ОБИЧАТЕ ЛИ ДА СЕ ГРИМИРАТЕ - Spring edition 21

  • 14 530
  • 580
  •   1
Отговори
# 510
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Докато я изчакваме да питам още малко по организацията на анкетата:
1. За колко момичета да се гласува
2. До кога да е срока /моето предложение е до неделя/

# 511
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами слагай за три да се гласува, ама до неделя няма смисъл да е, а по-добре до петък. Нека ако някой предпочита другояче да казва...

# 512
  • Мнения: 957
Намерих апаратче...не много добро качествоо..но с моя карък..глупавия кабел не работи   ooooh! направо  ми иде да се гръмнааа.
Утре мога да ги кача сутринта от офиса на снимка.бг и от там да си изберете нещичко

# 513
  • Мнения: 1 128
Ох, гледам вие за конкурси говорите, но нали се обединиха гримаджийските теми4ки та ще пусна едно полезно видео за разли4ните видове 4ет4ици. Имам 4увтвото, 4е е правено преди 20 години ако съдим по при4еската на жената, но не това е важното. Въпроса е такива като мен да се понау4ат малко кое за какво се използва...
http://www.youtube.com/watch?v=kGj9sn2JHdI

# 514
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Намерих апаратче...не много добро качествоо..но с моя карък..глупавия кабел не работи   ooooh! направо  ми иде да се гръмнааа.
Утре мога да ги кача сутринта от офиса на снимка.бг и от там да си изберете нещичко

Е ти направо ме разби  Joy .
Ама все пак имаше 2 седмици, че и повече, защо чака последния момент?

# 515
  • Мнения: 957
1.Защото аз лични гримове нямам 2. Апаратче нямам..само с телефона мога. 3. не бях в София на компютъра. 4. Работя от 8 до 8  и временце много нямам

# 516
  • Мнения: 777
Не ми стана ясно само бебе Ефи свои снимки ли ще качваш или на приятелката ти?  Thinking

# 517
  • Мнения: 957
Мойте реших..защото нейните грам не станаха..ей сега ще ви ги покажа..и само една моя с телефона..

# 518
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
1.Защото аз лични гримове нямам 2. Апаратче нямам..само с телефона мога. 3. не бях в София на компютъра. 4. Работя от 8 до 8  и временце много нямам

Не се впрягай така, не попитах с лошо, както виждаш те изчакахме.   bouquet

# 519
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
bebe_efi чакам да те видя Hug
То такова желание наистина от твоя страна и да те последва такъв карък ooooh! Laughing

# 520
  • Мнения: 777
Мойте реших..защото нейните грам не станаха..ей сега ще ви ги покажа..и само една моя с телефона..
ок Simple Smile чакаме да видим  Flutter

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 23:51 от bp78

# 521
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Мойте реших..защото нейните грам не станаха..ей сега ще ви ги покажа..и само една моя с телефона..
ок Simple Smile чакаме да видим  Flutter


и аз чакам  Peace , а утре ще пусна анкетата като си избереш най-хубавите снимки .

# 522
  • Мнения: 957
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225291&photo=17 Ето ..малко нейни и малко мой снимчоци

# 523
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
тази ми харесва http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225291&photo=21

Това си ти нали?

# 524
  • Мнения: 957
1.Защото аз лични гримове нямам 2. Апаратче нямам..само с телефона мога. 3. не бях в София на компютъра. 4. Работя от 8 до 8  и временце много нямам

Не се впрягай така, не попитах с лошо, както виждаш те изчакахме.   bouquet
ааа не е с лошо...аз да си знаете го казах..

..... ааа аз ще сложа утре ..всички..и вие ще си изберете..

Общи условия

Активация на акаунт