хламидия

  • 1 592
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106

Алм,
По принцип -да, повечето хора правят ДНК теста след положителен кръвен, но причината е, че ДНК теста е далеч по-скъп от кръвния и заради това, а иначе ДНК теста е много по-сигурен и точен от кръвния.

Колко по-скъп е, знаеш ли цифра?
Съгласна съм с теб, но ако при отрицателен кръвен все пак хукна да правя и другите ще си поставя сама диагнозата - параноя. Някак си ми се иска да не се вманиачавам.
Наистина при съмнения е задължително.

# 16
  • Мнения: 353

Колко по-скъп е, знаеш ли цифра?
Съгласна съм с теб, но ако при отрицателен кръвен все пак хукна да правя и другите ще си поставя сама диагнозата - параноя. Някак си ми се иска да не се вманиачавам.
Наистина при съмнения е задължително.

Алм,
Теста е около 50лв. (по спомен на съпругата ми), но имай предвид, че трябва да ти вземат и секрет, което в нейният случай беше = на 20лв., т.к. секрета и го взе гинеколожката и. Общо е платила за тестовете (без взимането на пробата) 109лв. в Кандиларов. Може би е най-добре там да провериш за цена за да не те подведа.
Що се касае до правенето на тестове - аз само препоръчах изначално да се прави тест с цервикален секрет, а не първо кръвен и после с цервикален секрет. Така, ако теста се окаже отрицателен, ще е напълно сигурен човек и няма да му се налага да прави допълнителни тестове.
Успех  Peace

# 17
  • Мнения: 82
Един въпрос към вас относно хламидията. Имам правена чрез кръвен тест - отрицателен. Исками се сега и чрез цервикална слуз да направя, за да съм сигурна. А в-са ми е: означава ли че ако аз нямам хламидия и партньора няма, и е излишно да се изследва за това?
  newsm78

# 18
  • Мнения: 106
Алм,
Теста е около 50лв. (по спомен на съпругата ми), но имай предвид, че трябва да ти вземат и секрет, което в нейният случай беше = на 20лв., т.к. секрета и го взе гинеколожката и. Общо е платила за тестовете (без взимането на пробата) 109лв. в Кандиларов. Може би е най-добре там да провериш за цена за да не те подведа.
Що се касае до правенето на тестове - аз само препоръчах изначално да се прави тест с цервикален секрет, а не първо кръвен и после с цервикален секрет. Така, ако теста се окаже отрицателен, ще е напълно сигурен човек и няма да му се налага да прави допълнителни тестове.
Успех  Peace

Благодаря ти за информацията. Не е много за подобен тест.
Кандиларов предполагам е в София .... на нас тук в провинцията ни остава надеждата кръвния да е верен.

Общи условия

Активация на акаунт