Кафява боя от която сте ДОВОЛНИ ?

  • 21 453
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Страхотен цвят има наистина Heart Eyes , само като я видя и ми се приисква пак да съм брюнетка   Whistling
Да, много красив цвят! Искам гоо  Cry
Ауу това е моя цвят,много ми харесва и се мъча и аз да я направя такава,напоследък все червенее ooooh!а аз не искаммм.Ще следя темичката Hug

# 16
  • Мнения: 234
По- добре недей да рискуваш да поръчваш боя онлайн, за да не останеш изненадана Laughing Отиди да си я вземеш, от някъде където имат каталог и можеш да видиш цвета. Wink

# 17
  • Мнения: 3 782
Може Кимбър, аз точно това казвам,че тази боя Алфапарф наистина я хвалят пък и все пак е професионална. Toppolinka, когато се боядисаш да се покажеш. Виж в някой салон фризьорски.

# 18
  • Мнения: 1 224
Момичетааа, кажете някой сайт за онлайн поръчки , да не обикалям по салоните, че ми е много неудобно.. Миналата седмица ходих при фризьорката на приятеля ми , питах я за някакви продукти там дали може да ми поръча и тя ме резна тънко.. Умрях от срам.. Не искам да го преживея отново  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 243
Кимбър, а каква е цената на тази боя и колко седмици горе-долу се задържа цвета?  Rolling Eyes И при мен винаги се получава този червен отенък, дори рижав бих казала. затова бях минала на къна и с нея засега ми е най-добре, но дори кафява, пак ми прави косата по-тъмна.

# 20
  • Мнения: 1 224
Аз току що я поръчах от моята си фризьоркаа  Peace В сряда трябва да мина да си я взема.. За цената обаче забравих да я питам, Белучи ..

# 21
  • Мнения: 1 312
Аз току що я поръчах от моята си фризьоркаа  Peace В сряда трябва да мина да си я взема.. За цената обаче забравих да я питам, Белучи ..

Ще чакам за отзиви и най вече дали го има този червен отенък

# 22
  • Мнения: 1 224
Като се боядисам ще пиша  Peace

# 23
  • Мнения: 234
Кимбър, а каква е цената на тази боя и колко седмици горе-долу се задържа цвета?  Rolling Eyes И при мен винаги се получава този червен отенък, дори рижав бих казала. затова бях минала на къна и с нея засега ми е най-добре, но дори кафява, пак ми прави косата по-тъмна.
За цената не знам точно, може да те излъжа, но около 8 лв мисля че беше. Ако косата ти е дълга обаче ще ти трябват 2 бои. А за трайността- на мен лично ми се е случвало и месец и половина да не я боядисвам, че и повече, но това си е до коса все пак Peace

# 24
  • Мнения: 1 224
Момичета, аз хубаво си поръчах боя, ама видях че окислителя е отделно.. дали да не и се обадя да и кажа и за окислител.. въпреки, че не вярвам да е толкова отнесена  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 312
Момичета, аз хубаво си поръчах боя, ама видях че окислителя е отделно.. дали да не и се обадя да и кажа и за окислител.. въпреки, че не вярвам да е толкова отнесена  Crazy
Мисля ,че вървят заедно-едва ли ще ти поръча само боята без окислителя.Незнам newsm78

# 26
  • Мнения: 1 243
Mи Кимбър, нали гледаш на снимката до къде ми е косата, 3 къни ползвам, май и 3 бои ще трябва да поръчам  Crazy Crazy Взема да поизчакам Toppolinka-та ли, да каже станала ли е червена Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 224
На мен хич не ми се чака до сряда с тези неприятни корени  ooooh! Много мразя да ми е гадна косата  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 234
Bellucci , наистина май най-малко 2 бои ще трябва да вземеш  Crazy

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 17:05 от Кимбър

# 29
  • Мнения: 1 243
Bellucci , наистина май най-малко 2 бои ще трябва да вземеш  Crazy

Б@си,  Money , отивам да се подстрижа! / при леля - демек безплатноJoy Joy

Общи условия

Активация на акаунт