Въпроси за лекари от Майчин дом - София

  • 7 957
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 016
А някой да   има  мнение  за д -р Божилов от същата болница.

# 16
  • Мнения: 153
За мен най-добрия екип е проф. Маринов и д-р Манчев от 7мия етаж! Да чукна на дърво - перфекно секцио и внимание след това преди 3 г. и малко - моята прекрасна дъщеря имам благодарение на тях!

# 17
  • Мнения: 58
Можете ли да ми дадете кординати на д-р Румен Димитров? Благодаря предварително!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
А някой да   има  мнение  за д -р Божилов от същата болница.
Знам ,че  е добър специалист.Спаси живота на една приятелка.Момичето слд това ражда при него.Беше доволна!

# 19
  • Мнения: 3 016
seat-kata, благодаря ти ! Аз също съм чувала мн добри отзиви за него , но не от бременни.  Помагал е на жени с гинекологични проблеми и им е правил операции . Една позната роди при него обаче и е доволна . Но вече не се доверявам на едно мнение,  затова ми се иска някой да разкаже ако е имал впечатление от доктора  .

# 20
  • Мнения: 1 671
Приятелка ражда при д-р Божилов и раждането мина леко и без проблеми. Лични впечатления обаче от него нямам.

# 21
  • Мнения: 576
За мен най-добрия екип е проф. Маринов и д-р Манчев от 7мия етаж! Да чукна на дърво - перфекно секцио и внимание след това преди 3 г. и малко - моята прекрасна дъщеря имам благодарение на тях!

Подкрепям с две ръце! Най-добрия екип са !
Да са живи и здрави!

# 22
  • Мнения: 50
Можете ли да ми дадете кординати на д-р Румен Димитров? Благодаря предварително!



Д-р Румен Димитров е невероятен специалист!!! newsm20  Правил ми е лапароскопия!
Можеш да го намериш в Медицински център "Фемина" на ул."Дунав" 47
тел.02/9833020
Успех

# 23
  • Мнения: 34
Моля ви да ми кажете нещо за д-р Светльо Славов от Майчин дом. Ходя при него в частния му кабинет и за сега съм много доволна, но бих искала да чуя и други коментари! Thinking

# 24
раждала съм при ангел димитров 2003г  най добрия доктор

Общи условия

Активация на акаунт