Къде ще бъдете на празниците?

  • 6 494
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • София, България
  • Мнения: 5 611
Предпологам, че тук е най-удачно да попитам...
В крайна сметка от кога докога се празнува официално? Ще се сливат ли двата празника или не?

# 76
  • Мнения: 2 255
1 вариант - БОЖЕНЦИ
2 вариант - МЕЛНИК
 newsm78
още се чудя, че искам да е топло и   Nature Sunny не ми се разхожда на скапано време, като в Сф в момента например  Sick
та май ....ще тръгнем към Мелник ....пак  hahaha

# 77
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Предпологам, че тук е най-удачно да попитам...
В крайна сметка от кога докога се празнува официално? Ще се сливат ли двата празника или не?

Официалните почивни дни са:
26, 27 и 28.04. - Великден
01.05. - 06.05. вкл. - за 1ви май и Гергьовден.

29 и 30.04. са си работни дни.

# 78
  • София, България
  • Мнения: 5 611
Предпологам, че тук е най-удачно да попитам...
В крайна сметка от кога докога се празнува официално? Ще се сливат ли двата празника или не?

Официалните почивни дни са:
26, 27 и 28.04. - Великден
01.05. - 06.05. вкл. - за 1ви май и Гергьовден.

29 и 30.04. са си работни дни.

кофти  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 282
Велинград

# 80
  • София
  • Мнения: 9 591
Ние заминаваме на море в Мармарис. 7 дена, с 5 нощувки, all inclusive.  Hug
Ето я офертата:

http://tourismbulgaria.com/offers/offer.php?offer=32414&d=18832

# 81
  • Мнения: 2 309
01.05. - 06.05. вкл. - за 1ви май и Гергьовден.
29 и 30.04. са си работни дни.

Има хора, които успяват да си вземат отпуска на 29 и 30.04. Аз за съжаление не съм сред тях и само завиждам Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 265
за великден-в "хелена сендс"-сл.бряг,а от 01.05-04.05. на тасос.

# 83
  • Мнения: 71
ние на банско- хотел перун. и преди сме били там, ама като се сетихме късно да търсиме места-само там има свободни

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 973
В китна Трявна  Grinning

# 85
  • Мнения: 465
Хотел "Финландия " Пампорово .

# 86
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами, споделете къде мислите да прекарате празниците за Великден? Събират се доста свободни дни...ще си останете в София или ще заминете на някъде? Grinning

# 87
  • Мнения: 1 931
При моите родители, на най- спокойното и прекрасно място на света. Там ще си поотпочина и ще взема гладка свеж въздух.

# 88
  • София
  • Мнения: 12 561
При моята баба в най-прекрасния град - Пловдив. Мама е оттам и винаги съм го обожавала този град, въпреки невъзможността да живея там. Опитвам се всяка отпуска или повечко свободни дни да съм там.  Wink

# 89
  • Мнения: 2 090
Здравейте мами, споделете къде мислите да прекарате празниците за Великден? Събират се доста свободни дни...ще си останете в София или ще заминете на някъде? Grinning
riciii,този въпрос само са софийските мами ли е Crossing Arms?
Аз ще си остана в Русе Sunglasses,седмицата след празниците ще избягаме в Еленския балкан,малко релакс за цялото семейство Hug.Иначе точно на Великден ще сме си тук,ще погостуваме на бабите,ще отдели и таткото повече време за малкия бандит и ще се отдадем на разходки и разни други забавления цялото семейство Peace

Общи условия

Активация на акаунт