взимат ни за мезе май

  • 3 210
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
упражненията по литературно творчество понякога са доста впечатляващи ...

# 16
  • Мнения: 2 327
Имайте предвид, че публикациите в някои подфоруми, като ДИС, не се броят. Така че реално потребителя може и да има 1000 мнения, но ако те са в клюкарника, ДИС и още някои подфоруми ще пише, че е с 0 публикации.

А и в крайна сметка човек търси помощ понякога на странни места. Обикновено именно когато търсш нещо попадаш на някой от форумите и е нормално дори да не си направиш регистрация за да пишеш. След това ако ти хареса може да останеш.

# 17
  • Мнения: 216
Не сте ли прекалено мнителни?Аз не мога си обясня следното-пиша пиша и броя на публикациите все толкоз си стои newsm78

# 18
  • Мнения: 2 309
Влизам в ДиС, когато имам нужда да се поскарам с някой  Laughingтемите пързалки не ги и отварям, то им личи отдалеч.

КЛУМ, точно в поста преди твоя е обяснено защо пишеш, а публикациите ти не мърдат  ooooh!

# 19
  • Мнения: 216
Влизам в ДиС, когато имам нужда да се поскарам с някой  Laughingтемите пързалки не ги и отварям, то им личи отдалеч.

КЛУМ, точно в поста преди твоя е обяснено защо пишеш, а публикациите ти не мърдат  ooooh!
Извинете ме за невежеството ooooh!ама кое е ДИС

# 20
  • Мнения: 2 309
Дом и Семейство, подфорума, в който пишем сега.

# 21
  • Мнения: 4 734
 Аз съм добронамерена и доверчива, отговарям в по-голяма част от темите. Вероятността повечето от тях да са просто подигравка е отвратителна, защото вероятно има реални хора с абсолютно същите реални проблеми  Tired

# 22
  • Мнения: 4 594
аз мисля че тези които пишат анонимно като гости и току що регистрирани  е защото споделят твърде лични неща , които съгласете се че няма да им е приятно да ги прочете половината им рода или приятели и това може да им доведе допълнителни проблеми- това е според мен , на кой му е притрябвало да си губи времето с пързалки ама откачалки всякакви знае  ли човек

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
                       За мезе или не - съветите ми са безплатни и нищо не ми струват. И ако мога да помогна, не бих си спестила двете минутки.

Това е и моят отговор.

Аз ти предлагам,като юзър с повече от 0-2 мнения да ползваш бутона "Редактирай"
Що се отнася до терзанията ти,смяташ ли,че проблемите настигат само Старите кучета!?
На мен лично ми е интересно да посещавам този форум и да чета мнения, постнати в подобни теми...


Но подкрепям и това мнение.

# 24
  • Мнения: 154
Аз не се учудвам, че повечето са или "гости" или "анонимни". Преди време и аз си позволих "лукса" да споделя тук мой проблем и когато една мацка на лични ми отговори с разбиране, между другото ми вметна, че си е изпатила от форума, тогава доста се зачудих, какво пък може човек да си изпати, но... какво се оказва, като ти видят поста две-три (понякога и една стига) познати, смятай, че целия свят вече знае и става една олелия. По-лошото според мен е, че в "реалния" живот всички се стремим да демонстрираме как всичко ни е наред, ако не дай си Боже споделиш нещо или ти гледат сеира или те съжаляват, а пред теб се правят, че те разбират и съчувстват. Хората се нуждаем понякога от топла дума без лицемерие, пък било то и от непознати в някой форум.                                                                  Да отбележа само, че и аз съм от "новаците"  Wink                                                                                                                                                         И да благодаря "анонимно" на някои от вас, писали в този постинг, за милите и добри думи тогава...  Hug

# 25
# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз мисля че тези които пишат анонимно като гости и току що регистрирани  е защото споделят твърде лични неща , които съгласете се че няма да им е приятно да ги прочете половината им рода или приятели и това може да им доведе допълнителни проблеми- това е според мен , на кой му е притрябвало да си губи времето с пързалки ама откачалки всякакви знае  ли човек

обикновено...обикновено, но разбира се не задължително като влезнеш някъде не почваш веднага да споделяш всичко - човек се оглеижда, проверява къде  попаднал, дали ще намери нещо полезно за себе си и тогава пише
още повече темите които изброих са с абсурдно за мен съдържание....вярно че за мен, а сигурно наистина ще има хора дето да им е проблем в живота ама все пак....
винаги 0 мнения..... и стила и начина на поднасяне и самите проблеми - е те всичките тези факти на едно място лично мен ме карат горещо да се съмнявам в авторите им - моля да ме прощават ако пък реално са писали...

# 27
  • Мнения: 4 594
съгласна съм че някой теми изглеждат малко нереални
друго имам предвид тези гости много добре знаят къде са попаднали защото за едни от нас , просто търсят анонимност на проблемите си
все  пак един потребител с  две хиляди и няколко публикации който има сума ти приятели във форума не може току  така да изтърси '' мъжът ми си има любовница" или '' шефа ми е идиот как да се  справя с него'' и подобни за свекърви и др.
но по други теми като се намесват гости винаги ми е съмнително и не им взимам предвид мнението

# 28
  • Мнения: 2 448
Имайте предвид, че публикациите в някои подфоруми, като ДИС, не се броят. Така че реално потребителя може и да има 1000 мнения, но ако те са в клюкарника, ДИС и още някои подфоруми ще пише, че е с 0 публикации.
Извинявам се за питането, ама защо така, не че е толкова важно броенето, ама поне да знам причините, има ли такава? Извинявам се още веднъж за неосведомеността си. Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 500
Публикациите в подфоруми като Дом и Семейство, Клюкарник и някои други не се броят. Те са по скоро развлекателни и не са свързани с обмяна на опит между майки и помощ, свързана с бременността и отглеждането на децата. Ако публикувате в "Майки бъдещи и настоящи", "Кърмене и захранване" и т.н. мненията ви се броят.

Общи условия

Активация на акаунт