Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци

  • 18 281
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 818
ГериПетрова,кутията ти на лични е пълна...не мога да ти пратя адреса....тези дни ще седна да обясня всичко подробно....

# 226
  • Мнения: 52
Честит имен ден на вси4ки с имена на цветя

и сега да ви по4ерпа днес и аз имам имен ден

# 227
  • Мнения: 509
Amiga,честит имен ден!  bouquetБъди здрава и много щастлива!Усмивката никога да не слиза от лицето ти и слънцето винаги да блести в очите ти!Весел празник и на теб!

# 228
  • Мнения: 1 818
Амига,честит празник! Да си много щастлива!   bouquet
....а ще кажеш ли как ти е името...извинявай за незнанието!  Hug

# 229
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Амига, честит имен ден и от мен!  Hug Весело празнуване тази вечер!


Амига,честит празник! Да си много щастлива!   bouquet
....а ще кажеш ли как ти е името...извинявай за незнанието!  Hug


Имаш името й на аватара си Mr. Green (ако това на аватара ти не е лайка де Joy, аз ги бъркам)


# 230
  • Мнения: 52
казвам се Маргарита Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 818
Момичета,да поговорим за пикника,че не остана....Има голяма вероятност да дойде Марипоса  Hug ...да минат през Дения и да вземат Гери  Hug

...и така....

Великден-27-и април-неделя

Салати - винигрет-ЛаАда ,картофена-Габи, "Снежанка"-Парабол,Зелена салата-Рали
Месо -пиле (4 кг )-ЛаАда,2 кг.кюфтенца на шиш или наденици,2 кг.кебапчета-Габи, пържоли-2кг в марината-Силрай, свински пържоли 2 кг. и пилешко 2 кг. РалиИ
Колбаси-иберикос-ломо, 4орисо, сал4и4он; кесо ман4его, хамон-Саби, чорисо пиканте-Парабол
Риба-3кг -Габи
Гарнитури - маслини-ЛаАда, 2 кг.панирани зеленчуци-Габи, лютеница РалиИ, пататас фритас, гусанитос и от сорта-Саби
Сосове-американски сос за салати-Силрай, майонеза и кетчуп -Габи, оцет,олио,сол,лимони за салатите-Габи
Сок - шок.батидо(деца)-ЛаАда, сокове за всички деца-Габи, 2х2 литра сок-Габи, 5 л.вода-1 туба-Силрай
Безалкохолно, газирани напитки -кока кола (4л), фанта (2л)-ЛаАда, Севън ъп-2 бутилки по 2 л.-Силрай, кока кола без кофеин 4л. и кока кола 4л. РалиИ, 2 л. тоник ,2 л. кока кола-Габи, 2л.кока кола, 2л.фанта портокал-Саби
Алхохолни напитки- уиски (1 л.), ракия (хан крум 1 л )-ЛаАда, Бира 0%-6 бр.-Габи, бира (24 бр.), уиски(1л.) ралиИ, бира и Санди(24 бр.)-Саби
Баница-Парабол
Питки -питчици  с кремвиши и кашкавал (30-40 бр)-ЛаАда,питка-Габи
Козунаци-2 големи+за всички деца малки -Габи, 1 козунак-Силрай-специална реколта
Яйца-боядисани-Силрай-15-20 бр.15-20 бр.-Саби,15 бр. -Габи,Рали
Ядки-Рали
Торта за 30-35 човека-специална изненада-Силрай
Пласмаси вилици (40-50 бр), 4инии големи (3 бр )-ЛаАда, 30-40 малки чинии-Габи,чиниики, вилички, лъжички за тортата, чаши големи(0.5л)-Силрай, ластмасови 4аши(50бр.) РалиИ, няколко пакета
Принадлежности -скара (1 бр)-ЛаАда, скара, покривка хартиена-Габи,салфетки-Саби
Въглища, дърва и сух спирт-Силрай,въглища дървени-Габи
Маса-1-Габи
Игри за децата със съответните малки награди-Силрай
Торбички -изненади за децата -Вес

Рaли-2+1
ЛаАда-2+1
Парабол-2+1 бебе
Гaби-4+1
Саби-2+1
Вес -2
Силрай-2+1+1бебе
ГериПетрова-2
Анет-2+1 бебе
Гери-2+1
Марипоса -2+2

бебета-3,деца-8,големи -24  Shocked Купона ще е пълен....заслужава да се отбележи от медиите !  Mr. Green
 


Чакам Гери ,Марипоса и Анет/днес ще и звънна/ да кажат какво ще носят,за да допълня списъка...

Бях ви предложила да се чакаме у дома...ако има други предложения...казвайте  Hug Предлагам това да стане на 2-3 пъти /между 11 и 12 часа/ че трудно ще ви събера всичките  Grinning  Които пристигнат ги насочваме и така.....следващите ...Аз ще напиша подробно как се стига до тук и ще ви пратя на лични на всички обясненията...
Днес следобед се разходихме до мястото ...и беше доста пълно...всичките 5-6 маси бяха заети "до горе"...Кка за толкова кратко време го научиха мястото ...не знам...Голямата маса с бесетката,която мислехме да запазваме за нас/дай Боже да имаме тази възможност/ е за около 16 човека....Ще трябва да вземем още една -две маси и столове...така че ако някоъ има сгъваеми такива...моля да каже....ние ще вземем една маса ...Гери Петрова беше споменала за маса със столчета за децата....колко са столчетата и ще има ли за всички деца...или да земаме още малки столчета...
Барбекютата са със вградени скари ,но за всеки случай да вземем и наште/аз и ЛаАда ще носим /

и за охлаждането на напитките какво се разбираме...ЛаАда ще носи голям леген...а леда ?

...друго,друго....казвайте,питайте каквото се сещате ....

П.п.Тоалетните вече са отключени ! Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 11:04 от gaby_s

# 232
  • Мнения: 1 818
Вес,големи са за лайки....маргаритки трябва да са  Grinning
Амига...много ми е приятно  Hug

# 233
  • Мнения: 1 248
Амига, честит имен ден и на теб. HugПриятно прекарване и всичко най-хубаво.  bouquet

# 234
  • Мнения: 52
Алест,Честит рожден ден на патерици ,на Криси!Да ти е жива и здрава и много да ви радва!
Благодаря ви от сърце за красивите пожелания  bouquet
Една песен поздрав от мен за вси4ки http://es.youtube.com/watch?v=T99Z-3MoBOk

# 235
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит имен ден на всички с имената на цветя!



Честит рожден ден на патерици на Криси! Да расте все такава сладурана, гордостта на тате и на мама!

Алест, къде се изгуби? Как си, работиш ли?

Момичета май и ние ще дойдем. Марипоса ще ни вземат с колата. Та тъй че живот и здраве ще се видим.

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 00:05 от gery_to

# 236
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Честит имен ден на Рали и на Амига,а също така и на всички празнуващи днес!Да си носите със здраве името!    bouquet  bouquet  bouquet

Честит рожден ден и на Криси(на патерици)!Да е здраво,весело и щастливо дете!   Gift

Габи,радвам се,че има още желаещи за среща Laughing.Аз за съжаление нямам сгъваеми столове и не знам дали бих могла да взема от някой на заем,ще мисля по въпроса.Йоана не я бройте за столче,за да я накарам да стои седнала трябва да е вързана в количката иначе няма начин.Скоро и купих едно много сладко детско столче и за сега единствената му употреба е да се качва върху него и да се забавлява на ужасения ми поглед Shocked.
А за лед,ако може да се купи някъде близо до вас,бихме могли всеки да купи по някоя и друга торба.
Значи ще има война за места щом казваш,че е толкова посещаемо местенцето.Дано само да не ни вали,за другото ще се оправим.

# 237
  • Мнения: 221
      Минавам да почерпя за моята именничка. Благодаря Ви за поздравите. Да са живи и здрави всички, носещи имена на цветя!
                     

        newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 00:50 от GOYA

# 238
  • Мнения: 382
Габи 4естит ти празник ама (с много закъснение) Embarassed.
Алест да ти е жива и здрава Криси и много да те радва.  bouquet

4естит имен ден на вси4ки именници.  bouquet  bouquet
Рали оправи ли се ве4е от настинката.Нацелувай Ния от мен. Heart Eyes
Гери как е Мите, харесва ли му в гуардето.

Много прегръдки на вси4ки. Hug

# 239
  • Мнения: 259
Моми4ета благодаря на вси4ки за хубавите пожелания.
Амига 4естит имен ден на патерици, Гоя 4естита ти именни4ка и на теб.
yani_ta настинката и неразположението ми минаха, но сега ме боли гърлото, но взех мерки, запо4нах да пия антибиотик, защото не го ли направя няма да се оправя скоро. А ти как си минаха ли вторите процедури?
gery_to много хубаво 4е ще дойдете и вие, купона ще е пълен.
gaby_s аз ще донеса салата, готовата от меркадоната и на място само ще я вкусим, за втората все още се колебая дали ще ми остане време, но за сега мисля да я направя и нея. И ядки ще донеса и яйца също, а относно маси и столове, ние за съжаление нямаме. То и аз като Саби си мисля 4е Ния няма да седне и за момент, ти се сещай за пикника в Мурсия.
Моми4ета аз да се похваля, в3ера пристига моето моми4е и ми подарява едни кактус4ета. Казала й баба й 4е мама има имен ден и  тя като отишли в Лидъла и ги видяла, решила 4е трябва да ми ги купи, е платили са ги майка ми и баща ми, но идеята е била на Ния.

Общи условия

Активация на акаунт