Шише Авент и каучукава биберона!?!

  • 5 065
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Тези тесните не съм ги виждала, взимала съм такива:



Бибите са им много хубави, обаче нещо не се справих с пропусквателността им, иамт там някакъв отвор, да, ама нещо не сработи при нас, не знам защо. И другото - като легне шишето, течеше от пръстена Tired
Но може да съм попаднала на кофти партида, знам ли.

А, ето ги малките, водят се микро биберони, за новородени

# 16
  • Мнения: X
Ами Philips са ги купили, надявах се да са на по-висок контрол. Има подобрение, де, вече бибероните са меки, защото са от силопрен, не са, като преди 4 години, но пак са тъпо измислени - дупките, когато са повече от една, са по-малки от тази, която е само една и се запушват, става безсмислено да ги ползваш. При влизането на въздух свирят - е т'ва направо ме потресе, едни тумбести, все едно буркани.....абе, сигурно за някой са идеални. А иначе реклама, реклама.......

# 17
  • Мнения: 4 447
Бибите на Чико стават и са доста по-добри от тези на авент! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 541
На Чико стават, даже целия винт може да се сложи на шише Авент, което и те съветвам да направиш, защото на винта на Чико има дупчица, която се напасва с винтила за въздух на биберона.
Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.
ПОДКРЕПЯМ ,ПОДКРЕПЯМ ,ПОДКРЕПЯМ !Вземи си ЧИКО и ще се "родиш"!Успех!

# 19
  • Мнения: 93
Тези,които търсите,по-малките като размер ,от снимката на Биляна ги има в при нас в "Джъмбо".Става дума за Гърция.Проверете в магазина им в София.Аз ползвам такива и съм доволна.

# 20
  • Мнения: 4 335
Тези тесните не съм ги виждала, взимала съм такива:




И ние сме с шише на Авент и с такива биберони,пасват си идеално.

# 21
  • Мнения: X
Такааааа, казват, че от каквото бягаш, това те стига.  Mr. Green


След като порядъчно оплюх AVENT се случиха разни случки с храненето на София, които доведоха до безотказно ползване на точно тези шишета и биберони, че и залъгаката и лъжичката ни са на тази фирма  Crazy
 След голямата Chicco ми беше фаворит - и все още е - но се оказа, че всичко си е до дете и всяко си избира най-доброто за него.

Тъй като млякото, което пие София е по-гъстичко (ХИПП) дупката от Chicco-то бързо и се видя малка, а и тя си е мързеливичка, та взех следващата - да, ама тя тече. Писък, не става, пробвах съвсем друго шише, мек биберон - същото, па, като взех AVENT-a, па там две, па три дупки, докато си хареса. Толкова им се радва на тия биберони да и се чудиш, но е факт, че с точно тези шишета яде чудесно.

Та така, пак се оказа, че според бебето и марката.  bowuu

# 22
  • Мнения: 2 172
Такааааа, казват, че от каквото бягаш, това те стига.  Mr. Green


След като порядъчно оплюх AVENT се случиха разни случки с храненето на София, които доведоха до безотказно ползване на точно тези шишета и биберони, че и залъгаката и лъжичката ни са на тази фирма  Crazy
 След голямата Chicco ми беше фаворит - и все още е - но се оказа, че всичко си е до дете и всяко си избира най-доброто за него.

Тъй като млякото, което пие София е по-гъстичко (ХИПП) дупката от Chicco-то бързо и се видя малка, а и тя си е мързеливичка, та взех следващата - да, ама тя тече. Писък, не става, пробвах съвсем друго шише, мек биберон - същото, па, като взех AVENT-a, па там две, па три дупки, докато си хареса. Толкова им се радва на тия биберони да и се чудиш, но е факт, че с точно тези шишета яде чудесно.

Та така, пак се оказа, че според бебето и марката.  bowuu

Незнам какво толкова ги хвалите тези Чико  Sick Три шишета купувам и трите текат от винтила  #2gunfire Изобщо какво толкова се прехвалва тази марка.Нищо специално няма.
Авент са 10 пъти по-добри,а шишетата са уникални.Нито текат нито нищо.И през дупките на бибероните минава всякакво мляко.За мен това определено е по-добрата марка шишета,ако въобще трябва да сравнявам  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 415
Така....И моите могат да пият само от Чико и то от малките каучукови биберони със стъклени шишета. Така ги свикнах от самото начало и сега не мога да ги отуча. А така ми се иска да пият от пластмасови. Защото Чикото наистина текат, а и вече ще е трудна със стъклени. Тези малките биби ги има почти навсякъде. Странно , че не може да ти намерите.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и аз ще взема биби на Чико  Peace незнаех, че си пасват

# 25
  • Мнения: 9
здравейте и аз ползвам шишета на авент и биби на чико и съм доволна,мого да кажа само че с шишетата на авент имахме по кратко време колики и затова са супер

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 87


                 

 Мисля, че тези са най-меките.Аз също търсех такива.Моя приятелка ми даде италиански каталог на Чико и там видях, че тези се водят само каучукови.Защото има абсолютно същите на външен вид които са каучук+силикон.
От този вид  пасват идеално и на шише  Камера.Ползвала съм  такъв, но силиконов и е много по-добре от меките биби на Камера.

# 27
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Някой от вас ползвал ли е шише Авент и да му сложи каучукова биба /на др фирма/.Дъщера ми не яде  и вече се чудим да не би да е от силиконовата биба!

Пробвала съм с Чико и става идеално Peace
Ние сме на обратно обаче - шишетата Чико са ни с биби Авент.

# 28
  • Мнения: 94
Не съм ползвала това шише,но за бибата ще ти кажа че е напълно възможно.Крис от бебе беше свикнал с каучукова биба,просто друга не искаше и когато тя се скъса му взехме силиконова и така на 8 месеца отказахме бибата. WinkПросто и децата си имат претенции,така че може заради бибата да не иска да яде Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт