Яде през два часа нощем!

  • 1 767
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 522
Защо не опиташ през деня да ядете на три часа и да видиш дали ще се буди нощем. Може би през нощта наваксва яденето, тъй като през деня яде по-малко.


# 31
  • Мнения: 367
Първо искам да кажа, че той не спи почти през деня - не прази паузите, защото спи. Напротив - будно бебе е и постоянно го занимавам с нещо, правим гимнастика, пеем песнички, ходим на разходка. Преди да започне с паузите си го кърмех на три часа и пак се будеше много нощем. Не съм сигурна че е от недостиг на кърма, по-скоро е нещо друго, защото той се събужда суче малко и заспива и след един час пак така. Тъй като и аз го взех при мен на спалнята (иначе съвсем се разбуждам) и като се събуди подавам цица  Laughing и той може така да суче до сутринта, ако не се дръпна. Но не суче ефективно, а по-скоро като биберон....по-вероятно е да са зъби, може би го сърбят венците и иска да ги чеше с нещо.

# 32
  • Мнения: 46 558
Като стане голямо, ще се оправи, а до тогава - търпение  Mr. Green

... Преди да започне с паузите си го кърмех на три часа и пак се будеше много нощем ...

В някои периоди и на 1-2 часа е нормално, децата си показват, храни на поисване Peace

# 33
  • Мнения: 78
И ние се будим през нощта по три пъти,рядко по два.Но вече го вземам при нас и като ревне, бутам цицата и така всички се наспиваме.Притеснявам се само да не му стане навик да спи при нас.Ако се събудя го местя в кошарата, но в повечето случаи заспивам Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Храни го по-често през деня, давай по-обилна вечеря, по-късно вечерта.

# 35
  • Мнения: 122
Да ти кажа само ,не давай вода със захар! Захар и храни съдържащи захар не се дават до почти годинка .

Вземи му гелче за венците и ве4ер като го слагаш да спи,намазвай с него .Ако са зъбки ще го успокои .Ако не помага,значи е друго.Може и колики да има.Тогава пък най добре наистина да не го храниш нощем толкова често ,за да си почива стомахчето.

За венците се продават и едни хапченца като дражета /ОSANIT/.Те май са по-ефективни,дават се по 8,но то си пише на опаковката как се ползват.
Дано се оправи положението скоро.Търпение ти желая  Hug

# 36
  • Мнения: 367
Той колики почти нямаше до третия месец и се съмнявам сега да са започнали и то само нощем...а и не си свива крачетата, зная че това е признак за колики. Мисля си че ако храната (кърмата) не му достига, то той би искал и през деня да суче често, а той го прави само през нощта. Също така си ака и пишка добре, което е показател че се храни (да не говорим за акането сега и с тези нощни хранения - акаме и през нощта понякога, събуждаме се, сменяме памперси, чудеса!). Може би ща пробвам с тези гелчета за венци.

Общи условия

Активация на акаунт