Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 97 201
  • 722
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 940
в последно време май нищо не си заслужава да се купува,но трябва да се яде нещо все пак

Mда, за жалост е така.

# 526
  • Мнения: 472
Аз да вкарам в черния списък всичко с логото "Балканска скара".Просто ужас...един ден взех такива кюфтета,защото нямах никакво време за приготвяне на вечеря и простоо ги хвърлих  Twisted Evil

# 527
  • Мнения: 1 259
Кренвиршите на ЛЕКИ.
Нямат нищо общо с това, което бяха преди една година.
Обичам много кренвирши, независимо, че са пълни с боклуци, но тези направо ги изхвърлих.

Много ги харесвах още в началото...а сега са  Sick
Вече никакви не купувам Naughty

# 528
  • Мнения: 592
За съжаление всичко е хубаво първите 2 месеца, после - л...на! БГ история!

# 529
  • Мнения: 3 810
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.
Аз се чудя вече има ли сирене на пазара, от 2месеца купувам различни марки сирена и все са отврат  ooooh!.
Хубавото е скъпо естествено, но всеки търси до 3-4лв., което е гаранция че е от сухо мляко, внос незнайно откъде. Купувайте сирене от 6-7 лв. и нагоре.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.
Аз се чудя вече има ли сирене на пазара, от 2месеца купувам различни марки сирена и все са отврат  ooooh!.
Хубавото е скъпо естествено, но всеки търси до 3-4лв., което е гаранция че е от сухо мляко, внос незнайно откъде. Купувайте сирене от 6-7 лв. и нагоре.

Да ти кажа напоследък все от 6-7лв.,че и нагоре купувам, ами пак са си отврат  Sick. Имат един гаден кисел привкус, а като се сложат във варива и смърди ужасно.

# 531
  • Мнения: 19
Здравеите!
Solar Wind ти си от Варна и без проблеми ще си намериш сирене Киселово и кашкавал Аратчиеви...опитай ги,много са добри

# 532
  • Мнения: 3 810
Днес точно коментирахме с колежката сирената. И двете харесваме това на Сердика- Добрич. Лошото е че е към 8-9-10лв.

# 533
Писах във "Вярно ли е?" за фалшивите сирена, които не съдържат и 1 л сурово мляко...
Вижте на етикета на АПЕТИНА какво пише -Обезмаслено мляко, Расатителна мазнина и черешката на тортата е, че протеина който се влага е извлечен от суб продукт-свинско шкембе...само , че това никой не го знае...

# 534
  • Мнения: 1 197
Писах във "Вярно ли е?" за фалшивите сирена, които не съдържат и 1 л сурово мляко...
Вижте на етикета на АПЕТИНА какво пише -Обезмаслено мляко, Расатителна мазнина и черешката на тортата е, че протеина който се влага е извлечен от суб продукт-свинско шкембе...само , че това никой не го знае...
Е ,от това вече съм потресена.

# 535
София 1000
ул. “11 август” № 10
тел. 02/989 01 06
тел./факс 02/989 01 07

Национална Асоциация за Защита на Потребителите знаят за проблема...

# 536
  • Мнения: 63
Писах във "Вярно ли е?" за фалшивите сирена, които не съдържат и 1 л сурово мляко...
Вижте на етикета на АПЕТИНА какво пише -Обезмаслено мляко, Расатителна мазнина и черешката на тортата е, че протеина който се влага е извлечен от суб продукт-свинско шкембе...само , че това никой не го знае...
Е ,от това вече съм потресена.

ужасссссссссссс  #2gunfire до къде стгнахме.........

# 537
  • Варна
  • Мнения: 777
Е,това вече е върхът!И как само ни агитират да даваме от тази гадост на децата си...Добре,че е свръхсолено това сирене и не го купувам.

# 538
  • Мнения: 429
Ееееееее, ами рекламата от колко литра мляко било правено. И аз все такова гледам да взема за малкия. Ама и аз как може да не прочета етикета.

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Да, рекламите ако гледаме - всичко е супер качество  Close
Тази на Активия например - оставам с впечатлението, че има даже някакъв лечебен ефект  Mr. Green Че се и препоръчвала от асоциацията на еди-кои-си-специалисти лекари  Tired
Или ония, дето подбирали всяко грахче, морковче ... да бе да

Общи условия

Активация на акаунт