши ми взеха 38 лева.  #Crazy

# 174
  • Мнения: 408
Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.За да мини с машинка 2 номер синът ми и за да  подстриже мен  (подстрига ме с машинка за мъжко  Shocked подстригване )  без да ме подсуши ми взеха 38 лева.  #Crazy

е,гати. много са нагли. на твое място нямаше да платя. оставям им 20 лв и да се оправят  #2gunfire

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз заведох малката в същия салон Кикастар лятото ,за да пострижа малката-не ми взеха нищо незнам по каква причина , но казаха че не струва нищо ,защото било за бързо PartyЯвно съм имала късмет

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 135
От Кикастар и аз не съм доволна изобщо. Исках само да ми коригират малко бритона, защото същия ден се бях подстригала, но на друго място и нещо не ми бяха направили формата както исках. Та както се досещате още повече се отдалечих от желания резултат.
Отделно взеха да ми пробутват някакви шампоанчета и балсамчета, деликатно отказах, а на излизане някаква продължи да нахалства "Забравихте да си вземете шампоаните" Shocked
А за капак на всичко една през цялото време суфлираше на фризьорката, да ми кажела, че съм нямала вежди и трябвало да ми ги боядисат по-тъмни, при положение, че съм с много светло руса коса Sick Направо бях шокирана от толкова непрофесионално отношение в рамките на 3 минути престой във въпросния салон, да не говорим, че и цената за отрязването на няколко косъма не беше никак ниска.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Cat_deluxe  на мен собсвеничката ми разправяше че имам грозни вежди и трябвало да ги татуирам не да си ги боядисам. #Crazy И за шампуаните ме агитираха но аз и казах че си пазара от Златна Рибка на далеч по ниски цени от това  Mr. Green което тя ми предлага и я отрязах.Тогава тя си позволи да ми каже че имам грозни вежди  Joy но не съм се вързала защото аз знам че имам страхотни вежди. Whistling

# 178
  • Мнения: 1 685
Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.


 Peace Peace Peace Joy Joy JoyИ не само контингента то и собственичката заедно с щерките си  Twisted Evil за безумните им цени да не говорим-удариха и Капанов  и учениците му  Joy а за уменията им  ooooh! Joy   Joyняма такъв ужас няма такъв смях и няма такива фантазии-незнам как изобщо се вземат толкова насериозно тия/защото имам мн.близък поглед Wink/

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.


 Peace Peace Peace Joy Joy JoyИ не само контингента то и собственичката заедно с щерките си  Twisted Evil за безумните им цени да не говорим-удариха и Капанов  и учениците му  Joy а за уменията им  ooooh! Joy   Joyняма такъв ужас няма такъв смях и няма такива фантазии-незнам как изобщо се вземат толкова насериозно тия/защото имам мн.близък поглед Wink/
Подкрепям те. newsm10  Особено майката е супер фантазия. Joy  Със супер голямо съмочувствие за ромка.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт