Кафява боя от която сте ДОВОЛНИ ?

  • 21 463
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 685
Тополинка,харесва ми ! Peace

Моят цвят също е такъв,но е правен с Гарние 100% цвят.Вече 3-та седмица не се е отмил.Тъпото е ,че имам бели коси и боядисвам заради корените. Rolling Eyes
От Маяндра и аз не съм доволна отми се много бързо.Може би и аз ще пробвам с тази боя,ако я намеря в Бургас.


 PeaceДа-от Гарние/същата 100%/ и аз съм доволна-след което се "хвърлих" на Лореал  "екселенс" май беше-цвят "върджин'-ама това девическото такъв червен оттенък ми докара ooooh!
След това ми препоръчаха матираната серия на Чифели-100мл е,стана хубава и трайна.
Сега ще издиря и Алфапав Laughing Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 114
Toppolinka,страхотен ти е станал цветът!Кой номер е твоята боя, т.е. какво пишеше на кутията, защото в каталозите на Alfaparf няма такива номерации като от сайта /2.05 oz-5.1 Light Ash Brown/.....имаше номер 5.1 и се водеше светло пепелно кафяво!Видя ми се доста светличка и не си я взех.По принцип цветът ми е точно като твоя на снимката..първоначално е супер, но след няколко измивания придобива червеникав оттенък и направо полудявам!Затова искам да пробвам и боите на Alfaparf..някой тук беше писъл, че нямат червен оттенък! newsm12
 

# 77
  • Мнения: 1 224
Магдалена , цветът ми е точно 5.1 , това пише и в каталога и на тубичката ми  Peace

# 78
  • Мнения: 483
А къде във Варна има бои на Alfaparf. И аз искам цвета на Toppolinka. Grinning

# 79
Здравейте момичета!

Тополинка, цвета е станал зашеметяващ. А и ти си много хубава.
Момичета, ако някой знае  къде в Пловдив може да се намери тази боя Алфапарф, ще съм много благодарна да сподели.

# 80
  • Мнения: 1 685
 PeaceВ офиса на фирмата вносител-"Кристян оф Рома"-втората пресечка на улицата в дясно от Новотела. Rolling Eyes    магазини

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 13:36 от teo_71

# 81
  • Мнения: 282
EE Тополинка супер цвят.  Peace А някой знае ли къде в Благоевград се продават боите на Alfaparf ... newsm78

# 82
  • Мнения: 1 645
Не се боядисвам,само чат пат някой път подсилвам цвета.Много добро мнение имам за Лореал Ферия.Те са със 3Д ефект,олучават се няколко нюанса които преливат и страхотен блясък.Ползвам 58-медиум голден браун:
http://www.amazon.com/gp/product/images/B000VWJ5FI/ref=dp_image_ … 3760901&s=hpc

Имат разкошни кафеви цветове,разгледай ги някъде Peace

# 83
  • Мнения: 1 802
wellaton №3 - тъмно кафява
Няма никакъв червеникав оттенък  Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Здравейте отново!
Аз съм гостенката от Пловдив. Тео_71 , благодаря много за информацията.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 85
  • София
  • Мнения: 114
Магдалена , цветът ми е точно 5.1 , това пише и в каталога и на тубичката ми  Peace
Благодарско!!! smile3525

# 86
  • Мнения: 2 673
Аз имам чудесно кафяво на собствената си коса. ИСкам си същото, но с многогодишно почерняне  Mr. Green всичко опропастих. Опитвам на почти черна основа кви ли не кафяви но червенее ли червенее. Фризьорки ми казват, че в черните бои има червен цвят и ..."няма как да не червенее " всяко следващо покафеняване  Mr. Green Но съм доволна от Кастинг 10.

ТОПОЛИНКА - СТРАШЕН цвят! пусни снимки след време като се поотмие bowuuда видим резулта  bouquet

# 87
  • Торонто
  • Мнения: 837
А да попитам-за какво служи оксидандът?Каква е разликата между амонячната и безамонячната боя?Ако се сещата още нещо,което една начинаеща трябва да знае,моля споделете.
Иначе бях чела,че кестенявите отенъци червенеят,но до колкото си спомням на някоя от предишните страници имаше мнение,в което се споменаваше че нямало кафяви бои без червени отенъци и аз съвсем се обърках  Confused


В едната има амоняк, който мирише ужасно и може да имаш алергия към него. В другата вместо амоняк има друго химично съединение със същата функция каквато има амоняка, но не мирише и затова се възприема много по-добре от клиента. Иначе вредата към косата е същата.

Без оксидант не може да получиш цвят Simple Smile
Именно той реагира със съставките на боята и дава цвят.

Има кафяви цветове без да червенеят. За вносните вече са казали момичетата, ако някой иска български - Престиж 239 (средно кафяво) и Престиж 240 (тъмнокафяво). А може и смес от двата.

# 88
  • Мнения: 483
А вярно ли е , че безамонячните бои са по-безвредни за косата? 

# 89
  • Мнения: 1 312
А вярно ли е , че безамонячните бои са по-безвредни за косата? 
Ами аз доколкото знам не вредели по никакъв начин на косата
 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт