Рокли...

  • 153 757
  • 630
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 280
Dilirium,
 мисля, че в Есприт имаха 2 , 3 модела подобни на симката.Поне във Варна в МОЛ-а.

# 541
# 542
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вивиан има една съфорумка, която може да ти оплете подобна рокля  Laughing

Мда ..... като моята нали  Laughing

Точно твоята имах предвид  Hug

# 543
  • Мнения: 2 386
Току-що се натъкмих в една МЧР с червен лак и дънков блейзър. Сега  чакам да ме вземат за  един ирландски пъб. Flutter .. та се замислих.. с какви други цветове аксесоари я комбинирате тази малка, черна рокля?
Аз не обичам зелено и кафяво, розово не ми отива, жълтият цвят не ме радва особено за вечерно излизане..

# 544
  • Мнения: 1 236
с какви други цветове аксесоари я комбинирате тази малка, черна рокля?




# 545
  • Мнения: 451
Току-що се натъкмих в една МЧР с червен лак и дънков блейзър. Сега  чакам да ме вземат за  един ирландски пъб. Flutter .. та се замислих.. с какви други цветове аксесоари я комбинирате тази малка, черна рокля?
Аз не обичам зелено и кафяво, розово не ми отива, жълтият цвят не ме радва особено за вечерно излизане..
Черното, като неутрално, може да се комбинира с (почти) всичко. Освен тези, които си изброила, може и с други неутрални - бяло, сиво, бежово, кремаво, отделно с лилаво, бургундово и така нататък. За черното и червеното е ясно, то си е класика. Когато има повече цветове,  предпочитам един да е акцент, останалите (черното вкл.) да са по-неутрални. В последно време открих, че много си падам по  черна рокля + сива плетена жилетка, но комбинацията определено е по-casual.
Най-много харесвам "разчупването" с цветни обувки (с черни ми идва скучно и твърде строго, обикновено) и/или чанта. Най-вече червени, но вървят страхотно и  тъмносини, "убито" зелени, а особено пък  бежови (телесен цвят). Сребристи и лилави също могат да изглеждат добре, макар че с първите понякога ми идва прекалено лъскаво. Бели и златисти - тц.
Не харесвам особено "слънчеви" цветове (оранжево, жълто), светлозелено и неони в комбинация с черно. Розово, цикламено и производни пък по принцип не харесвам. С тюркоазеното може да се получи интересно, ама зависи.

# 546
  • Мнения: 294
 Party
Обожавам рокли!

# 547
http://www.vbox7.com/play:93d3f479&start=30  Момичета помагайте моля ви! Ей такава рокля искам страшно отдавна тип балон и никъде не мога да намеря може и тъмно кафява да е. Ако знаете къде в Пловдив може да има или в интернет споделяйте ще съм много благодарна.  bouquet

# 548
  • Мнения: 619
http://www.magazindrehi.com/model.php?mod=853

как ви се струва материята ??? Simple Smile

# 549
  • Мнения: 577
много ми хареса  Peace

# 550
  • Мнения: 30
И на мен много ми хареса страхотни модели рокли има на страхотни цени.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 535
Обожавам роклите, имам всякакви, сега съм в издирване на кафява или бежова плетена, нещо по интересно.....ако някоя от вас е виждала из варна нещо подобно....
Линка с показаната по-горе рокля определно мисля, че няма да е много добра, материята е точно от тип разтегливите букляни рокли, които след първото обличане заприличват на 100 годишни. Определно не бих рискувала да я поръчам.

# 552
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не ми допада роклята от линка, а и си личи, че материята е не особено качествена.

# 553
  • Мнения: 865
като модели не са лоши, но аз не рискувам да поръчвам без да съм пипнала...ще полудея, ако боде или драска материята Sick

# 554
  • Мнения: 9 260
дреха не пробвам ли н е    купувам  Naughty
е как иначе ...

Общи условия

Активация на акаунт