Наднормено тегло и бременност

  • 2 191
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
Я не се измъчвай за такива неща! Първият път, като забременях качих от 68 до 88 кг! После кърмих година и десет месеца и междувременно вече бях бременна в шести месец. Почнах да качвам от около 85 кг. и стигнах до 92. Така че, поне при мен се получи така че когато бях по-слаба качих 20 кг., а когато бях на много кг. качих само 7 кг. Хич не му мисли! После време за отслабване бол! Но наистина добре са те посъветвали, поограничи сладко и тестено!

# 16
  • Мнения: 26
Благодаря ви момичета за отговорите! Аз съм в началото на третия месец и засега доктора ми казва само да внимавам с килограмите, да не качвам повече от 1 кг. на месец, тоест още 7 до края. Вижда ми се трудна задача ама ще се ограничавам от сладко и солено! Просто исках мнението на някой който е бил като мен с наднормено тегло ...  Наясно съм, че ако имам проблеми трябва да се обърна към лекар-специалист. Хубав ден и ако някой е бил в мойто положение ще съм му адски благодарна ако сподели с мен .....

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И аз сега съм в третия месец с наднормено. Уморявам се много и получавам задух,който понякога имам дори да не правя нищо. Това ми е може би проблема,по-различен от другите бременни с нормално тегло.

# 18
  • Мнения: 9 814
Виж тук:
http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … d=95&Itemid=3

В статията съвсем ясно се казва, че лекарят е човекът, който ще определи дали теглото ти е наднормено и дали това може да доведе до някакви усложнения и какви са те.

# 19
  • Мнения: 21
 Laughing Аз преди да забременея бях качила 5 кг. За първите 3 месеца - още 7 кг. Сега съм в началото на 5-я и не знам колко тежа но поне още 3 имам отгоре newsm78 Въобщше не ми се мисли какво ще се случи до края.  #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Бях доста пълна, когато забременях. Бременността ми беше рискова, лежах за задържане, но никой никога не ми е казвал, че има каквато и да е връзка с килограмите. Просто така се случи.

Качих 18 кг, но почти през цялото време бях на легло и се движех много малко. Свалих ги за отрицателно време след раждането и почти без усилие. Виж, с прежде натрупаните килограми още се боря. Embarassed

Лека бременност ти желая. Peace

# 21
  • Мнения: 97
Аз също много се притеснявам, имам такъв проблем, още преди да забременея бях качила 15 кг, а сега до 5 мес- календарен съм + 10 кг , до тук прави 80 кг при 155см, а до 9 мес не ми се мисли какво ще става. Успокоявам се, че после ще сваляме

# 22
  • Мнения: 149
Забременях 81,5 кг.Към днешна дата съм 82 кг и съм в 16 г.с.Качила съм само половин кг , но истината е че доскоро не ядях голяма част от храните и постоянно ми си гадеше.Аз имам режим изготвен от диетолог специално за мен и ако видя ,че кг се увеличават много ще го използвам.

# 23
  • Мнения: 208
По време на забрем. бях 170см и 57кг.След това качих 23 станах 80кг. после свалих с раждането 13, и 8кг със Златно чудо.

Общи условия

Активация на акаунт