Застреляха Георги Стоев!

  • 14 606
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 700
Не съм чела книгите му, но мисля, че те са причина за смъртта му. Дори и преобладаващо да са художествена измислица, със сигурност има зрънце истина, което е обърнало каруцата.
Версията с фолк певиците е меко казано абсурдна. Кой го бърка коя с кого и за какво се оправя ooooh!
И за откланяне на вниманието също не иде реч, защото практически то се фокусира върху действащите лица и потвърждава, че рибата се вмирисва откъм главата.

Днес в "Здравей, България" дадоха неизлъчвани кадри. Венета го пита защо е започнал да пише книги и той отговори, че от пет години се опитва да се измъкне от блатото, но не може.
Доколкото разбрах в събота предаването ще бъде изцяло с неизлъчвани досега кадри.

# 226
  • София
  • Мнения: 4 294
Винетка пък сега пиар ще си прави на гърба на покойник  ooooh!
За рейтинга си всичко може да направи.

# 227
  • Мнения: 6 417
Когато трябваше да го излъчи това предаване, Венета се изплаши и го оряза. Жоро Стоев разказа изрязаното пред други медии. Не знам какво точно ще се излъчи, но в изрязаните кадри е говорил и за Слави Трифонов.

# 228
  • Мнения: 2 414
Доколкото знам от Нова са забрнили да се излъчват кадрите за Слави.

# 229
  • Мнения: 7 190
А какви са кадрите за Слави?

# 230
  • Мнения: 3 929
И на мен ми е любопитно за Слави.
А иначе, гледах интервюто му, направено от Венета Райкова. Тогава се запитах и до ден-днешен не мога да проумея, защо този човек го направи? Защо разкри такива неща, след като е ясно, че ще го гръмнат? Нима не е бил с ясното съзнание, че няма да му се размине? Направо си е изпросил куршума този човек. Е, не мога да го проумея.

# 231
  • Мнения: 1 269
Наистина, много жалко! Малко са хората, които се осмеляват да говорят открито за престъпния свят! За Слави и на мен ще ми е любопитно какво не е трябвало да научим.

# 232
  • Мнения: 1 952
И на мен ми е любопитно за Слави.
А иначе, гледах интервюто му, направено от Венета Райкова. Тогава се запитах и до ден-днешен не мога да проумея, защо този човек го направи? Защо разкри такива неща, след като е ясно, че ще го гръмнат? Нима не е бил с ясното съзнание, че няма да му се размине? Направо си е изпросил куршума този човек. Е, не мога да го проумея.

Отдай мислите си на по- смислени неща Peace

# 233
  • Мнения: 11 747
Ето какво е писал за Слави Трифонов в книгата си

http://209.85.129.104/search?q=cache:VXiUEXudsEYJ:www.chitanka.i … bg&lr=lang_bg

# 234
  • Мнения: 1 952

Хм тази история и аз я знам, бившето ми гадже е очевидец на случката със Слави, ама това не ме прави човек от мафията, нали Whistling

# 235
Аз съм чела в книгите и друго - че бил вземал пари за учстие на предизборни концерти или нещо такова. но нищо , което да не знаем, не е казано. и ако това са скандалните кадри..ще си помисля, че венета е гръмнала стоев, за да с вдигне рейтинга .

# 236
  • Мнения: 11 747
И Сашо Дончев давал на Слави Трифонов 40 000 на месец.
За какво му ги е давал, още не мога да разбера.

За мен това са махленски клюки. Не съм чела нито една книга на Стоев, но навремето четох на Калчев. Е, сега защо пак пише книги за същите неща, нали веднъж вече диктува на Калчев?

Не знам защо е убит, но не прочетох и не чух досега нещо, което да не се е знаело, преди той да го каже.

# 237
  • Мнения: 2 700
И Сашо Дончев давал на Слави Трифонов 40 000 на месец.
За какво му ги е давал, още не мога да разбера.

Със сигурност имаше период, в който Овъргаз беше спонсор на Трифонов. Какви са били конкретните клаузи и подбуди не знам, но съм СИГУРНА, че беше.

# 238
  • Мнения: 11 747
Да, това и аз го разбрах, но какви са били облагите на Овергаз от Слави Трифонов?  Дали има нещо незаконно или е просто любопитен факт...

# 239
  • Мнения: 5 713

На мен много повече ми е жал за другия починал човек, за който даже не става ясно защо е станало и никой не коментира.


И на мен ми е мъчно и тъжно, че две деца и съпруга останаха без баща и съпруг, само защото работеше при неправилния човек. Confused
Е какво да коментираме! На мен лично не ми се. Беше съсед на майка ми, т.е. и мой бивш съсед. Било е ужасно. Майка ми точно по време на стелбата е решила да излиза, добре че асансьорът не е работил. Иначе като нищо можеше и тя да отнесе някой куршум. После полицаите са я викали за разпознаване, но е отказала, защото е щяла да припадне.

Само тези, които са били в средите на така наречениете мутри, знаят за какво става въпрос.
Трагедията е, че в момента същите тези мутри са добре облечени бизнесмени, с " процъфтяващ бизнес благодарение на много работа и акъл, малко и късмет".
Много си права!
...и се фукат на ляво и дясно, че нищо не разбират от дадения им пост, но подчинените им козируват, защото ТЕ са важни клечки.

Общи условия

Активация на акаунт