Коя професия да избера..?

  • 3 770
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
И двете професии за перспективни. Вече във всяко хотелче има спа център -  рехабилитатори и т.н. ще се търсят все повече.

# 16
  • Мнения: 1 813
Зъботехник - в пъти по-големи шансове имаш за реализация и печалба съответно.
А рехабилитатор масажист ... изключително рядко може да попаднеш на точното място и да вадиш пари колкото горната професия. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
Зъботехник избери! Масажистки съм виждала с бинтове на ръцете, ластични, щото са преуморени. По цял ден масажи не е леко- малко е физичезко усилието и исисква сила.
Прави зъбки!

# 18
  • Мнения: 1 941
Зъботехник. Къде ще ходиш по цял ден да месиш  Stop

# 19
  • Мнения: 11 747
братовчедка ми е зъботехник. Има адски много работа и изкарва много пари. За сметка на това има много разширени вени, които тръгнаха още от първата / втората година от работата и. Много я болят краката, не сяда по цял ден, като остава след работа да доработва - също, а това е постоянно!

# 20
  • Мнения: 3 447
Крайно време е някой да пусне тема "Кого от двамата да избера?". Със снимки, размери, родословни дървета и материално състояние на кандидатите. Нека форумът избира вместо вас, момичета Hug

# 21
  • Мнения: 2 032
Крайно време е някой да пусне тема "Кого от двамата да избера?".

Да. Може ли също така да започне питането:

-Къде да отида тази вечер?
-Две или 3 чашки да обърна?
-Като слезна от Номер 47 на Плиска (за което вече пуснах тема), наляво или надясно да завия?

А сутрин, след събуждане, веднага да започнат въпросите във форума:

-Коя от тези 2 рокли да сложа?
-Този панаталон дебела ли ме прави?
- Ако изям тази поничка, ще ме порази ли светкавица?

Макар че в ДиС и КМ сигурно вече има такива теми, де.

# 22
  • Мнения: 3 447
Макар че в ДиС и КМ сигурно вече има такива теми, де.
Има със сигурност. Но мисля, че няма такава: "Мъжът ми ме чака гол в спалнята, да правя ли секс с него, СПЕШНО!!!"

# 23
  • Мнения: 3 622
Зъботехник  Peace

# 24
  • Мнения: 2 032
Има със сигурност. Но мисля, че няма такава: "Мъжът ми ме чака гол в спалнята, да правя ли секс с него, СПЕШНО!!!"

Госпожа Дона, вие направо подценявате избора, който гнети много от пишещите тук. Ще се съгласите, че по-представителна тема би била:

"ПОМОЩ. Мъжът ми ме чака гол в спалнята. Любовникът ме чака гол на 5-ия етаж. Посъветвайте ме за най-бързата хватка, която ще ми позволи да ощастливя и двамата сладки мъже на живота ми." С анкета:

-как да не объркам имената;
-коя е най-добрата баячка против разкриване;
-моля за име на дете, което да включва по мъничко и от имената на двамата.

# 25
  • Мнения: 2 282
Бъзикате се вие. То наистина най-добрия начин да реши човек е да хвърля боб, но все пак да дам и моя принос. С годините се убедих, че е добре човек да работи нещо, което пасва на интересите, начина му на мислене, на манталитета и най-вече на темперамента. Лошото е, че като си на 18 няма кой да ти удари едно рамо, околните те насочват към най-добре пласиращото се в момента, и така се получават цели поколения инженери, лекари, адвокати....

Едната работа - тази на зъботехника, наистина е за по-затворени хора. Общуваш основно със себе си и колегите тук-таме. Абсолютно еднообразие, но пък добри доходи. Само дето май станаха много зъботехниците напоследък.

В другия случай постоянно ще работиш с хора. Вярно, ще гледаш болни, но ще виждаш и реалния резултат от труда си, как помагаш със собствените си ръце някому. Емоционално това е една много по-пълноценна професия, ще те среща с какво ли не. Не знам колко е доходна.

Сигурно има и други плюсове и минуси на професиите, особено сравнени с твоята личност. Помисли по въпроса  и реши сама!

# 26
  • Мнения: 4 784
Зъботехник е по-платежоспсобна. Там хората ходят по нужда, доколкото при рехабилитатор, по-скоро ходят за удоволствие. Удоволствие не всеки може да си позволи, но развали ли ти се зъб, няма на къде... към зъботехника  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 303
Има ли значение кой какво ще ти каже-ще печелиш добре ако си добра в професията си

# 28
  • Мнения: 1 546
Зъботехник Peace

# 29
  • Мнения: 3 423
Гледам, подхождате несериозно
към сериозния въпрос. Завистници!
Според мен зъботехник-рехабилитатор е
най-добрият умствен и физически избор.
Момиче, младо си, избери две в едно.

Общи условия

Активация на акаунт