д-р Йосиф Димитров

  • 15 754
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Ally new, разбирам очарованието ти от д-р Димитров!Аз също съм била при него.Той е много внимателен, не те разглежда ката портомоне и не се чака с чавове когато имаш записан час.
Но освен при него съм минала през кабинетите на д-р Тодоров,д-р Янакиева,д-рТабакова,д-р Владимиров,д-р Стаменов. Не съм била само при свети дух! Шегувам се.
Та при всичките тези светила никои не ми помогна,защото имам киста която не може да се премахне по никакъв начин.Кистата е огромна и съм със чревни сраствания. Никои не желае да ме оперира,никой не желае да ами направи пункция,никой не ме желае за ин-витро.А бих била една прекрасна майка. Затова ви питам,моля при кого и защо да отида?

# 16
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Суска, мила съжалявам.

Ти наистина си направила много консултации. Не знам какво да ти кажа. Само - Вярвай в успеха! Винаги има начин! Моля те не се отказвай! Трябва да има начин!
От странната ти шега разбирам, че таиш наистина много болка. Повярвай в себе си!
А бих била една прекрасна майка.

За това съм сигурна!!!   Praynig Искрено ти го пожелавам и то в най-скоро време.  Praynig

 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 950
syzi , няма такава киста, която да не може да бъде отстранена. Дали чрез лапароскопия или с лапаротомия Peace
Не вярвам, че въпросните доктори са ти отказли ин витро и не са пожелали да бъдеш техен пациент. Има някакъв друг проблем.
Али, само за справка при д-р Стаменов процедурата е далеч по-евтина от тази сума, която си описала Wink

# 18
Извинявайте за неумесната шега, но друго май не ми е останало.А кистата не може да се отстрани защото се е сраснала с таз,дебело черво,тръба и тънки черва.Доказана диагноза ЕНДОМЕТРИОЗА. Не са ми отказали директно,а под формата,че трябва да се оперирам. Е,това ще е пета операция,ако някой се навие да ми разлепи червата,защото няма достъп от сраствания.Пункция не става поради угоения размер на кистата. Е ХРАНА СИ Я,ГЛЕДАМ СИ Я.
Друг проблем? Aми да- частечно запушени траби. А другият яйчник прави страхотни фоликули.
Затова питам сладурки може ли ин-витро с такава мис гигант киста.

# 19
  • Мнения: 1 950
syzi , ние не сме лекари и няма как да ти кажем дали може или не да се направи ин витро с такава киста. Сама казваш, че лекарите при които си ходила ти препоръчват да се оперираш първо.
Прочети закованата тема за Ендометриоза, можеш да намериш много отговори там. Ако искаш моето мнение, аз мисля, че първо трябва да отстраните кистата, ако се наложи да се лекуваш с депо препарати след това или веднага да направите ин витро. Разбира се това трябва да го консултираш с лекар Peace.

# 20
zvetun4o, знам мила ,че не сте лекари. Някъде беше написано- забременях и родих с ендометриозна киста. Темата за ендометриозата съм я научила на изуст. Много е добра.

# 21
  • Мнения: 1 226
При д-р Димитров имате право на избор, а пък и няма да ви се поискат безмислени изследвания, за да давате безумни и излишни пари.


Или имаш много излишни пари, или и аз не знам какво.за 100тен път пиша, че Димитров не е специалист.Прочети другите теми за него.Как без имунологични и генетични изследвания ще правиш ин-витро? Това наистина е Божа работа, не Димитрова, ако стане.Което ти пожелавам де.

# 22
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Или имаш много излишни пари, или и аз не знам какво.за 100тен път пиша, че Димитров не е специалист.Прочети другите теми за него.Как без имунологични и генетични изследвания ще правиш ин-витро? Това наистина е Божа работа, не Димитрова, ако стане.Което ти пожелавам де.

И на какво основание го трърдиш? Вероятно си дипломиран експерт по определяне на специалисти?  ooooh!
А ти прави ли вече имунологичните и генетичните? И какъв е резултата ти? Сигурна съм, че нямаш проблеми. Дано!
Аз съм изчела всички теми за него, но те не могат да го определят. Важен е той самия! За мен Е специалист.
А ти просто недей да ходиш при него. Намери си СПЕЦИАЛИСТ и ти желая и на теб успех!

# 23
  • Мнения: 1 226
Али по спокойно. Нали се иска мнение.
От къде го зная ли? Ами от личен опит.Имам неуспешно инвитро при него.Щях да направя и второ.Добре че попрочетох. Това с печеленето на доверието е единственото което може Господина.
И ако погледнеш подписа ми - ще видиш, че след ксто направих изследванията и открих проблема, а също и това, 4е без тях и 100 инвитра няма6е да ми помогнат, успях. Дай Боже вси4ко да е наред.
Пожелавам го на всеки - успеха.
Не ме е яд за парите които му дадох, а за  времето, което ми изгуби.
Желая ти всичко най хубаво.
И спокойно, мила. Hug

# 24
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Мила Стела,
радвам се, че си открила проблема и още повече се радвам, че си успяла. Пожелавам ти най-искрено успех и лека бременност.
А що се отнася до имунологичните и генетичните изследвания - не разбрах от тях ли беше проблема ти? - Почти съм убедена, че не е от тях, но все пак си питам.
Аз доста съм се ровила и чела, какво налага да се пускат такива изследвания и доколкто разбирам ти не си ги имала и затова не ти ги е назначил. За мен това е специалист и да си знае работата, а не на конвейр, както е в другите клиники. Аз не омаловажавам смисъла на тези изследвания, но когато се налага. Ако те бяха наложителни преди ВСЯКО инвитро то бъди сигурна, че от касата щяха да ги включат като задълнителни при подаване на документи, да ама не. Те са индивидуални и трябва добра преценка, такава кавато Д-р Димитров има! Това е моето мнение.
Още веднъж - радвам се за теб!
Ще чакаме добрите новини през септември.  Grinning
(А между другото - къде прави втория си опит?)

# 25
  • Мнения: 433
Здравейте, ще ви кажа какъв е моят опит с д-р Димитров - може някой да го намери за полезен:
след 10 год. стерилитет с неизяснен произход (време, в което всички изброени по-горе ГОЛЕМИ СПЕЦИАЛИСТИ са ме преглеждали, изследвали, ровили и безуспешно третирали), забременях. След еднократна стимулация с клостилбегит. Уви, радвахме се 6 седмици - след това сърдечната дейност на плода изчезна. Наложи се аборт. Отидох в Майчин Дом София - без препоръки за определен лекар. Беше ми писнало от препоръчани специалисти и светила, тъгата ми беше огромна и ми беше все едно кой ще направи абразиото. Случи се да е д-р Йосиф Димитров. Не знаех нищо за него, питах го само доколко абразиото ще намали шансовете за повторно чудо. Той ми каза, че ще вземе под внимание цялата ми история, ще бъде максимално прецизен, и след 4-6 месеца бихме могли да пробваме отново.
Сега съм бременна в 8- ми месец (случи се точно на 6тия месец след интервенцията). Благодаря на този човек за нормалното и човешко отношение, както и за доброто изпълнение на процедурата.
На Сузи искам да кажа, че чудеса стават. Сега стана ясно, че проблемът ми със забременяването вероятно се е дължал на миомен възел на много лошо място. Той и сега си е там. Не искат и не могат да го махнат без да отстранят цялата матка.
Когато лекарите кажат за нещо, че е божа работа, по-разумно е да им се повярва.

# 26
  • Мнения: 2 422
Али не се ядосвай миличка Hug Hug Hug няма смисъл от този диалог Wink ти почна ли никаква не ми се обаждаш лошо момиче Heart Eyes Praynig

# 27
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Майче, ще звънна.

Партизанка мила,

благодаря за подкрепата с мнението си.
Имаше доста нападки (за мен неоснователни) към Д-р Димитров и аз затова започнах така ожесточено да се боря за мнението си, че дори станах агресивна към други доктори.  Grinning
Вярвам и съм сигурна, че има много момичета които са на нашето мнение, но по една или друга причина не са го споделили. Нека всяка си намери доктора, на който да има доверие, аз го намерих.
А не теб ти желая лека бременност и още по-леко раждане. Много се радвам за теб и ти пожелавам още по-голям късмет във всичко.

# 28
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте Всички,
По повод хвалбите на Ally new към д-р Йосиф Димитров искам да изразя мнението си като потърпевша от немарливостта и безхаберието му!!!
Бях бременна в 6-та седмица, когато получих слабо кървене. Отидох в МД и попаднах на него - за съжаление. След набързо претупан и доста груб преглед, "доктора" постави диагнозата - "кухо яйце" - "Божа работа, често се случва - в 30% от случаите, ще те изчистим и след 6м. пак ще пробвате." - това бяха думите му. За него 30% а за мен 100%. Няма да се впускам в подробности, какво преживях, защото мисля, че тук всички могат да разберат. Ще кажа само, че света се срути около мен и семейството ми. След първоначалния шок, късно през нощта си спомних, че съм чела статия по повод "кухото яйце" в сп. "9 месеца", по време на първата ми бременност преди 5г. Помолих мъжа ми да ми донесе всички стари списания и намерих статията. Там пишеше, че задължително трябва да се изчака до 10-та седмица, защото може грешно да е изчислена овулацията. При визитацията сутринта отказах да се подложа на абразио и казах, че искам преглед от втори специалист. Знаете ли какво последва - скандал, развика ми се, че това не е концерт по желание и като всички сме толкова компетентни - да се лекуваме сами... Бях категорична и в крайна сметка една от лекарките се съгласи да ме прегледа отново. Събра студенти, за да видят "аномалията"... и познайте какво показа прегледа... ЖИВ ЕМБРИОН СЪС СЪРДЕЧНА ДЕЙНОСТ!!! Исках обяснения, питах как е възможно... знаете ли какъв беше отговора - ембриона преминал от една фаза в друга... просто така, за няколко часа ... Ами ако не бях чела? Ако му се бях доверила? Колко ли жени са били осакатени от този "професионалист", колко ли бебета са отишли в канала..., колко ли живота са били съсипани??? А реакцията на този КРЕТЕН??? - нямаше реакция, нямаше доблестта дори да се извини, да се оправдае или каквото и да било, подминаваше ме по коридора като си обръщаше главата!!! На такива като него трябва да забранят да практикуват. Сега разбирам, че тоя тип се занимава с ин-витро оплождане - да не дава Господ някой да попада в ръцете му и да се надява на помощ от този .... не мога да кажа "човек" нито "доктор". Така че, мило момиче, радвай се ако все още си жива и здрава, след като си била в ръцете му, но бягай бързо!!! Отрицателните мнения във форумите не са просто празни приказки!!! И недей да съветваш други жени да ходят при него!!! За щастие аз имах късмет, сега имам прекрасно момченце на 1г. и 1м.
А иначе, надявам се опитите ти вече да са успели, защото темата е доста стара! Пожелавам здраве и късмет!

# 29
  • Мнения: 5
Искам, да добавя още едно негативно мнение за доктор Йосиф Димитров. Беше септември 2007 година, когато след супер препоръки посетихме частният му кабинет. Попита какъв е проблема, подробно му беше разказано за нашите страдания и ходене по мъките в продължение на 6 години и той ги прие "присърце". При нас проблема беше мъжки фактор. Погледна ме дори без да ме прегледа, каза ми на тебе ти няма нищо, не ми назначи никакви изследвания и директно ми предписа "Марвелон", който аз пих в продължение на 3 месеца без прекъсване и когато ме прегледа за първи път след толкова време се установи че яйчниците са ми кистясали. За прегледа не искам да си спомням, поради изключително бруталния му подход. Констатацията беше, че трябва да се направи пункция на кистите и чак след 6 месеца да се възобнови подготовката за Икси процедура. Тръгнах си разочарована и разплакана, не знаех на кой свят съм. На съпругът ми му казах, че повече няма да стъпя в клиниката на това светило, имахме известен спор на накрая се съгласи. И така след няколко месеца чакане на 14.02.2008г. се озовах в кабинета на доктор Стаменов. На този човек и екипът му поклон до земята. Такова отношение, такова разбиране и съпричастност към болката на хората не съм срещала никъде. Липсата на алчност и голяма човещина ето това мисля, че е ключът към успеха на доктор Стаменов и неговия екип. Там успяхме след първия опит и то само срещу скромната сума от 1500 лева, лекарствата ми бяха поети от здравната каса. Така че мили момичета, желая на всички Вас този късмет. Всяка жена го заслужава!

Общи условия

Активация на акаунт