Израелска козметика . . .

  • 34 743
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Защото, ако са на % или нещо такова сигурно ще се надпреварват една друга коя да привлече повече клиенти ама на...работодателите или не наемат подходящ персонал или не знаят как да го стимулират...за жалост масово е така  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 1 936
Моят мъж ми носи от Израел козметика на AHAVA  и Sea of SPA.  goldenova, да не питаш за някоя от тези марки?

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
О,аз за AHAVA,съм чувала много добри отзиви.....,дали я има в България? Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 1 936
О,аз за AHAVA,съм чувала много добри отзиви.....,дали я има в България? Flutter

Нямам представа, аз поне не съм виждала.
В Ягодка обаче има.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 521
Намерих това, но е френска http://www.rivage-bg.com/eshop.php

и това http://www.freshlook-bg.com/Za_nas.htm

# 20
  • Мнения: 1 350
аз съм с много добри отзиви и за Shemen Amour,откъм аромати много добре са го докарали Laughing

# 21
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 994
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace

# 24
  • софия
  • Мнения: 1 745
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace
От маските има ли голям избор?Да съм подготвена,като и дам "заявка"  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 994
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace
От маските има ли голям избор?Да съм подготвена,като и дам "заявка"  Mr. Green
не ги знам наизуст..но има си доста козметика

# 26
  • Мнения: 337
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

Това се дължи на близоста на завода до морето , или има и друга причина? Grinning

# 27
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

Това се дължи на близоста на завода до морето , или има и друга причина? Grinning
ами не знам на какво се дължи, но нали знаете как всички цени тук са изкуствено надути....Та може и на това да се дължи  Mr. Green Но като цяло са много хубави продуктите на тази фирма и ако може да си ги поръчате от чужбина няма да съжалявате  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy
stella_16, наистина AHAVA са много добри. И аз много ги харесвам. Но съвсем не са най-добрата им козметика с минерали от мъртво море.
Може би не си ползвала Premier, които наистина са най-качествената им и луксозна козметика. Но са и в пъти по-скъпи от AHAVA   bouquet

# 29
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy
stella_16, наистина AHAVA са много добри. И аз много ги харесвам. Но съвсем не са най-добрата им козметика с минерали от мъртво море.
Може би не си ползвала Premier, които наистина са най-качествената им и луксозна козметика. Но са и в пъти по-скъпи от AHAVA   bouquet
От тази фирма си купих едно кремче за лице( наистина са много скъпи и луксозни), но на мен нещо не ми влияеше добре....нещо като, че ли ми дойде силничко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт