РЕСТОРАНТСКИ/кръчмарски рецепти- 2

  • 258 172
  • 788
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 549
Момичета,бихте ли споделили каква е тази кадифена марината?
За какво  месо се използва?

# 271
  • Мнения: 3 219
Поразгледай малко темата и ще ти стане ясно.

# 272
# 273
  • Мнения: 1 063
Момичета,бихте ли споделили каква е тази кадифена марината?
За какво  месо се използва?

Разбира се, че ще споделим Grinning
Бъни ни светна в това, ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124295.440, пост 451

# 274
  • София
  • Мнения: 565
 Пробвах я аз тази кадифена марината преди време, но нещо не ми се получи крехко пилешкото. Защо така newsm78

# 275
  • Мнения: 4 358
Пробвах я аз тази кадифена марината преди време, но нещо не ми се получи крехко пилешкото. Защо така newsm78
Главно пилешки гърди правя аз.по този начин и вече писах когато готвя нещо по китейски. И то от купено пиле не домашно.
Ти какво си използвала? Жилаво ли стана или къде точно беше грешката да помогним ако можем.

# 276
  • София
  • Мнения: 565
 И аз правих пилешки гърди, купени. Забърках маринатата и престояха в нея необходимото време. После я попих от месото с домакински кърпи, нали така трябваше newsm78 Правих ги с ориз и зеленчуци в тиган, като първо запържих месото и после добавих другите работи. Не стана точно жилаво, просто си остана сухичко,а аз очаквах да е много крехко. Къде сгреших? След това повече не съм пробвала да ги правя по този начин.

# 277
  • Мнения: 1 352
Аз писах и в една друга тема за бялото пилешко месо. Това, че месото става сухо няма нищо общо с марината. Просто на пилешките гърди им трябва много малко готвене, за да станат сочни и крехки! Ако щете и 48 часа да ги киснете, печети ли ги повече, отколкото е нужно, пак ще станат сухи.

# 278
  • Мнения: 4 358
Аз писах и в една друга тема за бялото пилешко месо. Това, че месото става сухо няма нищо общо с марината. Просто на пилешките гърди им трябва много малко готвене, за да станат сочни и крехки! Ако щете и 48 часа да ги киснете, печети ли ги повече, отколкото е нужно, пак ще станат сухи.
Точно така  Peace.Побелее ли месото са готови.

# 279
  • Мнения: 549
Момичета,бихте ли споделили каква е тази кадифена марината?
За какво  месо се използва?

Разбира се, че ще споделим Grinning
Бъни ни светна в това, ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124295.440, пост 451




Благодаря ти.  bouquet

# 280
  • Мнения: 123
Аз писах и в една друга тема за бялото пилешко месо. Това, че месото става сухо няма нищо общо с марината. Просто на пилешките гърди им трябва много малко готвене, за да станат сочни и крехки! Ако щете и 48 часа да ги киснете, печети ли ги повече, отколкото е нужно, пак ще станат сухи.
newsm78Ето къде бил ключът за бараката..........
Благодаря!

# 281
  • Мнения: 917
Писано ли е за морски дарове с масло и копър?
Вече второ кило зайносвам...

# 282
  • Мнения: 1 461
здравейте момичета при всеки опита да отворя дадена рецепта от първа страница ми се отваря все една и съща страница дали е само при мен така

# 283
  • Мнения: 9
здравейте момичета при всеки опита да отворя дадена рецепта от първа страница ми се отваря все една и съща страница дали е само при мен така
и при мен така се получава

# 284
  • София
  • Мнения: 547
и при мен също - дали може някой да го оправи за да може да се откриват рецептите наистина Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт