Днес е ебати и деня

  • 3 062
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 242
Първо рано сутринтта по БТВ се появи един от харесваните от мен автори Владо Даверов пиян като свиня. Толкова беше пиян че през цялото време се хилеше докато говореше за смъртта на Стоев, фъфлеше и не можеше да си каже думата. Пиеше вода през две минути защото явно устата му беше пресъхнала от толкова алкохол. Направо че чудя как може човек да се толкова пиян в 8.30 сутринтта.
Много се разочаровах от този човек.

Ако разстрелят мой приятел, не само на другия ден сутринта, но и седмици по-късно няма да съм изтрезняла.
И няма да ми и дреме, кой колко се е разочаровал от мен.
Всеки преработва смъртта, особено нелепата, по негов начин.

# 46
  • Мнения: 1 679
Борисе расистки нотки ли усещам Whistling

Не ама днес наистина било Международен ден на циганите. Чудя се кога ли ще направят Международен ден на Българите...

Кога, кога ... като станем малцинство. Сещам се за едно клипче, ама айде да не пускам линк, че да отварям работа на модераторите  Wink

http://news.ibox.bg/news/id_1700479036 - те ти и още за днес, че да ти стане още по-гадно.

Едно време плачехме от Държавата, а сега плачем за Държава - Георги Марков го каза днес.

# 47
  • Мнения: 212
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.
Нема, немааа...ние ще подпишем петиция в твоя защита, ще минеш с условна.

Баси, само Сопрано ли ще защитавате. Мен няма ли кой да защити. Аз ще се самоубивам вие пак за Сопрано мислите...

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Борисе, имаш моята подкрепа. Peace

# 49
  • Мнения: 9 814
Борисе, не бой се, с теб съм  Peace

# 50
  • Мнения: 4 586


Как ли бихте се чувствали, ако Борис се гръмне тая вечер, сега?

# 51
  • Мнения: 212
Как ли бихте се чувствали, ако Борис се гръмне тая вечер, сега?

Между другото това е интересна идея. Скоро бях чул че някакво момче (или момиче беше) си прерязало вените и седнало да пише в един форум какво чувства докато умира. Естествено никой не му повярвал като казало че ще се самоубива.
Аз за съжаление не мога да се гръмна защото няма с какво, но за идеята мога да си прережа вените и да ви разказвам какво чувствам докато кръвтта ми изтича и умирам... Тъкмо ще разбера кой държи наистина на мен ...

# 52
  • Мнения: 4 586

Борисе, аз държа на теб, колкото и гейско да звучи.
Сега отиди и си купи четири загорки в стъклени бутилки. Наздраве!
Ако си мангизлия, ти препоръчвам рибни филета от халите.
Ако не си, карай на кашкавал натюр или пържена цаца. Пак наздраве!

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 047
Няма да се гърми днес.
На 19-ти е на купон на спамо-чата.
Борис не си пада по Споделете, затова се е квалифицирал в пускане на отделни теми за психо-физико-емоционалното си състояние, вплитайки злободневни или философски теми, без да щади читателската аудитория. В крайна сметка всичко се завърта около собствената му личност, темата става на рядка боза и се налага да прелетя и заключа.
Моля, приютете потребителя в "Споделете", може да има с какво да обогати тематиката.
Заключвам, преди да сме се сдобили с жертви.
 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт