Колко дни след оплождането-тест?

  • 8 662
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 862
Лелелеее пукнах се от смях, честно  Joy hahaha Joy
Какви са тези научно-фантастични филми, в които се вкарвате бе момичета  #Crazy Какви са тея зиготи в тръбите и кои са тея доктори на половина врачки, че да идем и ние да се наредим при тях.

Сега сериозно  Thinking
Четете закованите теми и библиотеката. Ако има нещо неясно след като сте изчели тази информация, питайте.
За N-ти път казвам, че врачки из форума няма.

# 16
  • Мнения: 7 112
Бръм, коя е лекарката ти?  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 276
Бръм, коя е лекарката ти?  Peace

 РОНИ, ходих при нея преди години, беше преподавателка в МА, ще се разровя за телефон и ще ти го пратя на лични. Но смях, не смях, жената видя всичко това на видеозона и ми го показа. До сега не съм се вглъбявала в такива размисли, просто чета много, затова пуснах темата, да чуя още мнения от хора с опит.

# 18
  • Мнения: 7 112
Бръм, предполагам че името на твоята лекарка може да бъде от полза на много жени, които са на кръстопът в избора на лекар. Може би името й е достатъчно респектиращо.  Peace
Аз съм преживяла достатъчно в живота си и за мен скоростта на констатиране на зачеването не е най-важното. В бременността основното е търпение и добър късмет.  Peace
Желая ти особено второто.   bouquet

# 19
  • Мнения: 551
При мен теста показа положителен резултат на 12-ти  ден след овулация!
Преди това посетих лекарката си,която проследи,как сперматозоида оплоди яйцеклетката Joy
hahaha hahaha hahaha Ох ще ме уморите от смях  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 098
Бръм, почети малко повече преди да пускаш тема, а теми подобни на твоята има колкото искаш. Изчакай си датата за неразположение, и ако ти закъснее , тогава си направи теста. Целия тормоз който сама си налагаш не е в твоя полза.

# 21
  • Мнения: 93
Това за седмия ден и аз сьм го чувала,но според мен по добре си изчай дата и тогава прави теста.

Общи условия

Активация на акаунт