Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 092
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 289
Момичета, много ви благодаря, не можете да си представите колко ме трогвате с всяка мила дума, която сте ми подарили! Hug
Благодаря ви, че ви има, че винаги ме зареждате с позитизизъм и сте част от магията на майчинството ми, че давате ново измерение на приятелството, че усмихвате деня ми!  bouquet
Обичам ви! Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ВЕСИ!ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, ЗА ДА СЕ РАДВАШ НА БЕЗККРАЙНА ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ, ПОДНЕСЕНИ ОТ ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА.БЪДИ МНОГО ГЛЕЗЕНА, ОБИЧАНА И ЖЕЛАНА ЖЕНА И НИКОГА НЕ СВАЛЯЙ ОТ ЛИЦЕТО СИЯЙНАТА СИ УСМИВКА   
bouquet

Аз малко се позагубих, ама Теа е много болничка и не ми е до нет тези дни.Сдоби се някак си с трахеобронхит, кашля като за световно и си слага ръчичката на гърдичките, явно я боли.Като допълнителни екстри си имаме и темп, хрема и разтройство.Днес сменихме антибиотика, защото не ни действаше, дано новият повлияе по-бързо и да няма усложнения.Като за капак и аз съм болна от вчера и картинката е пълна  Confused

Ако има и други болнички, бързо да оздравяват  Praynig

Айде, утре всеки да се похвали с новата реколта боядисани яйца  Mr. Green

Лека вечер на всички   bouquet

# 242
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честит рожден ден Веси!

Желая ти … Толкова късмет, колкото не можеш да понесеш, толкова щастие, колкото не си предполагалa, че може да имаш, толкова здраве, колкото не си очаквалa и толкова поводи за усмивки, че да хванеш мускулна треска на лицето!

# 243
  • Мнения: 325
   Момичетааа аз пак съм тък-както обещах ,пристигнах за срещата ,ама нешо не я споменавате?щесе виждаме ли утре?????
                    ВЕСИ чЕСТИТ РОЙДЕН ДЕН МИЛА -ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ПЛАМЕННА ЛюБОВ,МНОГО СИЛНИ ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ И МНОГО ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО,А ОСТАНАЛОТО ВЕчЕ СА ТИ ПОЖЕЛАЛИ!!!ЦЕЛУВАМ ТЕ СИЛНО!!!!
      Ради стискам силно палци малкото бонбонче да се оправя бързо baby_neutral baby_neutral
   Нади миши-веднъй бях питала но може да не си прочела-до къде стигнахте с диетката?
   Много завиждам на всички вас които ще присъствате на срещата в Априлци Cry Cry Cry

# 244
  • Мнения: 679
Бързо оздравяване на Теа и на Ради!!!  Praynig

Утре ще боядисвам яйчицата и ще кача снимчици  Peace

Сега пожелавам лека и спокойна нощ  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 197
nadi_mishi има ли ефект от тази диета,лесна ли е за изпълнение,на теб харесва ли ти?Замислям се сериозно да си купя книгата.

# 246
  • Мнения: 1 328
ЧРД на НАДЕТО Simple Smile
Желая ти още едно сладко детенце и много, много здраве Simple Smile

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nadi_mishi има ли ефект от тази диета,лесна ли е за изпълнение,на теб харесва ли ти?Замислям се сериозно да си купя книгата.
Клю,не съм прочела,но мислех да питам и ти докъде я докара с диетата?
И двамата със Сергей сме много доволни. Започнахме на 5 февруари.Той свали 16 кг, а аз 9,5 до сега .  Лесна е за спазвне. Ядем като невиждАли никога храна Blush Много съм се ограничавала преди,като по-млада,но това е върха на сладоледа Simple Smile Само ми е притеснено дали като минем в етам 3 ще задържа килограмите. Ще започна да кукуригам от пилешко и яйца,но няма начин. Аз не можах да се откажа от сиренето и кашкавала,ям доста често. Никой не вярва,че може при такива количества храна да се отслабне толкова много Crazy

# 248
  • София
  • Мнения: 549
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАДЕ!!! ЖЕЛАЯ ТИ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И ПОНЕ ОЩЕ ЕДНО СЛАДКО БЕБЧЕ!!!

# 249
  • Мнения: 1 064
Честит рожден ден, Наде!
Бъди жива и здрава, защото здравето е залог за радост...
Радостта е път към щастието,
а щастието е това, което ти желая от сърце!!!


# 250
  • Мнения: 3 216
Наде, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива и обичана майка и съпруга!


Ради, дано бързо се оправяте и Теа, и ти  Praynig

# 251
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НАДЕ!
ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ ЩАСТИЕТО,ЛЮБОВТА И КЪСМЕТЪТ ДА СА ВИНАГИ ДО ТЕБ!

ВЕСЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ,макар и на патерици!

# 252
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НАДЕ!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ОЩЕ ЕДНО СЪКРОВИЩЕ КАТО МАЛКАТА ПРИНЦЕСА, КОЯТО ИМАШ!   bouquet  Hug

# 253
  • Мнения: 679
Честит рожден ден на Надя! Грижи и неволи забрави, празника с усмивка посрещни! Дните да минават и да не тежат, годините да се трупат, но да не личат! Весело празнуване!

# 254
  • Мнения: 3 034
ЧЕСТИТ РИЖДЕН ДЕН, НАДЕ ! bdbaloni ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНА, ВСЕ ТАКА ДУХОВИТА, ВСЕ ТАКА СИЛНА !!! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт