АПРИЛски термин с очакване лелеем – а други бебешори в прегръдките люлеем!

  • 12 943
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро тумбачета, бебчета и майчета   bouquet
Ние още сме си 2 в 1.
Честито на Т-Илиева, Аквариел и Бибобибо.
На всички които сега тръгват към родилно стискам палци.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Добро утро! Днес се очартава много хубав слънчев ден, дано много бебчета да решат да се появят на бял свят Simple Smile
Честито и на новообебилите се мами, да са им живи и здрави малките душици, а на тях бързо да се възстановяват и да си ги гушкат, че особено Бибо как се измъчи милата...
Имам едно питане...преди време някои мами коментираха въпроса за прането на тапицерията на количката...та изпрахте ли я и как? Че при нас се оказва почти задължително прането(поне според мен), защото като знам че от януари си стои отворена в стаята, и какъв е прахоляк, а и кошницата за кола ни я дадоха последна,мостра от магазина, тя също тр да се изпере... Ама аз като се знам какъв съм майстор...после може и да не успея да ги сложа повторно ooooh!
Хубав ден на всички, целувки на тумбачетата или бебоците  bouquet, ние следобед сме на преглед, ще се отчитам след него

# 17
  • Мнения: 3
Добро утро бъдещи и настоящи майчета! Heart Eyes

Честито на Бибобибо за принцеската! Да е жива, здрава и да расте за радост на мама и тати!

Верчо, стискам палци и дано всичко мине гладко! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf CloverЩе чакаме новини! Hug

# 18
  • варна
  • Мнения: 147
Добро утро и от мен!(то вече добър ден стана Simple Smile)
Честито на Bibobibo! Да им е жива и здрава малката принцеса!
В класацията "кой е по-по-най"може да включим и категория "най-точно бебе"-единственото бебе,родило се на термин май е София на bbub.Moята пък май ще е най-малка-миналата седмица я измериха около 2.6кг.,да видим в четвъртък как ще е.
Верчо,стискам палци всичко да мине бързо и леко!
Леко и бързо раждане на всички,които днес ще се срещнат с бебоците си!  bouquet

# 19
  • Мнения: 245
Добро утро момичета,

Честито на Bibobibo за сладката принцеса, да е жива и здрава и много да ви радва.

Vercho стискаме палци  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да мине наред.....и днес да гушнеш бебка   ylinfant.

Аз вчера си направих една разходка от 5 часа и направо имах чувството, че краката ми са отделно от тялото....днес мисля да я повторя.

Хубав ден момичета с много слънчеви бебчета и леки раждания на всички запътили се към родилния дом, а на нас останалите хубав и усмихнат ден до после!

# 20
  • Мнения: 2 751
Здравейте   bouquet Hug
Благодаря за всички за стиснатите палци и за пожеланията   Heart Eyes Hug

Ние вчера се прибрахме и сега се кърмим и свикваме  Grinning
Операцията мина много тежко, с много усложнения, просължи вместо 1 час, 2 часа и половина. Болеше, тежко беше, но изтърпяхме и това  Hug Благодаря на д-ра, че успя да извади Мишо жив и здрав без да ми разпори корема и успя да се справи с всичко, което възникна по-нататък (спестявам подробности, важното е, че всичко е наред).
Мишо не изплака добре, дали са му кислород, но после всичко е било ОК. Роди се с инфекция, пъпки по лицето и 5 дена беше на антибиотици.
Но като цяло е много спокоен, кърми се, спинка и мирува (засега Heart Eyes)
Аз съм по-добре. Имах наранено ребро от зора покрай ваденето на бебчо, но и то мина. Раната боли все по-малко и съм във форма  Grinning

Целувки на всички и като имам малко време, ще пусна снимки.  Hug

# 21
  • варна
  • Мнения: 147
Калли,честито ви прибиране вкъщи!Съжалявам,че всичко е минало тежко и трудно,но най-важното е,че вече сте добре и ще ставате още по-добре!Нацелувай  юнака МИшо,все така да спинка и папка!  bouquet
Сега гледах,че се раждат средно по 3 бебчета на ден(от началото на април),колко ли ще са днес? Simple Smile

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 52
musito,аз прах нещата на ръка,ама то така се пени и ме хвана шубе да не остане прах,та после плакнене и центрофуга в пералнята и сега са си като нови,свежички и ароматни Peace

Кали,важното е че сте добре и най-страшното мина-сега само усмивки Hug

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честита ни нова темичка   bouquet
Ние сме си още 2в1  Confused Утре съм на преглед ако не съм родила днес /малко ме съмнява обаче , въреки , че и кекс ядох снощи/
Направо полудявам  smile3511 мисля само за беба , кога ще се ражда , защо още не се е родила , дали всичко е наред , а дали ще бъде.........

Кали добре дошла пак Hug
Верчо стискам палци Praynig всичко да е добре и после да разказваш.

# 24
  • Мнения: 269
Честито на всички мами с бебчета и кураж на другите , които са още 2 в 1. Ще дойде и вашия ред.

Кали , ти в коя стая беше? Търсих на дъската с имената на мамите , но име подобно на Кали нямаше.Яд ме е , че 3 три сме били на едно място , а не можахме да се видим.А твоя доктор е много готин.В моята стая имаше една мама , която ражда секцио при него и го видях лично.Страхотен е.

Ние сме горе-долу добре.През деня спим , през нощта плачем. Кърмим се ,засега ,успешно.

Качила съм 2 снимки от болницата.

# 25
  • Мнения: 13
Kalli  , чудесно е че отново сте сред нас и всичко лошо е вече зад гърба ви от тук нататък само хубави ви предстоят на теб и цялото семейство с малък Мишо !!! newsm10


Vercho  стискаме палци всичко да мине без проблеми и още днес да си сред обебените мами в априлския отбор... smile3503

# 26
  • Мнения: 2 751
Ей, Миленче, ама по едно и също време ли сме били  Laughing Аз съм Даниела, бях в 203 стая  Hug Жалко, че не съм знаела  Rolling Eyes

На всички мами, забравих да кажа голямо ЧЕСТИТО!    bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте мами, аз преди малко ставам, не мога да си отспя. Честито на новите мамчета и успех на бъдещите!
Ясминка доколкото си спомням като се видяхме моя корем беше колкото твоя и не е пораснал особено оттогава. И аз така като видя мами с огромни кореми се зачудвам колко ли голяма ще е моята беба, но да са живи и здрави и да папкат, ще растат. Пък ще ги родим по-лесно като са по-финни мадами Wink Чудесна статистика Peace
Мира макс не е писала, може да ни зарадва днес.
Сисее прибрахте ли се вече, чакаме включване Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от нас  Hug

Благодаря на всички за хубавите пожелания Simple Smile  Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА, МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЯ!   bouquet

И ние вече сме си вкъщи и се гледаме и свикваме един с друг Simple Smile
При мен раждането беше гадно, в смисъл че все пак си беше операция, ама се забравя и сега сме добре Simple Smile
При нас положението с бебчо беше почти същото като при теб Кали, три часа след като се роди го сложиха в кувиоз Sad Бяха два кошмарни дни за мен, никога не съм си мислила, че мога да се притеснявам толкова .... но това ед аси майка, и ние бяхме на антибиотици заради инфекция, но важното е че всичко вече е наред, бебчо е добре и сме си вкъщи Simple Smile

С кърменето при мен положението хич не е розово и на мен ми е много гадно Sad Като извадиха Ради от кувиоза успя да си засуче добре, само дето мойте гърди така се разраниха, че сега немога да му давам да суче и се цедя с голям зор и му давам от шише, когато няма кръв разбира се, ама важнот е че имам кърме все пак, а не е на адаптирано мляко за сега Simple Smile

Сложила съм снимки в албумчето и разгледах останалите бебчовци Simple Smile Невероятни сладури са всички Simple Smile  bouquet

Желая ви прекрасен ден и успех на всички който днес ще се запознаят с малките човечета Simple Smile
Това е най-прекрасното нещо което може да се случи да един човек и независимо дали боли или не и колко притеснения си изживяла, мига в който гушнеш малкото същество е невероятен, те са толкова малки и в същото време толкова съвършенни душички Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 751
Доли, мажеш ли се с Гармастан?
След всяко цедене мажи обилно с гармастан гърдите и слагай подложки-като комреси. Много помага  Peace

Общи условия

Активация на акаунт