Специалист - козметик в София?

  • 2 608
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Отиди в "Дермавита" или "Дермапро"

 Peace

# 16
  • Мнения: 123
Жооба прати координатите и на мен.Предварително ти Благодаря.

# 17
  • София
  • Мнения: 116
Моля и на мен координатите и на двете косметички Simple Smile

# 18
  • Мнения: 537
Моля Жожоба и wordless, пратете и на мен координатите на двете козметички. Благодаря

# 19
  • София
  • Мнения: 1 155
Моля Жожоба и wordless, пратете и на мен координатите на двете козметички. Благодаря
Хайде, напишете ги тук координатите, де! Още 50 души, ако ви искат на ЛС, ще е малко досадно ...
Нали темата е точно така зададена.
 И аз благодаря!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз очаквам да пуснете тук координатите на двете козметички. Както и повече инфо за цените, на които работят. Мерси предварително  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 150
и аз чакам да пуснеш координатите. ще съм ти благодарна

# 22
  • Мнения: 24
Жожоба и Емел, ако може и на мен координати pls.  Praynig Аз като цяло много съм го задрала откакто моята козметичка реши да не работи вече. Аз откакто ходя на козметик (8години) съм била все при нея, беше много чиста и педантична жена. Бях адски доволна...ама сега е ад! Разни лелки ми докараха и спукани капиляри по краката  #Cussing out, а за лицето да не говоря  Sick, вече не го и чистя! Ще съм ви наистина благодарна на всички и на wordless и lu-lq, ако ми пратите информация за вашите разкрасители, за да мога да избера, къде би ми било най-удобно да ходя! Благодаря предварително! 

# 23
  • Мнения: 11
Салонът, където работи козметичката ми се намира в Лозенец.
Казва се Лени, телефоните на салона са 9642300 и 0896605160
Малко със закъснение давам информацията, но се надявам да съм полезна.
Съжалявам, но малко в повече ще ми дойде на всичките да пращам ЛС;/

# 24
  • Мнения: 4 784
И друг път съм препоръчвала във форума д-р Росица Йорданова - дерматолог. Кабинетът й е на ул.Неофит Рилски, до Салон Визаж. Имах ужасно проблемна кожа на лицето и тази жена ме оправи за отрицателно време без да увърта и да ми препълъчва сто вида кремове и терапии.

# 25
И друг път съм препоръчвала във форума д-р Росица Йорданова - дерматолог. Кабинетът й е на ул.Неофит Рилски, до Салон Визаж. Имах ужасно проблемна кожа на лицето и тази жена ме оправи за отрицателно време без да увърта и да ми препълъчва сто вида кремове и терапии.
по точен адрес номер етаж и телефон моля

# 26
  • Мнения: 87
Аз ще препоръчам моята козметичка, за лице е перфектна! Центърът е на д-р Мая Тачева, ето сайта : http://panderma.net/
Козметичката е Стела. Аз си правя и микродермабразио след почистването, кожата ми е като на бебе след това, супер нежна, без точки, без пори, без нищо. Почистването е 30 лв, а дермабразиото не се сещам....май към 5-60 ама имаше доколкото си спомням някаква промоция за двете заедно.

Моля ви някой да препоръча козметичка за коломаска, моята забременя! А съм много чувствителна и веднага "хващам" лошата хигиена- винаги някаква инфекция, че и гъбички, а веднъж даже ме е срам да го кажа!!! Писна ми всички козметички да бъркат в кацата с меда и да мажат наред....

Общи условия

Активация на акаунт